Gebeliğe Hazırlık Sogan suyu & Hayit tohumu

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayıt tohumu nasıl etki ediyor?
Benim rahim duvarı çok kalinlasmiyor galiba çünkü yumurtlamadan 10-12 gün sonra adet oluyorum. Bana iyi gelir mi

Hayıt tohumu nasıl etki ediyor?
Benim rahim duvarı çok kalinlasmiyor galiba çünkü yumurtlamadan 10-12 gün sonra adet oluyorum. Bana iyi gelir mi
Ben adetlerimi ve hormonlarımi düzenlemesi için kullanmıştım çokta faydasını gördüm rahim duvarı için sanırım progesteron veriyorlar emin değilim ama

Aynen cnm kafana takma
En mantıklısı valla bende öyle yapmak istiyorum ama yumurtalama geç oluyor ben de masaj yapıyorum o zaman da takip etmek gerekiyor bu yüzden bırakamadım ama artık ben de düşünmeyeceğim
Aynen canim kafana takmamaya calis biliyorum zor anliyorum ama inan kafaya takmakla olsa cok olurdu simdiye regl gecse bile sanki daha gunun varmis gibi davran hem mental olarak hem bedensel olarak gercekten rahatlamk en onemli sey

Çok sevindim sizin adınıza darısı bize olsun inşallah bende 3 aydır hayıt otu aslan pençesi civanperçemi içtim bu ay soğan suyu kürü deneyip olmazsa bırakacağım diye niyetlendim aslında adet sanclarım da var sanırım yine olmadı ama bir umut işte

Ben kullandım hamileliği bırak adetimi bile getirmedi. Ayrıca rahmi inceltiyormus.

Duha önce soğan kullanmışmıydınız.
Kullandım kist için iyi demişlerdi ama olduğu gibi duruyor faydasını göremedim ben..Gören arkadaslar muhakkak vardır.. Hayıt otundan fayda aldım..İncir kürü denemek istedim oda prolaktinimi yükseltti biraktim

Merhaba hanımlar bende hayıt suyu ve çobanperçemi macunu almıştım. Benim problemim rahim kalınlaşması, rahimde parçalar ve sürekli kanamalar.. Bir tanıdık önerisi ile hayıt otu suyunu 1 bardağa 1 yemek kaşığı şeklinde macunu da günde 3 kez 1'er tatlı kaşığı olarak kullanıyordum. Fakat ben kullandıktan sonra kanamalarım arttı. Bende bıraktım, şimdi kullanmaya cesaret edemiyorum. Böyle bir yan etkisi olabiliyor mu?

Merhaba kızlar hayıt otunu nasıl yapıyorsunuz kaynatıyormusunuz demliyormusunuz ? E2 de faydasını gören varmı

Merhaba kızlar hayıt otunu nasıl yapıyorsunuz kaynatıyormusunuz demliyormusunuz ? E2 de faydasını gören varmı
Günde 1 bardak hazır suyu kaynatıyorum içine 1 tatlı kaşığı hayıt tohumu atıp ağzını kapatıp iliyincaya kadar bekletiyorum sonra içiyorum..Normalde ben sabah akşam yapiyordum ama aktarci sadece akşamları yapsın bu şekilde demiş 15 gün içiyorum adet başlangıcından itibaren

Soğan suyunu yumurtlama gününe kdr ic aşağı yukarı 15 gün ediyo zaten

Merhaba, güncel durumunuz nedir? Hamilelik oluştu mu? Sağlıcakla kalın

Bu soğan suyunu günlük mü yapiyonz yoksa çok yapıp dolaba mi koyuyorsunuz acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…