Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

Neden elden çıkarmayı düşünüyosunuz? Bende netten gördüğüm fotoğraflara dayanarak Quartzo sipariş verdim, umarım beklediğim gibi çıkar

pek doğal gelmedi ve dış kenarlardan kendi gözüm gözüküyor sanırım göz çapıma küçük de geldi ondan da problem yaşadım.
yada cristalden sonra aldıgım için ondaki doğallıgı vermediği için de sanırım pek hoşuma gitmedi.
crystal varken tanımadığım insanlar lensi farketmezken, bunda lens yakışmış diyorlar

vetman abla nolur duy benibütün quartzolar mavi-gri mi artık yeşil olmuyor mu yeşil quartzo istiyorum benn bulamaz mıyım?

Son düzenleme:
vetman abla nolur duy benibütün quartzolar mavi-gri mi artık yeşil olmuyor mu yeşil quartzo istiyorum benn bulamaz mıyım?

Vetman abla:)ÇOK ŞEKERSİN LEONACIM:)
Quartzolar hep gri yeşildi benim bildiğim hala gri yeşiller..

sevgili tolunay35 in crrystalleri yeni getirttik Brezilyadan crstallerin son hali yani:)

hangisi göz rengini daha çok açar ve daha yeşil yapar?crystal mı quartzo mu?

quartzo daha cok açıyor diye biliyrm ben daha opak ama crystal cok daha doğalll ben de quartzo düşünüydum ama sonradan alan kişiler doğal durmadığını ve renginin eski seriden daha koyu olduğunu söyledi intertten videoların bazılarıda öyleydi korktum açıkçası eski seri aradım bulamadım sonra crystali düşündüm quartzonun doğalı diyrlardı ama bende de mel var ve yemyeşil duruyr ona benzer diye onda da tereddütlüyüm :) sende crystale benzer renk yoksa crystal al derim ama şimdi böyle deyince insan quartzodan da vazgeçemiyr cok büyük bi çekiciliği var kaç ay oyaladı beni ::):)

Son düzenleme:
henüz elimde hiçbiri yok ama quartzo benim hayalim canım yaeski serinin o yeşil hali tam istediğim yeşil göz yani.ama şimdi crystal de aklıma girmeye başladı

henüz elimde hiçbiri yok ama quartzo benim hayalim canım yaeski serinin o yeşil hali tam istediğim yeşil göz yani.ama şimdi crystal de aklıma girmeye başladı

evet canım aynen benim de aynı adriana limanın göz rengi gibi bayılıyorum :)) göze batan bi renk istiyrsan ve doğallğa o kdr önem vermysan hic düşünme quartzonun uzaktan bile belli oluyr rengi

yok canım doğallığı o kadar takmıyorum kafaya yani görenler "yeşil gibi de değil gibi de belli belirsiz" demesin bi ortama girdiğimde "aha bu kız renkli gözlü" desinler istiyorum

gercekten cok dogal duruyor ama ben de resimden anlayamadim gri-mavi mi gri-yesil mi ?

kızlar lensleri gündüz kullandığımda herkes mavi diyor.akşam kullandığım da da aaaa yeşermişsin diye tepkiler alıyorum ama çok doğal durduğuna garanti veririm.en azından tepkiler öyle ki kocam çok kıldır renkli lens konusunda.baaak cırt durursaa öyle gözünde ben burdayım diye bağırırsa çöpe atarım diye tehdit bile etti ama inanın resimden çoook daha doğal duruyooor SAAOOLL VETMAN ABLAAAA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…