Sol alt karın ağrısı gebelik olabilir mi?

Ben görüyorum var cizgi bnimki erken testi
Gündüz daha belirgindi gün ışığına tuttugumda. Bilemiyorum belkide çok yeni. Ben ilk kez bu kadar gecikme yaşadım. Düzenim şaşmaz bide göğüslerim ağrır dokunamazdim adet öncesi. Bu ay farklı oldu işte. Göğüslerim bile normal

Ins vardir hamilelik
Ama 1 hafta geçmesi falan dogru degil kişiden kisiye degisir çünkü arkadasim 3 gün kala net cizgi gördü ben ilk gebeligimde 3 4 gun kala ciFt cizgi gördüm yani bazisida gecikince görüyor

Ins vardir hamilelik
Ama 1 hafta geçmesi falan dogru degil kişiden kisiye degisir çünkü arkadasim 3 gün kala net cizgi gördü ben ilk gebeligimde 3 4 gun kala ciFt cizgi gördüm yani bazisida gecikince görüyor
İnşallah çok teşekkür ederim benimde bu ilk gebeliğim olacak olursa eğer. Acaba diyorum geç yumurtlama gördüm ondan mı böyle uzun sürecek

Ben şimdiye kadarki adet öncesi göğüslerim çok ama çok hafif ağrıyodu ama şimdi adetime 2/5
4 gün var 3 gün falan önceden kasıklarımda hafif ağrılar,(sanki adet olacakmış gibi) göğüslerimde dolgunlaşma ve aşırı ağrı, hafif miyde bulantısı, bağ ağrısı,koku hassasiyeti falan, aşırı duygusallık, aşırı uyku hali, çabuk yorulma, gaz problemi, ve.s meydana geldi. Sizce bende hamilemiyim? (Test için çok erken olduğu için yapamıyorum ama sabırsızlanıyorum hamilemiyim diye) tecrübesi olan varsa hepiniz yazın lütfet

Adete 5 gun kala korunmasiz iliskide hamile kalinir mi merak ettim
Hayırlısı olsun inşallah gönlünüzce olur. Regle yakın zor derler. Ama yumurtlaman regline yakınsa tabiki gebelik olabilir. Bunun içinde yumurtlamani iyi bilmen gerekir. Ovulasyon testi kullanabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…