Gebeliğe Hazırlık Sol tüpüm alındı sağ var doktor kapalı dedi ama burda farklı bişey yazıyor sanki yardım edin bana😔

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnfertilite nedir Batman'da yim ben
Bak sen duzgun yazmissin ismini:))infertilite(kisirlik) bizim gibi durumda olanlarin gitmesi gereken birim tabi kisir degiliz sadece gebe kalmada zorlaniyoruz bunun sebebini arastiriyolar senin tupunde gecis az muhtemel bu sebepledir

Bana öyle bişey demedi,belki enfeksiyon yoktur diye şuan soğan suyu içiyorum, sonraki ay brokoli kürü bu yapcam yararı olmazsa bakalım artik
Bilmedigin seyleri niye yapiyosun bak o sogan kuru bende tap tersi etki yapti cikolata kistim patliyo gibi oldu yapma oyle seyler.filmden sonra vajinanda bi degisiklik yanma kasinti vs oldu mu akinti ya da

Bana öyle bişey demedi,belki enfeksiyon yoktur diye şuan soğan suyu içiyorum, sonraki ay brokoli kürü bu yapcam yararı olmazsa bakalım artik
Enfeksiyon için de iyi diye
Bilmedigin seyleri niye yapiyosun bak o sogan kuru bende tap tersi etki yapti cikolata kistim patliyo gibi oldu yapma oyle seyler.filmden sonra vajinanda bi degisiklik yanma kasinti vs oldu mu akinti ya da
Yok herhangi birşey olmadı bende,ilk gün kanama gördüm biraz akıntı gibi ama normalmis bu.

Bak sen duzgun yazmissin ismini:))infertilite(kisirlik) bizim gibi durumda olanlarin gitmesi gereken birim tabi kisir degiliz sadece gebe kalmada zorlaniyoruz bunun sebebini arastiriyolar senin tupunde gecis az muhtemel bu sebepledir
Kisirmiyiz biz yani, yok ya öyle değildir.bir dış gebelik geçirdim ben öyle olsa hiç olmazdı gerçi duş gebelik sonucu tüpüm alındı ama kims ebana demedi git diye ama giderim ben

Kisirmiyiz biz yani, yok ya öyle değildir.bir dış gebelik geçirdim ben öyle olsa hiç olmazdı gerçi duş gebelik sonucu tüpüm alındı ama kims ebana demedi git diye ama giderim ben
Kisir degiliz tabiki dis gebeliktrn dolayiymis bak .daha teferruatli bakar doktor cozum arar

Senin dis gebelikten tupun oyle benimde cikolata kistinden enfeksiyondan oyle olmus herkesin farkli problemi var.senin hicnorseyin yok belkide zamani vardir cocugun

Benimde oyle olduda ondan biliyorum.solda zorlandi bendede sivi sagda ise zorlanmadi ancak daha sonra kadin dogum doktoruda yprumladi tabi sol tupum alindi sagda minimal gecis diye birakildi.filmden sonra iliskiye girme.bide antibiyotik verdiler mi
Geç bir cevao olacak ama sıvı geçmekte zorlanıyorsa hiç gecemez demek degilmi, doktoruma dedim ben oda geçiş var dedi yani kapali değil demek oluyor bu

Evet basja bir doktor bana açık dedi çok rahatlattı beni umarım hamie kalabilirim
Seni şöyle sevindireyim yakın arkadaşım 4 yıllık evli ocakta başladı aşılama yapmaya doktor iki aşılamayı art arda yaptı 2. De negatif oldu bıraktı tedaviyi yapmayacam dedi oda tek tüplü adeti 10 gün geçti cesaret edemedi yapmaya zarla zorla hastaneye gönderdik kan verdi ve sonuç pozitifffff. İnşallah sana da nasip olur

Çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…