Soğan suyu acil yardım !!

Arkadaşlar yaklaşık 9 aydır evliyim. Ve ilk ay korundum 8 aydır bebek düşünüyoruz fakat olmadı. Mart ayında herhangi bir sorun olup olmadığını öğrenmek için hastaneye gittim doktor gayet sağlıklısın dedi. Daha sonra kistim patladı ve bu ay kistim olduğunu öğrendim. Yaklaşık 3 cm sağ yumurtalıkta ve solda da olabileceği söyledi doktor emin olamadı bugün emar çekildi henüz kistin türü belli değil birde rahimde polip olduğu söylendi. 27 Temmuz da soğan kürüne başladım bugün 5. Günüm benimle aynı durumu veya benzer şeyler yaşayan arkadaşlar var mı? Beni bilgilendirir misiniz? Gebe kalmak isteyip kalamayanlar da buraya yazarsa birbirimize yardımcı oluruz
Faydası oldu mu hamilelik var mı şuanda

Şuan regl 3 günü normalde ilk gün şiddetli sancım olur günden güne azalır ama bu ay soğan suyu yaptım ilk defa ve kanamam parçalı koyu renk kan şeklinde akıntılı geliyor ben yarım sattir sanki patlamiscasina şiddetli sancım var acaba adetle kist mi atıyorum yoksa kist patlaması duydum onun gibi birşey mi anlamadım ağrım geçmezse acile gideceğim bilgisi olan yardım edebilir mi ağrı kesici attım biraz sakinledi 😥
Kist patlaması bıçak saplanır gibi keskin bir ağrı girer hareket bile edemezsin ayrica iç kanama yapar sadece regl gibi gelmez

X