Güneş Kremleri Solante pigmenta 50+

Güneş kremleri, bronzlaşma
arkadaşlar bende uzun zamandır daylong kullanıyorum fakat bu ürünle ilgil iç açıcı bilgileri okuyunca vede güneş lekelerini azalttığını yazan arkadaşlar olunca almayı düşünüyorum benimde güneşden lekeler azıyor acaba var olan lekeler içinde etki ediyormu gerçten kullanan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

benim yıllardır çil ve lekelrim oldugundan komple giderme gibi bişey olmadı yaklaşık 15 gündür kullanıyorum koruma etkisi var hemde gayet iyi lekelerde koyulaşma olmadı renkleri hafiften bi silikleşti fondoten kullandıgımda hepsi kapanıyo mesela önceden asla kapatamazdım makyaj yapmadan 20 dk önce sürüp üzerine makyaj yapıyorum yağlandrma sivilce ter falan da yapmadı memnunum yani :-)

Benim hiç sivilce çıkmayan yüzümde sivilce yaptı.Yani ona bağlıyorum çünkü önceden hiç çıkmazdı.Böyle tek tük biri çıkıyo geçiyo diğeri çıkıyo sonra minik minik ucu iltahaplı gibi.Bir de etki etmedi lekelere falan maalesef.Bıraktım kullanmayı.

arkadaşlar bende uzun zamandır daylong kullanıyorum fakat bu ürünle ilgil iç açıcı bilgileri okuyunca vede güneş lekelerini azalttığını yazan arkadaşlar olunca almayı düşünüyorum benimde güneşden lekeler azıyor acaba var olan lekeler içinde etki ediyormu gerçten kullanan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

Daylongdan memnun değilmisin??Ben de solanteyi beğenmedim daylong almak istiyordum.

6 haftlık hamileyim doktorum bana solante nin hamileler için olan ürününü önerdi henüz almadım eczaneye bakıcam yoksa netten almayı düşünüyorum.Size bir sorum olucak boyun ve göğüs bölgesi içinde kullanıyormusunuz? yoksa sedece yüz için mi tatile gidicem ve vücut için bir ürün daha almalımıyım? coppertone falan ya da sadece bunu mu kullnsm?

aylardır kullanıyorum memnun kaldım kızlar. çillerim güneşte aşırı çoğalırdı adeta yüzümü ele geçirirlerdi. :KK47:
şimdi öyle bir sorun olmuyor kışın nasılsa şimdi de öyle. tek tük bende de çıkmıştı başlarda sivilce ama bırakmadım kullanmayı, iyiki de bırakmamışım. bırakmayın kızlar sizde :KK16:

aylardır kullanıyorum memnun kaldım kızlar. çillerim güneşte aşırı çoğalırdı adeta yüzümü ele geçirirlerdi. :KK47:
şimdi öyle bir sorun olmuyor kışın nasılsa şimdi de öyle. tek tük bende de çıkmıştı başlarda sivilce ama bırakmadım kullanmayı, iyiki de bırakmamışım. bırakmayın kızlar sizde :KK16:

Bende hazirandan beri kullanıyorum çok memnunum.Hatta bulamam diye 2 kutu alıp kenara koysam mı diye düşünüyorum.Çene hizasında olan çillerim de azalma oldu birde yanak ve burundakiler giderse değmeyin keyfime..Harika oldu ve olacak..Teşekkürler solenta..:KK16:Sivilceyi dert etmeyin ilk hafta bende de oldu ve geçti.İyi ki almışım ve önerenlere teşekkür ediyorum beni bu ürünle tanıştırdıkları için En Büyük KK:nazar::KK16:

yazılarınızı okuyunca walla çok heveslendim ,benimde çillerim var ,denemediğim hiçbir ürün kalmadı ,(bioderma -bıotaches -sis leke kremi ve adını hatırlayamadığım bir sürü kremler ,tabi yanında bitkisel uygulamalar da cabası:KK43:( ) bir sürü paralar harcadım ama nafile ,bana mıısın demiyor ,artık ürün falan almayacağım dedim ama yine dayanamadım dün sipariş verdim bugün bekliyorum solentayı...umarım yine hayal kırıklığına uğramam ve de param boş yere gitmez ...sabırsızlıkla bekliyorum,inş.çok güzel olur da burada ben de artık ilacımı buldum derim....

birşey sormayı unuttum ,kullanımı nasıl ? sadece sabahları mı süreceğim ya da akşam yatmadan önce de sürebilir miiym ,sabah makyajımdan önce kullanacağım ama akşam kullanmama gerek var mı ? lütfen beni aydınlatır mısnız bu konu da....

birşey sormayı unuttum ,kullanımı nasıl ? sadece sabahları mı süreceğim ya da akşam yatmadan önce de sürebilir miiym ,sabah makyajımdan önce kullanacağım ama akşam kullanmama gerek var mı ? lütfen beni aydınlatır mısnız bu konu da....

