Kontakt Lens Solotica Hidrocor Mel mi Hidrocharme Mel mi?

Bende Rainbow Elite Line var gözüme tam oturuyor, ince bir limbal ring var gibi görünüyordu. Ama şunu söylemeliyim Rainbow'ların pupil boşluğunun geniş olması ve lensin kalın olması gözünüzü rahatsız edebilir.
Rainbow la ilgili internette okuduğum bütün yorumlarda rahatsız bi lens oldugu yazıyor arkadaşlar

hidrocor mellerimi sadece iki defa taktım ben cok beğenmistim basta ama erkek arkadasım bana yakıstırmadı o doğal gözlerimi seviyor yada koyu maviyi yakıstırıyor hidrocor mellerim sadece iki defa takıldı tertemiz duruyor yarı fiyatına vereceğim isteyen olursa yoksa cöpe gidecek yada mavi bir lensle takas edebilirim ilgilenen olursa

Merhaba hala satmayı düşünüyor musunuz? Ve ne zaman satın aldınız? Ben talibim. Özel mesaj atamıyorum henüz yeni olduğum için.

batma yoksa süper bende keske solotica mel alacağıma tanita yellow alsaydım solotica cok rahatsz sadece iki kez takabildim 200 lira çöpe gitti simdi tanita gri alıcam galiba:)insallah rengi güzeldir:)yellowdan memnun musunz güzel acıyor mu rengi.cok soru sordum galiba:KK24:
Soloticayi nerden aldiniz acaba

merak eden arkadaşlarımız içinde fotoğraf ekledim umarım yardımcı olabilmişimdir

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    117,4 KB · Görüntüleme: 1.981
Arkadaslar dun hidrocor mel aldim diger meller gibi acik degil inanilmaz dogallar disarida lens oldugunu kimsenin anliyacagini dahi sanmiyorum goz rengini hem aciyo hemde kendi gozum gibi fakat ben gozumude biraz iri gostersin istedigim icin sanirim harelisini alicam aynada ben bile kendi gozum sandim 2020 en yeni seri bu arada digerleri acik olanlar eski seri bundan dogali yoktur sanirim.harelisi biraz daha iri gosterir diye bunlari ilgilenen olursa vericem.dun aldim takip cikardim lens sevmeyen esim bile sanki gozin bu renkmis gibi dogal dedi.koyu kahve rengi gozlerim bu arada.renk bu sekilde duruyo foto alintidir.vermekte kararsizim acikcasi biri isterse charminida merakimdan almk istiyorum
Screenshots_2015-04-14-02-55-12.png

Lensleriniz çok doğal görünüyor, gözümdeki kuruluk sorunu geçsin hemen alacağım bu son seri mi acaba?

Merhaba evet son seri 2020 acik olan serilerden degil kullananlarda cok cok acik oldugunu soyluyolar bu cok dogal yanliz benim beklettim biraz gozumu buyuk gostermesi renk olarak super bi renk dusundugunuzde mail atarsaniz irtibat kurariz.

Arkadaslar dun hidrocor mel aldim diger meller gibi acik degil inanilmaz dogallar disarida lens oldugunu kimsenin anliyacagini dahi sanmiyorum goz rengini hem aciyo hemde kendi gozum gibi fakat ben gozumude biraz iri gostersin istedigim icin sanirim harelisini alicam aynada ben bile kendi gozum sandim 2020 en yeni seri bu arada digerleri acik olanlar eski seri bundan dogali yoktur sanirim.harelisi biraz daha iri gosterir diye bunlari ilgilenen olursa vericem.dun aldim takip cikardim lens sevmeyen esim bile sanki gozin bu renkmis gibi dogal dedi.koyu kahve rengi gozlerim bu arada.renk bu sekilde duruyo foto alintidir.vermekte kararsizim acikcasi biri isterse charminida merakimdan almk istiyorumEki Görüntüle 1494172

merhaba rica etsem kendi gözünde resim paylaşırmısın....:KK56:

Gunaydin fotoda cok farkli cikiyo ortam isigindan.aynada ve gun isiginda baktiginizda paylastigim resim gibi bi tik daha acik olabilir yanilticagi icin foto paylasmadim.gozle guzel kaynasiyo lens oldugunu dibinize yaklassalar oda belki anlarlar hemde goz rengi acmasina rahmn koyu bi tonda degil ustelik

