son haftalar ve bebeklerimizin kiloları..

benimde dün 28+ 5 ti 1550 gr 41 cm ama ikimizinde normal bence

sitelere göre ve doktora göre normal çok şükür.senin ki bayağı uzun.sen uzun musun?36cm dedim ama ben doktora sormadım verdiği üç ölçümü topladım.kısa mı olcak ne?laelaelaelaelae:1hug:

sitelere göre ve doktora göre normal çok şükür.senin ki bayağı uzun.sen uzun musun?36cm dedim ama ben doktora sormadım verdiği üç ölçümü topladım.kısa mı olcak ne?laelaelaelaelae:1hug:

valla canım benim boyum 177 eşimde 185 filan sülalede uzun zaten.. kilo dersen ikimizinde sülalesi iri kıyım sayılır... yani genetik bu kadar iri yarı olunca minicik bi bebek doğurmak bana yakışmaz değil mi ama yaa hihoyyyt

cumartesi dra gittik benim canım prensesim 30hafta 4günlük kilosuda teyzeleri 1586 nasıl iyi bakabiliyormuyum bebeğime yoksa zayıf mı:bbo: ya ben boyunu hesaplamasını bilmiyorum nasıl hesaplanıyor????dr bi şey söylemiyor boyuyla ilgili :CüvCüv:::asigim::asigim:

maşallah bebeişlerinize kızlar...:nazar:ben de 15 ocakta gittim 1750 gr olmuştu kızım...(31+6 iken
:nazar::nazar:)

h sude h, canım ultrason çıktısında FL ölçüsü verilir. bacak ölçücü o. FLx7=bebeğin boyu

Son düzenleme:
yaa arkadaşlar bende en son 29 haftalıkken gittim dr aklımı kurcalayan bişey bişey şimdi dr bana dedi kilosu:1416 gr. boyu :31 cm ama dediğiniz gibi FL uzunluğu 58,8 bunu 7 ile çarptığım 41 cm çıkıyor dr farklı bişey mi dedi anlamadım aklım karıştı bende oğluşum kısa şişko olucak diye üzülüyorum :))) tabi işin şakası Rabbim cümlemizin Evlatlarına sağlık sıhat versin inşallah

Son düzenleme:
maşallah bebeişlerinize kızlar...:nazar:ben de 15 ocakta gittim 1750 gr olmuştu kızım...(31+6 iken
:nazar::nazar:)

h sude h, canım ultrason çıktısında FL ölçüsü verilir. bacak ölçücü o. FLx7=bebeğin boyu

ya o üç değeri ölçünce 36 flyi 7 ile çarpınca 37.5 nasıl oluyo hangisi doğru.ben doktora sormadım evde kendim hesaplıyorum...:1hug:

Bende bugun gittim 34. haftadayim arti kaç bilimiyorum??kilosu 2250gr boy 45 cm minikomun.

bnde dun gıttım doktora 34 haftalık tam 2 kg ymuş ama dedı haftaya geldıgınde daha kılolu olacagına emınım dedı neyse kı herşey yolunda

kızlar bugün gittim 2000gr boyuda 42 cm.bir haftada cok büyümüş maşallah kuzucuklarımıza

X