Şoktayım,eşim eşicinsel mi yoksa?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kız bu ne nasıl bir senaryo bu.

Yabancı erkek sesi duyup odana nie sessizce gidiyosun hırsız var diye bağırırim ben ne ucuz bı hikaye ya
Onu yabancı uyruklu diye düşünmüştüm. Ben de az şey değilim, s.lak

Konu sahibi hala konuda ısrarcı. Acaba konu doğru mu? Azıcık s.lak olduğumu söylemiştim

Kızlar ne olur alay etmeyin.Gerekirse uzaktan,konuma yazmadan gülün ama bana bunları yazarak zaten bitmiş olan psikolojimi yıpratmayın.Hayat neyi getirir bilemezsiniz.Daha kötüsü başınıza gelir.Herkes sizi yalancıkıla suçlayıp alay eder.Hiçbiriniz eşinizden tam emin olamazsınız.Başınıza gelirse anlarsınız ne çektiğimi ama ben hala umutluyım.Belkide ben yanlış anlamışımdır.

Umudunu asla yitirme koca yürekli pisboğaz savar

Peki don? Onla da halay çekiyorlardı bence
Ya dolabın kenarına takılıp yırtılmıştır adam da değiştirmek zorunda kalmıştır. Tamircinin yanında yırtık donla mı dursun. Azıcık mantık arkadaşlar azıcık ya lütfen. Halay çekecek olsalar yatak odasında mı çekerler salon dururken.

Buraya yazma amacınız yazıp rahatlamak mı yoksa gerçekten aklınıza başka mantıklı açıklamalar mı geliyor? Odanızdan çırılçıplak bir insan çıkmasının mantıklı açıklaması benim de merakımı celbetti

Tamircinin yanında yırtık olmayan donla durması normal diyorsun yani nxnxnxj

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…