son haftalar ve bebeklerimizin kiloları..

30+6 da oglum 1,900 gr.mış
başı haftasına göre bir hafta büyük görünüyor,niye anlamadım

maşallah canlarım benim:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:bizde dra cumartesi günü gidecez bakalım benim cadı kızım kaç kilo olmuşhihoyyyt:CüvCüv:

31+4 deyken 1698gr.. boyu bilmiyorumda su kalcamidir nedir uzunlugu 61,0 * 7 öyle hesaplaniyor saniyorsam: 427 yani 42,7 cm boyu GALIBA??

KIZLAR benim oğluş 1500 gr boyu 39 cm gelişmi azmı cok üzgünüm yAAAAAAAA

Canım niye az olsun gayet güzel bence dr un normal dediyse buradaki rakamlara bakıp karşılaştırma her bebeğin gelişimi ayrı seyrediyor önemli olan sağlıklı olması maşallah de

sagol canım yaa ne bileyim enaz benimki gibi geldiydide haklısın maşallah buna da çok şükür sağlığı yerinde ya

güzelim ongün önce dr bana bebiş zayıf demişti.hergün 2 bardak süt içti bol yeşillik yedim ve bol bol su bak bugün tekrar gittim 450gr almış 9 günde.bence sende dene.ama üzülme sakın.sağlıklı olsun yeter.

33+2DE 2200 gr boyunu kendim hesapladım yanlışım yoksa 45cm oğluşum doktorumuz gayet iyi dedi ama bence bu iki hafta iyi bakamamışım oğluma biraz az kilo almış benim tahminlerime göre en az 2300 olması gerekiyordu neyse bu hafta bolca <yiyoruz 2 hafta sonra ne kadar olacak oğluşum

X