Sohbet Edip , Kaynaşalım

Slm cnm ben dün eşimle dışarı çıktığım için temizlik yapamadım bugun evde yalnızım kahvaltımı yaptım temizliğe giriştim şimdi oyalanacak birşeyler bulmak zorundayız mecburen.bu arada nerede oturuyorsun nereleri geziyorsun :)

Slm cnm ben dün eşimle dışarı çıktığım için temizlik yapamadım bugun evde yalnızım kahvaltımı yaptım temizliğe giriştim şimdi oyalanacak birşeyler bulmak zorundayız mecburen.bu arada nerede oturuyorsun nereleri geziyorsun :)
Bnde dün temizlik yaptım bugun kaldım öylece..
İstanbul da oturuyorum
Avm avm gezmek te artık tat vermiyor. Hava güzel bugun belki parka çıkarırım oğlumu bnde hava almış olurum

ben bugün temizlik yapmadım evim hala pırıl pırıl :) güzel bir kahvaltıdan sonra anatoliuma gittim bütün gün gezdim oralarda yarında belki heykele gidip gezicem hep bildiğim yerlere farklı yer keşfedemiyorumki :KK43:

Merhaba ben selin. Bir Kızım Var 13 aylık çalışıyorum ankarada yım kaynaşmak istedim sizinle;-)

Yok calışmıyorum ev hanımıyım :) sen
bende canım ilk evlendiğimde biraz çalıştım sonrasında hep evdeyim.2,5 sene oldu evleneli evde takılıyorum bazen kent meydanı heykel oraları geziyorum..bide pazartesi kursa başlıcam sırf oyalanmak için :)

X