Soğan suyu

Canım bende kist vardı kist için kullandım bir hafta kullandım sadece. Kontrole gittiğimde doktor kistin geçmiş olduğunu söyledi. Ben soğan suyundan kaynaklı olduğunu düşündüm. Ama çok okudum faydasını gören daha öncede.

Herkese merhabalar . Pcosum oldugu için soğan suyu icmeye başladım . Daha önce kullanan faydasını gören var mı acaba? Rica etsem deneyimlerinizi paylaşır mısınız?
Merhaba canım bende 1 haftadır kullanıyorum pcos olduğu için fayda gören var mı diye bende konu açmıştım ama yazan olmadı sen ne zamandır kullanıyorsun

Herkese merhabalar . Pcosum oldugu için soğan suyu icmeye başladım . Daha önce kullanan faydasını gören var mı acaba? Rica etsem deneyimlerinizi paylaşır mısınız?
Bir çok yere yazdım ve yazmaya devam ediyorum, çünkü şifa kaynağı kesinlikle.
Pcos lu bir arkadaşım soğan kürü yaptı ama ayni zamanda diyetisyen ile çalıştı, çünkü karbonhidrat ve şeker alımını azaltıp bedenini daha verimli hale getirmen lazım, size tavsiyem diyetisyen ile başlayın, soğan kürünü her güz taze olarak kaynatıp tuketin ve her ay 21 gün devam edin, ben inanıyorum ki olacak. Mideniz kesiyordu tok karnına tüketin ve de ılık olsun.
Ayrıca ben pcos degilim ama 43 yaşımda 4 başarısız tüp bebek denemesi sonrası soğan kürü ile hamile kaldim 1 ay sonra kucağıma alacağım inşallah bebeğimi, bende burada ki insanların önerileri ile başladım soğan kurune ve kesinlikle bir mucize.

Hayırlı olsun , inşAllah herkes hayırlı haberler alir.

Resmen mucize gibi canım darısı başımıza inşallah yorumun için çok teşekkürler bunları okuyunca insana umut oluyor gerçekten. Bi şey sormak istiyorum her ay içmek doğru mı 6 ayda bir diyorlar ya bir de benim prolaktinim yüksekti daha da yükseltir mi o beni korkutuyor biraz

Açıkçası prolaktin ile ilişkisini bilmiyorum, ama evet uzun süre kullanmakta sakıncalı, 3 ay ideal bir süre, her ay adet başladığında başlayıp 21 gün yapıp birakiyorsunuz diğer adet tarihine kadar, ben zaten 2. Ay hamile kaldım.
Dikkat eeniz gereken her gün taze yapıp içmeniz ve kaynama süresi 5 dk gecmemeli, etkisi tam o anda çıkıyor, sabah kaynatıp akşam içmekte yok, 5 dk kaynatin, üstünü kapatin iliyinca için, bunu yani sıra içtiğiniz suya karanfil atmanız da çok fayda ediyor.
Bunlari yaparken yumurtlama gününüzü takip edin ve eger gebelik şüpheniz olursa hemen soğanı bırakın, ayrıntılara dikkat edin, olacak inanıyorum.

Aynen dediğin gibi yapıyorum canım taze kaynatıyorum ılık içiyorum. Şuan mesela yumurtlama dönemindeyim hala içiyorum aynı zamanda günleri de değerlendiriyorum saraçoğlunun dediği gibi başladım adetten 2 gün sonra 15 gün boyunca diyor o biraz kafamı karıştırıyor

Evet 15 gün diyor, ben vücutta 21 gün kuralına inandığım için 21 gün yaptım, ama bir çok kişi 15 gün yapıyor, siz içinizden nasıl geliyorsa öyle yapın, inandığınız şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…