Gebeliğe Hazırlık Soğan Suyu ile Hamile Kaldım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hamileliği bilmem ama kistte baya işe yarıyor onu biliyorum.Hayirli olsun bu arada arkadaşım.Ben baya yaptım ama bende kistlerde ise yaradı düzenli olarak yaptım .Nasip tabi ilk önce Rabbim verecek.

Şaka bi yana şimdiden yıpratma kendini. Olur elbet daha 6 ay bile olmamış hastaneye gitsen doktor sana 1 sene sonra gel der. Tabii bi sorun yoksa.
Gittim zaten ön muayene yaptı yeni evlisin doğal olarak enfeksiyonun var dedi kış mevsimi gelinisin dedi fitil kullanıyorum şimdi birde süt maydanoz buharını yapıyorum bakalım 😅😍

Gittim zaten ön muayene yaptı yeni evlisin doğal olarak enfeksiyonun var dedi kış mevsimi gelinisin dedi fitil kullanıyorum şimdi birde süt maydanoz buharını yapıyorum bakalım 😅😍
Hımmm hadi bakalım bu ay müjdeli haberini alırız inşallah 💜

Benimde bugün 3. Günüm başlıyım yumurtlama evresine zararı yok değil mi

Valla o kadar net konuşmam mümkün değil. Ibrahim saracoglunu aradım ben 3.günü başlayın dedi. Kendi doktoruma da sordum yapabilirsin, bir zararı olmaz dedi. Reglini erken getirebilir sadece dedi. Midesinde ulseri gastriti olanlara önermiyorlar yalniz.

Valla o kadar net konuşmam mümkün değil. Ibrahim saracoglunu aradım ben 3.günü başlayın dedi. Kendi doktoruma da sordum yapabilirsin, bir zararı olmaz dedi. Reglini erken getirebilir sadece dedi. Midesinde ulseri gastriti olanlara önermiyorlar yalniz.
Ben diyet için kullanmıştım bi zamanlar bir zararı olmadı başlayayım bende☺️

Ben diyet için kullanmıştım bi zamanlar bir zararı olmadı başlayayım bende☺

Ovulasyon testi almanda fayda var, bn aldım bgn. Doktor reglini erken getirir dedigi icin olması gerekenden daha erken yumurtlayabilinir bence. Bnm bgn 10. Günüm yrn kullanmaya başlayacağim hakkimizda hayirlisi olsun.

Merhaba bayanlar bende soğan kürüme başladım ama adetimin ikinci günü başladım sıkıntı olur mu ve ne kadar süre yapmam gerekiyor?

Kızlar bana da yardımcı olur musunuz bende bir kaç kişiden duydum soğan suyuyla hamile kalanı. Nasıl yapıyorsunuz tarifini verebilir misiniz ?

Beyaz soğanı 4 e bölüyorum 1,5 su bardağı kaynayan suya bırakıyorum 5 dk da öyle kaynıyor kapalı bi şekilde sonra kapatıyorum ılıyınca süzüp içiyorum. Her seferinde taze yapıyorsun.Ben böyle okudum hep ama zamanını tam olarak bilmiyorum 15 günden fazla içmiceksin ama

Merhaba herkese, burada birçok kişinin merak ettiği bir konuda tecrübemi paylaşmak istiyorum. Adet düzensizliğim vardı ve korunmadığımız halde hamile kalmıyordum, altı ay kadar bu böyle sürdü. Sonrasında birkaç kişinin tavsiyesi üzerine soğan kürüne başladım adetimin 5 veya 6. günüydü, 15 gün devam ettim. Çalıştığım için çok düzenli kullanamadım yani öğlen bi bardak akşam bi bardak şeklinde içemedim. Genelde iki bardak üst üste içtim ya öğlen ya gece. Fakat 15 gün devam ettim kesmeden. Gerçekten de başka hiçbirşey yapmadan o ay hamile kaldım.
Benimde adet düzensizliğim var bide korunmadığım halde hamile kalamıyorum bende bu ay düzenli olarak soğan suyu ictım sizde etkisi varmı

Merhaba arkadaşlar benim 1 çocuğum var herşey normal bi şekilde oldu fakat biz 2 ciyi istiyoruz 8 aydın deniyorum olmuyor hep negatif sonuç denemediği bi soğan kürü kaldı Deneyipte güzel sonuç alan varmı acaba 🙏

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    119,1 KB · Görüntüleme: 66
X