Son Ağa - Star Tv

arkadaşlar son ağanın saati 20:15 oldu bir karesini bile kaçırmayın bence süper :lepi:

10. bölüm

Ali Ağa kızı Gülüm’ e evden çıkmasını yasaklar. Salim Necati’nin gönderdiği haczi kaldırmak için çareler ararken, arsanın icra yoluyla satışa çıktığını duyar. Halise nene bu satışı engellemek için Meriç’ten yardım ister. Salim Ağa’ya daha da yakın olmak isteyen Meriç arsayı almak için satışa girer. Fakat burada kendisini büyük bir sürpriz beklemektedir…

Dün çekimi canlı izledim..Kapadokyada olmanın güzellikleri ...kaydirigubbakcemile2
ne kadar büyük kafası varmış Tamer Karadağlının meğer..onu farkettim yakından görünce..:1shok::1shok:

çok güzel bi dizi herkese tavsiye ederim begenmeyenler saygı duyarım

bence şok şirin bir dizi... en azından mafyavari değil ve kan kokmuyor... inşallah da böyle devam eder

bizim milletimiz artık komedi tarzı şeylerden uzaklaştığı için beğenmeyebiliyor.
herşeyi ciddi bekliyorlar.
aşk,komedi bi arada işte.
ben bayılıyorum salim ağanın aşık tavırlarına. :icecream:
yengesinin kocasıyla yaptığı muhabbetlerde gülmekten öldürüyor. birde yeğeninin aptallıklar komik. :roflol:
ailece izlenebilecek bir diziydi ama bu akşam FİNAL oluyor

güzeldi en azından gülüyoduk komikti bitmesine üzüldüm doğrusu

evet yaa bende uzuldum bıtmıs olmasına...
aılece ızlenebılecek guzel bır dızıydışakkıdı

bende cok üzülüm bittigi icin
gercektende hepsi bir aradaydi ask komedi en azindan sters yapmiyodu

bende üzüldüm bittiği için ......yinede bir süre izleyebildik güzel oyunculuklarını......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…