Son kararım Ankara'da Dr Nebil Bozdoğan :) meme dikleştirme, liposuction

ben_geldim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2014
2
0
Selam hanımlar. Siteyi yeni keşfettim ama bi çok konuda çok yardımı oldu :) Üst üste yaptığım 2 doğum, üstüne 2 küçük çocuğun stresini yemekten çıkarma, kendini eve kapatma derken çocuklar biraz büyüyüp kendime gelince aynadaki görüntüye inanamadım. 54-55 kiloluk ben 97-98 kilo olmuşum, bakımsızlıktan şaftım kaymış, üstümde çamaşır sulu pijamalar. O an tokat gibi yüzümde patladı. Önce rejime başladım 23 kilo fazlalıktan kurtuldum, sonra alışveriş günlerine geri döndüm, her 2 haftada bi kuaföre gitmeye başladım derken insana döndüm yeniden :) ama alınan 45 kilo ve 2 doğum vücudu baya yıprattı tabi. Aylardır doktor araştırıorum. Sonunda Nebil beye karar verdim. Kendisini burdan buldum sayenizde sonra görüşüp ilgisini, paracı olmayışını ve kasap gibi oranıda buranıda yapalım diye tutturmayışı bana çok güven verdi. Meme dikleştirme ve 4 bölgeden liposuction uygulancak toplam fiyata 10.500tl dedi. Öbür doktor fiyatlarıyla kıyaslayınca gayet iyi. Konaklama, karşılama her şey dahil. Çok babacan bi adam belli. Para konusunu ilk olarak sordum ama en son cevabı geldi üstelik her sorumu kendi yanıtladı ama para konusunu sağlık danışmanı. Çok içime sindi. Daha fazla kafamı karıştırmak istemiyorum doktor doktor görüşüp. Umarım iyi olur. Bide bütün araştırmalardan şu sonuca vardım. Ameliyat sonrası doktordan çok sizin bünyenize ve iyileşme sürecinize bağlı. Eğer bu operasyonu yaptıran veya nebil beyin hastası olan biri varsa lütfen paylaşsın hikayesini.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

arkadaşlar uzun süre foruma girmedim ancak çok doluyum(iyi anlamda) ve yazıyorum buraya.ben doktor nebil bozdoğan a burun dolgu yüzden liposuction(çiğneme kası üstü),eskiden olduğum meme diklwştirme ve küçğltme ameliyatından kalan skar izlerime revizyon yaptırdım inanın abartmıyorum tüm bunların hepsinde ankara da önerdiğim ilk kişi.kendisi hakkında yazmak istediğim çok fazla detay var ancak kısaca üzerinden geçeyim.bir kere çok titiz çalışan ve alçakgönüllü estetik algısı mükemmel,her konuda yardımcı olmaya çalışan,sizin aöylemenize bile gerek kalmadan soran ilgilenen ve yaptığı işi takip eden (ameliyat sonrası problem çıkan durumlarda çoğu doktor sıkılıyor veya ilgisiz daveanıyor bunu öyle çok yaşadım ki... nebil bey başka,en başta insaniyeti ve mesleğindeki titizliği ve detaycılığı beni fethetti zaten)bir doktor.tüm bu yaptırdığım operasyonlarda kendisni öneririm rahatlıkla.

kuşumm çok mutlu oldum yazdıklarını okudukça çünkü benim daha ameliyat bile olmadan bu kadar fazla güvenmemin sebeplerini bir bir özetlemişsin ben de bu saatten sonra herkese tavsiye edecek bir doktorum olduğunu düşünüyorum ayrıca yazmadan edemiycem sanki böyle yıllardır tanıyomuşum da benim yıllardır görmediğim ailemden biriymiş gibi çok seviyeli dürüst biri bence zaten o yüzden de araştırma durumunu kesip kendisinde karar kıldım. herkese de Nebil Bozdoğan'ı görüşmek için ilk sıraya almasını tavsiye ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…