İzmir de polis 10 yasindaki çocuğu gozaltina almak istedi.

Biraz sakin olun ya
iyi okuyun ben de çocuk üzrinden örnek verdim!!
Sanki aksi bi durum savundum,çocuğa ohh olsun falan dedim(!)

bir olaya eskiden yapılan başka bir olayla örnek vermek ve misilleme zihniyeti hatalı meryem.
bu olay bu sitede hep yapılır. bak zamanında bunlarada bu yapılmıştı..
ha onlara olan yanlış biliyoruz ama bu yanlış başka yanlışı yoketmez. hep yazıyorum bunu. yapılan yanlışmı evet. ama bak, bak bir zamanlarda bu yapılmıştı zihniyeti olayı yumuşatmıyor. örneği çok. sadece türbanlı arkadaşlarımıza değil,çoğu konuda protesto eden insanımıza neler yapıldı. ama konumuz bu değil işte.
bu örneği bir tek sen veriyorsun. verilmek istense sana o kadar örnek çıkarırki insanlar . oku oku bitiremezsin.
benim ağabeyim tıp fakültesinde okuluna giderken şakağının 5 cm yanından geçen polis kurşunu yaşadı. ama konu bu değil işte.

Son düzenleme:
Biraz sakin olun ya
iyi okuyun ben de çocuk üzrinden örnek verdim!!
Sanki aksi bi durum savundum,çocuğa ohh olsun falan dedim(!)

bir olaya eskiden yapılan başka bir olayla örnek vermek ve misilleme zihniyeti hatalı meryem.
bu olay bu sitede hep yapılır. bak zamanında bunlarada bu yapılmıştı..
ha onlara olan yanlış biliyoruz ama bu yanlış başka yanlışı yoketmez. hep yazıyorum bunu. yapılan yanlışmı evet. ama bak, bak bir zamanlarda bu yapılmıştı zihniyeti olayı yumuşatmıyor. örneği çok. sadece türbanlı arkadaşlarımıza değil,çoğu konuda protesto eden insanımıza neler yapıldı. ama konumuz bu değil işte.
bu örneği bir tek sen veriyorsun. verilmek istense sana o kadar örnek çıkarırki insanlar . oku oku bitiremezsin.
benim ağabeyim tıp fakültesinde okuluna giderken şakağının 5 cm yanından geçen polis kurşunu yaşadı. ama konu bu değil işte.

Eğer sadece 'bak zamanında da bu vardı' deyip kesmiş olsaydım sonuna kadar haklıydın oky.
Ama ben sadece ve sadece demek istedim ki eskiden bir kesim şimdi başka bir kesim yasaklanıyor ve hor göruluyor
Ama bunlar nasıl diğerlerinde patlak verdiyse şimdi de dışlanan kesimde öyle
Yani bu yanlş!!!!ülkede ayrım var yine tek değişen kayırılan kesim
Bu konuda yazacığım son yorum.
Ha çocuksa ikisi de çocuk zaten o yüzden aklıma bu örnek geldi!

Eğer sadece 'bak zamanında da bu vardı' deyip kesmiş olsaydım sonuna kadar haklıydın oky.
Ama ben sadece ve sadece demek istedim ki eskiden bir kesim şimdi başka bir kesim yasaklanıyor ve hor göruluyor
Ama bunlar nasıl diğerlerinde patlak verdiyse şimdi de dışlanan kesimde öyle
Yani bu yanlş!!!!ülkede ayrım var yine tek değişen kayırılan kesim
Bu konuda yazacığım son yorum.
Ha çocuksa ikisi de çocuk zaten o yüzden aklıma bu örnek geldi!
10 yaşındaki türbanlı çocuğamı saldırmış polis. ne zaman . bunu bilmiyordum bak.:KK53:

ahhh yavrum yaka paca nasılda çekiyorlar içim acıdı çocugun gözlerinden korkuyu okuyabiliyorum amaç ney yani bunu yapabilme zihniyetleri ney o çocugun sucu günahı ney

affedersin buna oha diyeceğim. yuh hatta. işte biz çok acı çektik polişs devleti olmaktan kurtulamadık bir türlü.

Ben de bunu demek istiyorum
Yani konuyla alakasız olabilir ama şunu farkediyorum
Eğer o çocuk muhafazakar kesimin olsa daha dikkatli olunurdu diye düşünüyorum yani eskiden tam tersi olduğu gibi
Yani konular hassas olduğu için her kelime yanlış anlaşılmaya sebep olabiliryor
Umarıım demek istediğim anlaşılıyordur

Ben de bunu demek istiyorum
Yani konuyla alakasız olabilir ama şunu farkediyorum
Eğer o çocuk muhafazakar kesimin olsa daha dikkatli olunurdu diye düşünüyorum yani eskiden tam tersi olduğu gibi
Yani konular hassas olduğu için her kelime yanlış anlaşılmaya sebep olabiliryor
Umarıım demek istediğim anlaşılıyordur
keser döner sap döner birgün hesap döner mantığı yanlış . birşey bizim canımızı feci acıttıysa artık tam tersi biz bu konularda hassas olmalıyız. ve başkalarının yaptığı o yanlışı yapmamaya dikkat etmeliyyiz. çünkü yaparsak o bize yapanlardan farkımız kalmaz ki.

Son düzenleme:
keser döner sap döner birgün hesap döner mantığı yanlış . birşey bizim canımızı feci acıttıysa artık tam tersi biz bu konularda hassas olmalıyız. ve başkalarının yaptığı o yanlışı yapmamaya dikkat etmeliyyiz. çünkü yaparsak o bize yapanlardan farkımız kalmaz ki.
Evet zaten ben de bunu anlatmaya çalıştım
Bugün bunlara kim susarsa yine herşey tersine döner

X