şoktayım.sinirlerim bozuldu.

• Konu Sahibi özlemmm
Bence sen fazla insani karistirmadan kendin hal et bu durumu,
öyle veya böyle ulasirsin heralde kendisine, eskiden oturdugu yeri biliyorsundur oradami oturuyorlar hala?
Eski konu komsu bula bilirsin???

Tabii kendi istegilede bu resimleri koymus ola bilir, oazamn saygi suymakdan baska birsey kalmiyor sana.

• Konu Sahibi özlemmm
Adını ve soyadını yazacak ve öyle resimler koyacak bloguna
Bence işte bir iş vardır diye düşünüyorum..

• Konu Sahibi özlemmm
kesin ve kesin fotomontaj..
herkes sen ben değil googlede ismini arasın
elinden ne geliyorsa yap derim vicdanın için

• Konu Sahibi özlemmm
ya bence kimse kendi rızasıyla adını soyadını yaşadığı yeri verip de ayan beyan öyle fotoğraflar koymaz diye düşünüyorum, acaba bu site yani blog ajans türü biyermi, yani uyduruk ajans falan da olabilir, katalog çekiyoruz diye kızın resimlerini çekip öyle mi koydular acaba, anlamadımki garip bi durum :uhm: canım valla çok merak ettim gelişmeleri yaz :bbo: ha şöle de olabilir, ajans gibi biyere çektirmiştir,sonra da o ajans sızdırmıştır adını soyadını falan koyarak.bölede olabilir.

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi özlemmm
kızlar dün gece blog yönetimine mail atıp o blogu acilen kapatmalarını istemiştim.Ordaki resimlerdeki bayanı tanıdığımı ve kendisinin bu durumdan haberinin olmadığını yazmıştım.
Şimdi bi baktım kapatmışlar,ekranda da yasal nedenlerle kapatılmıştır gibi birşey yazıyor.Keşke baştan beri öyle yapsaymışım ama neyse kapatıldı ya ona da şükür.Sağolsunlar duyarlı davrandılar yöneticiler.Tesekkür mesajı attım şimdi onlara bi de :)

• Konu Sahibi özlemmm
Tabi kıza haber vermeye çalışmıycam artık bu durumda ama bilseydi belki mahkemeye vermek isterdi o pisliği,kızın o hakkını elinden almış oldum.Neyse en azından rezil olmaktan kurtuldu,bu da bişey.

• Konu Sahibi özlemmm
Meraktan çatlayacam ne olur şu linki birde bize göndersen.

• Konu Sahibi özlemmm
o blogu açan pislik de anlamıştır böylece zavallı zannettiği kızlarla uğraşılmayacağını.
blogun kapandığını görünce bi şok da o yaşamıştır şerefsiz.

• Konu Sahibi özlemmm
ona sinir olan biri resimlerle oynamıştır bence Çok üzgünüm çoook a.s

• Konu Sahibi özlemmm
dün aradığım arkadaşı da arayıp haber verdim yayından kalktığını,o da sevindi.

• Konu Sahibi özlemmm
Vallah ben tanimiyorum o kizi ama bende sevindim ne yalan soyleyim...
artik herseyden herkesden korkmaliyiz sanirim
bunu yapan resmen bir sapik
igrençlik...
kizda kurtuldu..sanada ayrica tesekkurler...çok iyisin...tebrik ederim seni

• Konu Sahibi özlemmm
Vallah ben tanimiyorum o kizi ama bende sevindim ne yalan soyleyim...
artik herseyden herkesden korkmaliyiz sanirim
bunu yapan resmen bir sapik
igrençlik...
kizda kurtuldu..sanada ayrica tesekkurler...çok iyisin...tebrik ederim seni

sağol canım,ben de sana teşekkür ederim,hepinize,yol gösterdiniz bana.
keşke kıza ulaşıp o pisliği cezalandırmasını da sağlayabilseydim ama kız yer yarılmış içine girmiş,bulamadım bi türlü.
Neyse,dediğim gibi,buna da şükür.

• Konu Sahibi özlemmm
olasılıkların en yükseği fotomontaj yapılıp intikam almak için eski erkek arkadaş tarafından internete verilmesi...
eğer montaj deilse kız arkadaşına güvenip öle pozlar da vermiş olabilir..arkadaşınzı montaj deil dediği için böyle düşündüm..
Ve büyük ihtimal intikam için yapılmış bişeydir.Yoksa kızcağız niye kendi ismini yaşadığı şehri falan yazsın ki..
Bu konuyu okuduktan sonra tüm tandığıklarımı google da arattım hattak endi ismimi bile yazdım.Allah korusun kimöseye güvenmemek gerek..Pc ye ajan olarak sızıp bütün resimlerinizi ele geçirebilir isteyenler.. Korktum bir an ...

• Konu Sahibi özlemmm
neden gercek adını ve soyadını kullanarak erotık pozlar versın kı canım ne bılım aklıma geldı nıyetı bozuk olan baska ısımler kullanırdı bence:sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…