Kontakt Lens Solotica Hidrocor Mel mi Hidrocharme Mel mi?

TheSindy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2013
136
27
Kararsızlıktan ölebilirim. Kız arkadaşlarım ve annem Hidrocharme dedi. Hidrocor Mel'in bende çok soluk duracağını söylediler. Beyaz tenliyim, saçlarım koyu kahve. Haklı olabilirler diye düşünüyorum. Gözlerim bal rengi gibi yeşil halkalar da var içinde, Hidrocharme Mel gözüme daha güzel görünüyor fakat doğal durmamasından korkuyorum. Daha önce Solflex Topazio kullanmıştım, herkes doğal dese de yana baktığımda iristen taştığı belli oluyordu. Böyle birşey Hidrocharme Mel de oluyor mu? Sizce hangisini almalıyım?
Hidrocharme
Hidrocor

canim tasmasinin sebebi lensin gozune buyuk gelmesidir, ayni sorunu yine yasarsin hidrocor veya hidrocharme alsan da. onun haricinde haresiz hidrocar daha dogal deniyor ama kendi gozun hareliyse zaten bence hidrocharme daha guzel olur.

canim tasmasinin sebebi lensin gozune buyuk gelmesidir, ayni sorunu yine yasarsin hidrocor veya hidrocharme alsan da. onun haricinde haresiz hidrocar daha dogal deniyor ama kendi gozun hareliyse zaten bence hidrocharme daha guzel olur.

Çok teşekkür ederim, videolarda sanki hidrocor daha küçük gibi geldi gözüme. Ama baktım Solotica'ların hepsi 14.20 miymiş.

evet oyle. bende simdi tanita tikaram a alternatif rainbow elite line lara bakicam onlarda 14.00
Bende Rainbow Elite Line var gözüme tam oturuyor, ince bir limbal ring var gibi görünüyordu. Ama şunu söylemeliyim Rainbow'ların pupil boşluğunun geniş olması ve lensin kalın olması gözünüzü rahatsız edebilir.

tanitaya gore nasil fikrin var mi rahatlik acisindan? tanita cok rahat unutuyorum gozumde oldugunu bile. bir de dogal duruyo tabi pupil boslugunun alakasi var mi bunla emin degilim ama.

tanitaya gore nasil fikrin var mi rahatlik acisindan? tanita cok rahat unutuyorum gozumde oldugunu bile. bir de dogal duruyo tabi pupil boslugunun alakasi var mi bunla emin degilim ama.
Tanita hiç kullanmadım ama bir ara almayı düşünüyordum o yüzden lensi araştırmıştım. Yapıldıkları malzeme, çapı, kalınlıkları falan aynı hatırladığım kadarıyla o yüzden konforları aynıdır diye düşünüyorum. 2 yıllık Rainbow kullanıcısıyım, gözlerim hassas, bende alerji yaptı yüksek derecede umarım sizde yapmaz. Ben de Elite Line Grey var. Husky köpeklerin göz rengine yakın. Buna rağmen doğal bence ama güneşte o geniş pupil boşluğundan gerçek göz rengin ortaya çıkıyor. Hiç hoş değil bence.

Ben o zaman taniTa griyi deneyeyim. Aslında gri yeşil istiyodum ama bulamadım fıStık yeşili tonları hep

ben daha 2-3 hafta once aldim canim lens dunyasindan. 2 gune de geldi. cifti 160
peki memnunmusun ben yellow unu aldın fakat uzaktan hiç belli olmuyor birde yakından boyaması çok belli oluyor yani solotica mel gibi değil daha önce koyu serisinden mel kullandım ve çok tatlı bi ela oluyordu fakat bu yeni serilerin rengi çok açılmış o yüzde tekrar bir an önce koyulaşmasını bekliyorum
ben daha 2-3 hafta once aldim canim lens dunyasindan. 2 gune de geldi. cifti 160

kızlar solotica hidrocor mel aldım iki hafta önce renk harika cok parlak ve acık bi yesil harika herkes cok beğeniyor cok doğal ama benim gözlerim soloticada hic rahat etmedi iki defa takabildim sadece bc değerim 8.6 soloticalar 8.7 olduğu icin rahat edemedim sanırım soloticayı kullanamayacağım.baska bir lens alıcam bu sefer de gri almak istiyorum capı 8.6 olup da gri renkli önerebilceğiniz lens var mı acık renk

ben 8.6 ya 14.00 gri tanita tikaram alicam nasil olcak bilmiyorum. gri tanita kullanan da bulamadim.

ben 8.6 ya 14.00 gri tanita tikaram alicam nasil olcak bilmiyorum. gri tanita kullanan da bulamadim.
bende tanita gri düsünüyorum acık ve güzel rengi olduğunu duydum ama rahatsız diyen de cok rahatlığı da cok önemli benim icin cok kararsızım rainbowun grisine de benziyomus tanita sanırım hangisi daha rahattır acaba

ben su an tanita yellow kullaniyorum batma sorunu hic yasamadim. rahat bence.

ben su an tanita yellow kullaniyorum batma sorunu hic yasamadim. rahat bence.
batma yoksa süper bende keske solotica mel alacağıma tanita yellow alsaydım solotica cok rahatsz sadece iki kez takabildim 200 lira çöpe gitti simdi tanita gri alıcam galiba:)insallah rengi güzeldir:)yellowdan memnun musunz güzel acıyor mu rengi.cok soru sordum galiba

ben batma sorunu yasamadim canim ancak yasayan cok duydum o yuzden sana kesin bir sey demiyorum ama ben gozdumde oldugunu unutuyorum. rengini gozun cok acmiyor. kendi actigim konunun linki bu burdan bakabilirsin rengine. bu lens yogunlastirici. radikal renk degisimi olmuyor sarida ancak gri oldukca aciyor diye biliyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/tanita-tikaram-yellow-lenslerim.782940/

Mrh nerden aldiniz acaba bide koyu kahve goz renginde solukmu duruyor yoksa canli acik bi renkmi bendede 3 kere kullandigim quartzolarim var gri mavi gibi duruyor ama istediginiz gibi koyu mavi tonlarda degil mellerin durusunu bi fotolayabilirseniz begenirsm almak isterim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…