Şoktayım,eşim eşicinsel mi yoksa?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben eşiniz sizi çok seviyor olarak anladım. Bazı fantezileri varmış, size kıyamamış gönüllü biri ile denemiş. Ne kadar da düşünceli bir koca.
Dolaptaki adam eşcinsel ama eşiniz kesinlikle değil. İngilizce’de “coming out of the closet” derler ya eşcinsel kişinin açılmasına. O hesap. Eşiniz dolaptan çıksaydı sıkıntıydı. İçiniz rahat olsun.
Bence bir an önce çocuk yapıp bu evliliği taçlandırın 💜

Eşiniz sizi aramışken işin doğrusunu da anlattı mı peki? Ben bu hikayede eşinizin versiyonunu daha çok merak ettim bu gece uykularım kaçacak.

Kızlar sırf size bu derdimi anlatabilmek için kendime hesap açtım.İki yıllık evliyim.Eşim her zaman cinselliğe mesafeli davrandı,bazı şeyler benim zorumla oldu hep ama bu hiç aklıma gelmezdi.Bende eşimde çalışıyoruz.Olay geçen hafta yaşandı.O gün işten erken çıktım ve evime gittim.Bu arada eşim o gün izinliydi.Kapıyı açtım ve içeri girdim.Yatak odamızdan yabancı bir erkek sesi dudum sanki.Yavaş yavaş odaya yöneldim ve kapıyı açtım.Eşim tamda o sırada külodunu giymek üzereydi.Yatak çarşafında kan vardı.Ne olduğunu sorduğumda bana burnunun kanadığını söyledi.Odada eşime ait olmayan kıyafetler vardı ayrıca.Eşime kıyafetlerin kime ait olduğunu sordum.Bir cevap veremedi.O sırada kıyafet dolabından bir tıkırtı geldi.Dolabın kapağını açtım ama açmaz olaydım.İçeride çırılçıplak bir şekilde gizlenmekte olan bir erkek vardı.O erkek hemen dolaptan çıkıp hızlıca kıyafetlerini giyip çıktı.Ben de o erkeğin ardından ağlayarak evden çıktım hemen.Şu an annemin evindeyim.Ona olayı anlatmadım.Eşim sürekli arıyor.Yanlış anladığımı söylüyor.Kafam çok karışık,eşimi seviyorum ama şüphelerim geçmiyor bir türlü.Ona inanmalı mıyım,geri dönmeli miyim sizce?Ne olur bir akıl verin.
Öfff adam dolabi tamir ediyordur. Sicak diye soyunmustur. Amma abarttiniz ne var yani bunda sanki adami yatakta basmissin gibi yazmissin.

Kızlar sırf size bu derdimi anlatabilmek için kendime hesap açtım.İki yıllık evliyim.Eşim her zaman cinselliğe mesafeli davrandı,bazı şeyler benim zorumla oldu hep ama bu hiç aklıma gelmezdi.Bende eşimde çalışıyoruz.Olay geçen hafta yaşandı.O gün işten erken çıktım ve evime gittim.Bu arada eşim o gün izinliydi.Kapıyı açtım ve içeri girdim.Yatak odamızdan yabancı bir erkek sesi dudum sanki.Yavaş yavaş odaya yöneldim ve kapıyı açtım.Eşim tamda o sırada külodunu giymek üzereydi.Yatak çarşafında kan vardı.Ne olduğunu sorduğumda bana burnunun kanadığını söyledi.Odada eşime ait olmayan kıyafetler vardı ayrıca.Eşime kıyafetlerin kime ait olduğunu sordum.Bir cevap veremedi.O sırada kıyafet dolabından bir tıkırtı geldi.Dolabın kapağını açtım ama açmaz olaydım.İçeride çırılçıplak bir şekilde gizlenmekte olan bir erkek vardı.O erkek hemen dolaptan çıkıp hızlıca kıyafetlerini giyip çıktı.Ben de o erkeğin ardından ağlayarak evden çıktım hemen.Şu an annemin evindeyim.Ona olayı anlatmadım.Eşim sürekli arıyor.Yanlış anladığımı söylüyor.Kafam çok karışık,eşimi seviyorum ama şüphelerim geçmiyor bir türlü.Ona inanmalı mıyım,geri dönmeli miyim sizce?Ne olur bir akıl verin.
Hayır yani şunu yazıp boşanmak için nasıl bir yol izlemeliyim filan desen yine inanan çıkar da şu saçmalığın sonuna seviyorum emin olamıyorum yazman aşşşııırı komik. 😂 Trolleyecekseniz de düzgün trolleyin yahu. 🤣 (Ayrıca kanı nerden uydurdun adam bakire miymiş kızlığı mı bozulmuş?? Puhahaha)

Mune Mune ablacım buraya bi bakar mısın buralar çok eğlenceli. 😁

Yani dolaptaki adam otobüs de bekliyor da olabilir, bilemeyiz ki.

Kadının biri dolabından gelen gıcırtıyı kesmesi için eve marangozu çağırır marangoz bakar ama bir sorun bulamaz dolap gıcırdamıyordur ve sorar
-Abla bu dolabın bir şeyi yok ne yapayım?
Kadın:
-Normalde gıcırdamıyor zaten yoldan otobüs geçerken gıcırdıyor sen şimdi dolabın içine gir otobüs geçerken bakarsın. der
Tamirci "tamam" der başlar beklemeye.
Bir müddet sonra kadının kocası eve gelir üzerini değiştirmek için dolabın kapağını açınca birde ne görsün içinde bir adam hemen sorar.
-Ne işin var senin benim dolabımda…
Adam boynunu büküp:
-Abi şimdi sana otobüs bekliyorum desem inanmazsın…der.

Kızlar alay etmeyi bırakın.Ne çok haset varmış burda.Eşimi çok seviyorum.Bu olay yaşanana kadar çok mutluydum.Ben sizin gibi mutsuz bir evliliğe mecbur değildim ama içime bir şüphe düştü işte.Saçma sapan şeyler yazıp durmayın
Evet biz çok mutsuzuz kocalarımız dolaba çırılçıplak adam saklamıyor hiç, çok monotonuz😅

Kızlar bakireyse erkeklerde bakirdir 🤣
Bkz. Emin emine
ali aliye 🤣
images (3).jpeg

Gerçek olduğunu varsayıyorum.

Kocanız sizi aldatıyor hem de bir erkekle. Midem bulanırdı benim. Kocayı evden şutlasam o yatağı da atardım. Dolaptaki tüm çamaşırları yıkayıp çamaşır suyu, sirke, karbonat ne varsa hepsini sırayla kullanır temizlerdim.
Yok kız ne temizliycen, git adamın hesabından yenisini al

Tahmin ettiğim gibi yine pisboğazlar benim derdimi eğlence konusu yapmışlar.Umarım burda alay eden ve bana hakaret eden herkesin başona aynı olay gelir.Siz anca bedduadan anlarsınız.

Tahmin ettiğim gibi yine pisboğazlar benim derdimi eğlence konusu yapmışlar.Umarım burda alay eden ve bana hakaret eden herkesin başona aynı olay gelir.Siz anca bedduadan anlarsınız.
Yelli abi herkes sana destek oldu git barış dedik, istediğin gibi eğlenemedin diye beddua yakıştı mı senin gibi dayıya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X