Kontakt Lens Solotica Ocre alıp, memnun olmayan varmı?

ToprakSu79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2012
51
2
ocre pek renk değişikliği yapmadığından memnun olmayan varmı? Tam bana göreymiş meğer :/ Ben renkli göz değil biraz değişiklik olsun istiyordum. cor (haresiz) mell aldım. 26 Nisanda. muhteşem ama çok renkli göz oldum :))

Ben aldığıma bin pişmanım o kadarda para verdim hiç kullanmadım desem yeridir attım en sonunda:KK43:

bende varım charm ocre koyu kahve gözüme sadece soluk bi hava verdi hastalıklı gibi...ben tüm soloticaları kullandım hemen hemen(tüm serileri değil tüm renkleri) sadece quartzonun ve nc melin yurtdışından getirttiğim bir serisini kullanabildim burdan aldığımla alakasız çok güzel renkleri vardı...onlar haricindekilerden memnun kalmadım...zaten çok sağlıksız ve görmeden lensi almak parayo çöpe atmak çünkü :KK20:koyu seri var mı diyorsunuz evet koyulaştı renkleri diyolar açık seri var mı diyorsunuz evet çok açıldı renkler diyolar çok açmasın rengini diyosunuz açmaz diyolar açsın diyosunuz çok açar diyolar sarımsı olmasın diyosunuz kesinlikle değil çok güzel yeşil diyolar vs....... en sonunda lens size geliyo istediğinizin tam tersi bi soruyosunuz ya cevap gelmiyo yada sanki sorupta almamışsınız gibi alakasız cevaplar geliyo...

Canım neden beğenmedin? Ya ben de almayı düşünüyodum of çok kararsızım şimdi ya

Benim gözlerim koyu kahverengi o yüzden pek uymadı rengi bana yoksa lens çok kaliteli gözünde olduğunu bile hissetmiyorsun ama işte benim şanssızlığım galiba güzel durmadı lens karar senin tabi...

kızlar bir hevesle alıp kullanmayı beceremediğim hidrocor ocrelerimi çok uygun bir fiyata veriyorum faturası kutusu herşeyi duruyor

X