Somada olen maden iscileri icin yasin dagitiyorum

Paylaşan arkadaşlardan Allah razi olsun. Maleaef ki ben bilmiyorum ama paylasiminizdan 1 tane okudum. Rabbim dualarimizi kabul etsin İnşallah..

Evet bende bunu okudum. Biraz zorlandim ama Allah kabul eder inşallah.
Allah razi olsun. :]

Tatlım paylasimini şimdi gördüm. Ama bende biraz önce yasinimi Soma için okumuştum. Rabbim dualarimizi kabul etsin. Yar ve yardımcınız olsun...

Son düzenleme:
Tatlım paylasimini şimdi gördüm. Ama bende biraz önce yasinimi Soma için okumuştum. Rabbim dualarimizi kabul etsin. Yar ve yardımcınız olsun...

Şu an özel günümdeyim ama biter bitmez 1 tane de ben okurum

Allah kabul etsin dualarımızı canım. Bende 3 tane alıyorum.

Rabbim kabul eder inşallah.. Allah razı olsun cümlemizden.

Herkese cok tesekkur ederim . Allah razi olsun hepinizden . Rabbim hayirli bir kapi acsin kurtulsunlar bir an once ..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende 2 tane alıyorum.. 1 tanesini az önce okudum diğerini de birazdan okuyacağım inşallah.. Rabbim kabul etsin inşallah...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım bende 2 tane aliyim Allah kabul etsin inş

Tamam canim yarina oku , ben yarina devam edicem Allah in izniyle . Allah dualarimizi kabul etsin , mezarlarini nurlandirsin sehidlerimizin .

Rabbim yardım elini uzatsın onlara ben daha fazla okumaya çalışacam eğer okuyabilirsem daha fazla sana yazarım inşaAllah... Rabbim kabul etsin ...

Bende 2 tane alıyorum.. 1 tanesini az önce okudum diğerini de birazdan okuyacağım inşallah.. Rabbim kabul etsin inşallah...

Canım bende 2 tane aliyim Allah kabul etsin inş

Canım ben başlığı şimdi görüyorum ama öğleden sonra bir tane okumuştum bilgine

Rabbim dualarımızı kabul etsin

Cok tesekkurler hepinize , Allah kabul etsin . Elimizden gelen dua etmek , Allah yaralilari ailelerine bagislasin , vefat edenleride cennetlikler den eylesin.

canım bende 5 tane okuyorum ..allah hepsinin mekanını cennet eylesin ailesine de sabırlar versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…