Şoktayım,eşim eşicinsel mi yoksa?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar ne olur alay etmeyin.Gerekirse uzaktan,konuma yazmadan gülün ama bana bunları yazarak zaten bitmiş olan psikolojimi yıpratmayın.Hayat neyi getirir bilemezsiniz.Daha kötüsü başınıza gelir.Herkes sizi yalancıkıla suçlayıp alay eder.Hiçbiriniz eşinizden tam emin olamazsınız.Başınıza gelirse anlarsınız ne çektiğimi ama ben hala umutluyım.Belkide ben yanlış anlamışımdır.
Doğru gelmiyor anlattıkların ama doğruysa gideceğim tek yer aile mahkemesi. Kocamı seviyorum demeye devam edeceksen eğer evine dön hiç bir şey olmamış gibi devam et. Eee tabi edebilirsen

Kızlar ne olur alay etmeyin.Gerekirse uzaktan,konuma yazmadan gülün ama bana bunları yazarak zaten bitmiş olan psikolojimi yıpratmayın.Hayat neyi getirir bilemezsiniz.Daha kötüsü başınıza gelir.Herkes sizi yalancıkıla suçlayıp alay eder.Hiçbiriniz eşinizden tam emin olamazsınız.Başınıza gelirse anlarsınız ne çektiğimi ama ben hala umutluyım.Belkide ben yanlış anlamışımdır.
Alay etmiyorum, sonuna kadar inanıyorum size. İçinizi rahat tutun, yanlış düşüncelere kapılmayın.
Bence olay şu, kocanızın amansız bir hastalığı var, yataktaki kanın sebebi de bu.
Ama kocanız sizi o kadar çok seviyor ki… Ondan sonra sizi her konuda tatmin edecek birini arıyor, ama kendisi test etmeden her konuda tatmin edebilir mi emin olamamış.
İyi bakabildiniz mi adam yakışıklı mıydı? Her şeyi yerinde miydi? Performansını da bir kocanıza sorun derim eve geri dönüp.

Alay etmiyorum, sonuna kadar inanıyorum size. İçinizi rahat tutun, yanlış düşüncelere kapılmayın.
Bence olay şu, kocanızın amansız bir hastalığı var, yataktaki kanın sebebi de bu.
Ama kocanız sizi o kadar çok seviyor ki… Ondan sonra sizi her konuda tatmin edecek birini arıyor, ama kendisi test etmeden her konuda tatmin edebilir mi emin olamamış.
İyi bakabildiniz mi adam yakışıklı mıydı? Her şeyi yerinde miydi? Performansını da bir kocanıza sorun derim eve geri dönüp.
Eşimin öyle bir hastalığı yok.Olsaydı bilirdim.O adamda çok yakışıklıydı ama mesele bu değil ki.Ben eşime sadığım.

Tahmin ettiğim gibi yine pisboğazlar benim derdimi eğlence konusu yapmışlar.Umarım burda alay eden ve bana hakaret eden herkesin başona aynı olay gelir.Siz anca bedduadan anlarsınız.
Yine mi? Ooo kızlar müdavim gelmiş. Kaç tane oldu bu hesapla beraber?

Eşiniz adamla fofenk yapmış siz de hala eşcinsel mi diyorsunuz. Adamı görmek bile yetmedi sanırım. Ne konuda şüpheniz var anlamadım. Konu biraz sallamasyon geldi pek inandırıcılığı yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X