Lekeler, Çiller Somon Dna si yaptiranlar

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

cansoo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
233
43
Merhaba arkadaslar aranizda somon dna si yaptiran var mi? İnternetten arastrdigim kadariyla baya etkiliymis cildi 8-9 yas genclestirdigini aydinlattigini kirisiklarinin azaldigini soyleyenler olmus. Tecrube edenleriniz varsa nasil bir islem yapildigini ve sonucunu paylasbilr mi? Bu arada ben 27 yasindayim fakat cildim sanirim genetik olarak erken kirismaya cok meyilli. Sigara da kullaniyorum malesef. Simdiden onlem olarak yaptirmam sacma mi olur? Bilenler yanitlarsa cok sevinirim. Konu kirliligi olmamasi ve herkesin kolayca yararlanabilmesi acisindan 'evet yaptiranlar var mi' ya da 'ben de merak ediyorum' tarzi yorumlar yazmayin lutfen. Simdiden tesekkurler

bahsettiğiniz işlemi duymadım fakat size evinizin rahatlığında kendinizin uygulayabileceği (üstelik cihaz ile) lekeler ve kırışıklıklar için bir cilt bakımı önerebilirim.. msj atarsanız özelden görüşebiliriz..

Kızlar merhaba, 3 hafta önce somon DNA enjeksiyonu ve bioexpander içeren biolift uygulaması yaptırdım. 3 hafta sonunda yüz ovalimde sıkılaşma ve cildimde doğal makyajsız bir parlaklık elde ettim, sonuçtan çok memnunum. Ataşehir bölgesinde yaşıyorum. Florence Nightingale Ataşehir Hastanesin'de dermatoloji uzmanı sevgili doktorum Rukiye Kaymaz uyguladı. Kendisi her cildin ihtiyacını en doğru şekilde belirliyor, en sevdiğim yanı da gereksiz işlem önermiyor. Tedavi sonrası günlük bakım ürünleri kullandırarak işlem etki süresini uzatıyor. Gözünüz kapalı işlem yaptırabilirsiniiiiz :)

Merhaba, seans ücreti ne kadar ödediniz ben de yaptırmayı düşünüyorum ama fiyatları konusunda bilgi bulamıyorum

Mrb burda yeniyim cilt bakimi onerebilcgnz soylmsnz

slm ben scarlet ve prp yi bir arada yaptırdım somon dna da dyduğum ilgilendiğim bir konu oda iğneli oluyor bence scareltten sonra direk ygulanması mantıklı olr hepsi iğneli zaten deri altına girmek zorunda emel yıldırımdan gördüm instagramdan takip ettiğim için o yaptırıyor .kolojen daha mantıklı ama sanki somon sağlıklı diye böyle bir şey geliştirmişler bece biz kadınlarda yiyoruz hep bende meraklıyım scarletten çok memnn kaldım kesinlikle scarlet& prp birarada yaptırın ben tek senasta ikisine 1250 tl ödedim hemde alsancakta doktor yaptır kent hastanesinde çalışan prof. bildiğin güzellik merkezlerinde yaptırmayın yada ille başka çarem yok derseniz daha önce bu işlemi kaç kere yaptığını sorn mutlaka .

Ben yaptırdım 2 gün önce dermapenle Birlikte uyguladı zaten iğneli bir işlem öncesinde uyuşturduk sonra iğneyle birsürü delip DNA uyguladı ama ertesi gün asla biryere gidemezsiniz iyiki cumartsi yaptırdım yoksa mümkün değil korkarlardı benden kan topluyor cilt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…