Gebeliğe Hazırlık Sogan suyu & Hayit tohumu

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayıt tohumu nasıl etki ediyor?
Benim rahim duvarı çok kalinlasmiyor galiba çünkü yumurtlamadan 10-12 gün sonra adet oluyorum. Bana iyi gelir mi

Hayıt tohumu nasıl etki ediyor?
Benim rahim duvarı çok kalinlasmiyor galiba çünkü yumurtlamadan 10-12 gün sonra adet oluyorum. Bana iyi gelir mi
Ben adetlerimi ve hormonlarımi düzenlemesi için kullanmıştım çokta faydasını gördüm rahim duvarı için sanırım progesteron veriyorlar emin değilim ama

Aynen cnm kafana takma
En mantıklısı valla bende öyle yapmak istiyorum ama yumurtalama geç oluyor ben de masaj yapıyorum o zaman da takip etmek gerekiyor bu yüzden bırakamadım ama artık ben de düşünmeyeceğim
Aynen canim kafana takmamaya calis biliyorum zor anliyorum ama inan kafaya takmakla olsa cok olurdu simdiye regl gecse bile sanki daha gunun varmis gibi davran hem mental olarak hem bedensel olarak gercekten rahatlamk en onemli sey

Ben 2 ay hayıt suyu içtim 12 gün falan. 2. Ayda çok şükür hamile olduğumu öğrendim. Yanında arı sütü bal polen karisimi , bol ceviz fındık yedim. Aynı zamanda artık gelecek ay doktora gideceğim artık ne gerekiyorsa yapacağım dedim. Kafamdan atmaya çalıştım. Yumurtlama takip etmedim. Canımız isterse o zaman yaptık. Allah nasip etti cok şükür 7 ay mecbur arayla birlikte 2 sene olmustu bekleyeli ve hiç gebelik olmamisti bu zamana kadar. Allah en kısa zamanda nasip etsin isteyenlere inşallah..
Umudunuzu yitirmeyin herseyin vakti zamani var demekki cok iyi anladım. Cok üzüldüm her ay ama vardır bir hayır diyorum. Kalbinizi ferah tutun vakti zamanı geldiğinde bebeğiniz gelecek 🙏
Çok sevindim sizin adınıza darısı bize olsun inşallah bende 3 aydır hayıt otu aslan pençesi civanperçemi içtim bu ay soğan suyu kürü deneyip olmazsa bırakacağım diye niyetlendim aslında adet sanclarım da var sanırım yine olmadı ama bir umut işte 🙏🏻☺️

Ben kullandım hamileliği bırak adetimi bile getirmedi. Ayrıca rahmi inceltiyormus.

Duha önce soğan kullanmışmıydınız.
Kullandım kist için iyi demişlerdi ama olduğu gibi duruyor faydasını göremedim ben..Gören arkadaslar muhakkak vardır.. Hayıt otundan fayda aldım..İncir kürü denemek istedim oda prolaktinimi yükseltti biraktim

Merhaba hanımlar bende hayıt suyu ve çobanperçemi macunu almıştım. Benim problemim rahim kalınlaşması, rahimde parçalar ve sürekli kanamalar.. Bir tanıdık önerisi ile hayıt otu suyunu 1 bardağa 1 yemek kaşığı şeklinde macunu da günde 3 kez 1'er tatlı kaşığı olarak kullanıyordum. Fakat ben kullandıktan sonra kanamalarım arttı. Bende bıraktım, şimdi kullanmaya cesaret edemiyorum. Böyle bir yan etkisi olabiliyor mu?

Merhaba kızlar hayıt otunu nasıl yapıyorsunuz kaynatıyormusunuz demliyormusunuz ? E2 de faydasını gören varmı

Merhaba kızlar hayıt otunu nasıl yapıyorsunuz kaynatıyormusunuz demliyormusunuz ? E2 de faydasını gören varmı
Günde 1 bardak hazır suyu kaynatıyorum içine 1 tatlı kaşığı hayıt tohumu atıp ağzını kapatıp iliyincaya kadar bekletiyorum sonra içiyorum..Normalde ben sabah akşam yapiyordum ama aktarci sadece akşamları yapsın bu şekilde demiş 15 gün içiyorum adet başlangıcından itibaren

Kizlar merhaba cok kez konu actim ama halen beklemedeyim bebegim olmadi
Bisey sorcaktim belki bilen arkadaslar fikirlerini beyan ederler .. suan reglmin son gunu ve bu ayda sogan kurunu denemek istiyorim gecen ay hayit tohumu denemistim ama olmadi
Normalde sogan kurunu toplamda 15 gun iciyorsun galiba arastirdigima gore
Bu ay diyorum 7 gun sogan kuru icsem 7 gunde hayit suyu ise yararmi yoksa yanlismi dusunuyorum kafam cok karisik lutfen fikirlerinizi bana belirtirmisiniz veya benim bu dusundugum gibi yapip hamile kalan oldumu
Soğan suyunu yumurtlama gününe kdr ic aşağı yukarı 15 gün ediyo zaten

Ben 37 yaşındayım.11 aydır bebek planlayıp olmayınca kadın doğuma gittim.Rahim filmim temiz, hormon testimde Fsh ım 12.75 çıktı.Doktoru hemen tüp bebek demesi hoşuma gitmedi açıkçası.Araştırmalarıma göre 40lı yaşlarda kadınlar 20lerindeki değerlerini bile düşürmüşler.
***Ben de sabah ilk kalkıyorum hayıt tohumu çayı içiyorum.Ardından avakado ve polen karışımı yapıyorum.Her yaptığım işlemin ardından 2 bardak su içiyorum.
Kahvaltı sağlıklı besinler yiyorum.
Öğlen multivitmin içiyorum.
Ve en az 2 saat yürüyorum.
Akşam yemeğimin ardından testere dişli aslan pençesini içiyorum.
Gece yatarken rahim masajı yapıyorum.
Bunları yapmaya başlayalı 3 gün oldu.3 günde bile vücudumda fark ettiklerim;
Uyku az uyurdum çok güzel uyuyorum.
Sabah kalktığımda cildim parlak.
Bugün yüzümde bir sivilce vardı ,ben hormonların dengelendiği mesajı algıladım bundan ki yumurtlama dönemimdeyim.
Umarım hamile kalırım ve sizlere burdan deneyimlerimi aktarırım.Rabbim dileyen herkese evlat nasip etsin🙏
Merhaba, güncel durumunuz nedir? Hamilelik oluştu mu? Sağlıcakla kalın

Ben soğan suyu içtiğim ay hamile kalmıştım. Sana tavsiyem ovulasyon testiyle yumurtlamayi takip et yumurtlamayi gördükten sonra çatlamaya kadar devam et çatlamadan sonra içmeyi bırak. Sogan suyu bana yaramıştı ama düşük oldu nedenini bilmiyorum
Bu soğan suyunu günlük mü yapiyonz yoksa çok yapıp dolaba mi koyuyorsunuz acaba

X