Gunaydin fotoda cok farkli cikiyo ortam isigindan.aynada ve gun isiginda baktiginizda paylastigim resim gibi bi tik daha acik olabilir yanilticagi icin foto paylasmadim.gozle guzel kaynasiyo lens oldugunu dibinize yaklassalar oda belki anlarlar hemde goz rengi acmasina rahmn koyu bi tonda degil ustelik
ben de bir kaç ay önce cor mel aldım fakat rengi inanilmaz açık o yüzden kullanmıyorum ben aslında lenslerini düşünebilirim ama renk konusunda tedirginim birde kaça satmayı düşünüyorsun?:KK66:

Lensleriniz çok doğal görünüyor, gözümdeki kuruluk sorunu geçsin hemen alacağım bu son seri mi acaba?
Canım kuruluk sorunu gecsin hemen alıcam lens demissin,bu kuruluk sorunu geciyor mu ya?Ben artık göz kuruluğundan sebep lensleri tamamen bıraktım seffafları bile,göz yası damlası,jeli hepsini de denedim gecmiyor,sen ne yapıyorsun kuruluk icin?

Canım kuruluk sorunu gecsin hemen alıcam lens demissin,bu kuruluk sorunu geciyor mu ya?Ben artık göz kuruluğundan sebep lensleri tamamen bıraktım seffafları bile,göz yası damlası,jeli hepsini de denedim gecmiyor,sen ne yapıyorsun kuruluk icin?

Keşke hemen geçse. Uzun zamandır şikayetim var doktor birçok göz yaşı damlası denedi işe yaramadı, en son gittiğimde heyet raporlu bir damla ve alerji damları yazdı hemen geçmeyeceğini düzenli kullanımla 6 ay gibi bir sürede geçeceğini söyledi canım. Lens takmayı geçtim yaşam kalitemi düşürdü mutlaka iyi bir doktora gitmeni öneririm

Keşke hemen geçse. Uzun zamandır şikayetim var doktor birçok göz yaşı damlası denedi işe yaramadı, en son gittiğimde heyet raporlu bir damla ve alerji damları yazdı hemen geçmeyeceğini düzenli kullanımla 6 ay gibi bir sürede geçeceğini söyledi canım. Lens takmayı geçtim yaşam kalitemi düşürdü mutlaka iyi bir doktora gitmeni öneririm
Benim de hicbiri fayda etmedi.Sana en son verilen restasist mi?onun gercekten baya faydası oluyormus gözyası olusumu 5,6 katına cıkartıyormus.Ben de birdaha doktora gittiğimde bu damlayı isteyeceğim

Benim de hicbiri fayda etmedi.Sana en son verilen restasist mi?onun gercekten baya faydası oluyormus gözyası olusumu 5,6 katına cıkartıyormus.Ben de birdaha doktora gittiğimde bu damlayı isteyeceğim
Depores adı. Bu işe yaramazsa Restasist'i denerim. Su sorun geçsin diye denemeyeceğim şey yok ah bir geçse

Depores adı. Bu işe yaramazsa Restasist'i denerim. Su sorun geçsin diye denemeyeceğim şey yok ah bir geçse
Aynı durumdayım ben de lenslere veda etmek gözlüğe dönmek cok zor oldu:KK43:Bir de solotica gercekten cok rahatsız ve kuruluk yapıyor eskiden böyle değildi,son aldığım soloticalar yüzünden de gözlerim bukadar kurudu benim maffoldu,aklında bulunsun canım.sophistic alıcam ben gözlerim düzelince artık.

Kızlar banada yardım edin lütfen.... Solotica solflex natural serisinden topazio ve quartzo arasında kaldım. Hangisi daha doğal durur acaba? Kullanan varsa resim paylaşabilir mi? Birde graphite rengini çok merak ediyorum ama sanırım bu seride yok. Üçünü kullananlardan resim istiyorum. Yardım lütfen...

Kızlar banada yardım edin lütfen.... Solotica solflex natural serisinden topazio ve quartzo arasında kaldım. Hangisi daha doğal durur acaba? Kullanan varsa resim paylaşabilir mi? Birde graphite rengini çok merak ediyorum ama sanırım bu seride yok. Üçünü kullananlardan resim istiyorum. Yardım lütfen...
Burda Quartzo

Burda da Topazio'nun videosu

Bence quartzo​

X