Sabah uyandığımda hafif nemlendiricimi sürüyorum iyice yedirdikten sonra güneş kremimi fondoten kullanmıyorum ama eczacı arkadaşım fondoten kullanılacaksa eğer fondotenin altına uygulanması gerektiğini söylemişti.Makyajımı yapıp çıkıyorum göz makyajı ve allık.Eğer o gün makyaj yapmadıysam öğlen 1-2 gibi tekrarlıyorum güneş kremimi.Suya dayanıklılığı var fakat günde iki kez kullanılırsa eğer etkisinin tam olacağı kanaatindeyim.Pencereden yansıya güneş ışığına bile dikkat etmemiz lazım.Yatmadan önce sürmene gerek yok.Sadece dışarıda olacağın zaman sür.Kışında kullanırdım ben güneş kremi yazında..Kullan bakalım sonuçları mutlaka burada bizimle paylaş olur mu?İnşallah etkisini kısa sürede görürsün..
:KK17:

bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim ,yani solentayı sürüp üzerine de fondoteni uygulayacağım .maalesef ben fondöten kulllanıyorum şu an için hayatımdan çıkaramam ama eğer bu solenta umduklarımı karşılar ise ben de artık fondöten kullanmam :)) çalışmış olduğum ortam çok fazla güneş ışığı görmüyor ama tabi ben de devamlı güneş kremini kullanırım ,çantamdan hiç eksik etmem.sadece sabahları uygulayacağım demek ki ..tabi ki de paylaşırım ,bu ürünü almaya burada yazılanları okudukdan sonra karar verdim ,benim gibi olan arkadaşlarıma bu konu da yardımıc olabilirsem çok mutlu olurum, umarım kısa zaman içerisinde faydasını görüp sevinçle buraya yazarım...

Sabah uyandığımda hafif nemlendiricimi sürüyorum iyice yedirdikten sonra güneş kremimi fondoten kullanmıyorum ama eczacı arkadaşım fondoten kullanılacaksa eğer fondotenin altına uygulanması gerektiğini söylemişti.Makyajımı yapıp çıkıyorum göz makyajı ve allık.Eğer o gün makyaj yapmadıysam öğlen 1-2 gibi tekrarlıyorum güneş kremimi.Suya dayanıklılığı var fakat günde iki kez kullanılırsa eğer etkisinin tam olacağı kanaatindeyim.Pencereden yansıya güneş ışığına bile dikkat etmemiz lazım.Yatmadan önce sürmene gerek yok.Sadece dışarıda olacağın zaman sür.Kışında kullanırdım ben güneş kremi yazında..Kullan bakalım sonuçları mutlaka burada bizimle paylaş olur mu?İnşallah etkisini kısa sürede görürsün..
:KK17:

bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim ,yani solentayı sürüp üzerine de fondoteni uygulayacağım .maalesef ben fondöten kulllanıyorum şu an için hayatımdan çıkaramam ama eğer bu solenta umduklarımı karşılar ise ben de artık fondöten kullanmam :)) çalışmış olduğum ortam çok fazla güneş ışığı görmüyor ama tabi ben de devamlı güneş kremini kullanırım ,çantamdan hiç eksik etmem.sadece sabahları uygulayacağım demek ki ..tabi ki de paylaşırım ,bu ürünü almaya burada yazılanları okudukdan sonra karar verdim ,benim gibi olan arkadaşlarıma bu konu da yardımıc olabilirsem çok mutlu olurum, umarım kısa zaman içerisinde faydasını görüp sevinçle buraya yazarım...

Rica ederim canım benim..Birbirimize yardımcı olabilirsek ne mutlu ne güzel..:KK17:

dün krem elime ulaştı ,bugün kullandım :) bakalım ilerleyen günlerde gelişmleri paylaşacağım,birşey soracağım bu kremi kullandığım zaman ayrıca güneş kremi kullanmaya gerek yok sanırım ..bu sabah solentayı kullanıp üzerine de fondöten kullandım çünkü ,ayrıca güneş kremi kullanmadım ,

Rica ederim canım benim..Birbirimize yardımcı olabilirsek ne mutlu ne güzel..:KK17:

dün krem elime ulaştı ,bugün kullandım :) bakalım ilerleyen günlerde gelişmleri paylaşacağım,birşey soracağım bu kremi kullandığım zaman ayrıca güneş kremi kullanmaya gerek yok sanırım ..bu sabah solentayı kullanıp üzerine de fondöten kullandım çünkü ,ayrıca güneş kremi kullanmadım ,[/QUOTE

Canım benim solenta dediğimiz ürün zaten güneş kremi 50 faktörlük kendisi..

ben de öyle düşündüm ama yine de sana sorup emin olmak istedim :) heyecanla sonucu bekliyorum...

dün krem elime ulaştı ,bugün kullandım :) bakalım ilerleyen günlerde gelişmleri paylaşacağım,birşey soracağım bu kremi kullandığım zaman ayrıca güneş kremi kullanmaya gerek yok sanırım ..bu sabah solentayı kullanıp üzerine de fondöten kullandım çünkü ,ayrıca güneş kremi kullanmadım ,[/QUOTE

Canım benim solenta dediğimiz ürün zaten güneş kremi 50 faktörlük kendisi..

kremi kullanmya devam ediyorum daha çok yeni ama yine de sonucu merakla bekliyorum :) yine hüsranla sonuçlansın istemiyorum ...

bende solenta pigmenta spf 50+ 150 ml bugün eczaneden 72 tl ye aldım yarın kullanmaya başlayacağım sonucu merakla bekliyorum....

X