Sönmüyor Ateşimiz

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
Ya kendini bırak bana yada beni bana bırakta yaşayayım bu nasıl ayrılık bir daha gelme gelme de alışayım ben senin yalnız kalışlarında tek adresin olamam ya benim ol herşeyinle yada unut herşeyimle yıllardır denedik olmadı suç biraz sende birazda bende ama uzatmayalım artık sakın birdaha gelme.. Sönmüyor ateşimiz ama alev alevde yanmıyor ayrılık zor ama beraberkende olmuyor yazılmışsa birkez ilahi kalemle kaderimiz hiç bir kalem kaderi silip baştan yazmıyooorr...Ya kendini bırak bana yada beni bana bırakta yaşayayım bu nasıl ayrılık bir daha gelme gelme de alışayım ben senin yalnız kalışlarında tek adresin olamam ya benim ol herşeyinle yada unut herşeyimle yıllardır denedik olmadı suç biraz sende birazda bende ama uzatmayalım artık sakın birdaha gelme..Sönmüyor ateşimiz ama alev alevde yanmıyor ayrılık zor ama beraberkende olmuyor yazılmışsa birkez ilahi kalemle kaderimiz hiç bir kalem kaderi silip baştan yazmıyooorr..

not:alıntıdr

• Konu Sahibi EU2
ya benim ol herşeyinle yada unut herşeyimle ne güzel bi söz bu.teşekkürler bitanem paylaşım için a.s.

• Konu Sahibi EU2
evet canımmmm çok güzel gerçektennnnn.. rica ederimm denizcimmmm nedemek bidenem :) beğenmene sevindim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…