Soluk alma problemi

dkaya34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2024
5
1
26
Merhabalar 10 aylık kızım var.
Soluk alıp verirken arada nefesini 1/2 saniye kadar tutuyor. Böyle canı yanar gibi ağrı çekiyor gibi ama bi belirti bulamıyorum. Bilgisi olan yada aynı durumu yaşan varsa yardımcı olabilir mi?

Benim kardeşim de yeni doğduğunda nefes alamıyor sonra tıkanıyordu hatta ben de küçüktüm korkmuştum boğmaca geçirmiş aşısı da yokmuş . Tabi sizin durumla kuyaslamayalım kötüyü çağırmayalım ama doktora gitmekte fayda var sonuçta beklenmedik şeyler ya da çok basit şeyler olabiliyor . Allah acil şifalar versin minik kuşa

Benim kardeşim de yeni doğduğunda nefes alamıyor sonra tıkanıyordu hatta ben de küçüktüm korkmuştum boğmaca geçirmiş aşısı da yokmuş . Tabi sizin durumla kuyaslamayalım kötüyü çağırmayalım ama doktora gitmekte fayda var sonuçta beklenmedik şeyler ya da çok basit şeyler olabiliyor . Allah acil şifalar versin minik kuşa
Allah razı olsun teşekkür ederim.
sorduğum bir kaç kişi normal dedi fakat bana normal değil gibi geliyor. Böyle bir insan bir yeri ağrıdığında kesik kesik nefes alıp verir öyle

Allah razı olsun teşekkür ederim.
sorduğum bir kaç kişi normal dedi fakat bana normal değil gibi geliyor. Böyle bir insan bir yeri ağrıdığında kesik kesik nefes alıp verir öyle
Daha çok minik aslında bebeklerin nefes alışı genel olarak biraz daha farklı siz kalbiminizi bozmayın ama yine de tedbiri de elden bırakmayın 🌸

O nefes tutma zamanlarında bacaklarını falan kaldırıyor mu dönmeye çalışıyor mu ? Yani vücudunu harekete zorladığı anlarda mı oluyor yoksa düz yatarken falan mı ?

X