Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Yok canım ya, benimkinin üstüne görme olduğunu hiç sanmıyorum. Çünkü gögüslerim davul gibi olmuştu, regl olunca ertesi günü normale döndüler. Kısmet, önümüzdeki aylara bakacağız

Amin!!!!Ay_82'im, inşallah senden güzel haberler alırız. Benden yana umudumuz olmasın, üstüne görme falan olduğunu hiç sanmam. Ama soğan kürü beni etkiledi biraz. Kanamam azaldı miktar olarak, o kadar. Senden yana umudum var, ne kadar gecikti adetin ya da kaç gün var?

Son düzenleme:
Benşm adetim biraz tuhaf çok parçalı geliyor kistim vardı o mu atılıyor acaba:26:
Kontrole gideceiğim 3 gün sonra inşallah atılır vücudumdan

Benşm adetim biraz tuhaf çok parçalı geliyor kistim vardı o mu atılıyor acaba:26:

Bak bunu söyledin de aklıma birşey daha geldi mervecim, benim de soğan küründen sonra bu ay hep parçalı geldi reglim. Aslında bende kist de yok ama yine de için temizlendi diyelim. Ben bu ay kür yapmayacağım, zaten eşim de sıkıntı. Bri kür yeter bana sanırım.
Senin de inşallah kistin gitmiştir. Burada birçok kişi hayretlerle sonucu aldı, darısı bebeğe inşallah!!

Süpersin canım 10 numarasın
Ahh Rabbim gönlüne göre versin

Amin canım!!! Cümlemizin gönlüne göre versin inşallah...

İnşallah cnaım benim inşallah

kızlar çok teşekkür ederim cevaplarınız için,benim kistim yok adetimde bu kadar erken gelince telaşlandım açıkcası..bende devam etmeye karar verdim 3.kürümdeyim zaten bi dahaki ayda yapıcam sonra bırakıcam..hepimizin hakkında hayırlısı olsun,ALLAH hepimize tez zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin,çabalarımızı boş çıkartmasın inşallah

ay_82 canım inş sende hamilesindir

iyi akşamlar arkadaşlar ben 15 gün soğanı uygularken adet oldum 3 günü neredeyse kesildi şimdide felaket akıntım var neden olabilir

Bnm soğan küründe 13.günüm hala akıntı yok.inşallah kürü bitirtikten sonra faydası olur.allahım dualarımızı boş çevirme.

inşallah en kısa zamanda alırız ozaman müjdeni benim bugün adet olmam gerekiyordu canım ..pembe akıntım olmuştu 3 damla kadar dün kesilmişti ...şimdi koyu kahve peçeteye gelen akıntı var ..ama bende umudu kestim kırmızıya dönecek gibi ..hayırlısı diyorum artık bende ,kısmette ne varsa o yapacak birşey yok ..moralimi bozmuyorum artık ruhum yoruldu 5 ayda...bu 5. denememizdi...kabul etmesemde çok stres yapıyorum sanırım bu da engelliyor rahatlamam lazım biraz ...destekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim ..

aminnnnnnnn canım ...benim umudum kalmadı adetim başladı gibi kırmızıya dönecek belli..hayırlısı olsun ...inşallah gönlüne göre olur kürden güzel sonuçlar alırsın bizi habersiz bırakma

Bnm soğan küründe 13.günüm hala akıntı yok.inşallah kürü bitirtikten sonra faydası olur.allahım dualarımızı boş çevirme.

benimde hiç akıntım olmadı kür boyunca...ben kist için yapmıştım kürün son günü doktora gittim kistim neredeyse kaybolmuş yani işe yaramış inşallah faydası olur sanada

iyi akşamlar arkadaşlar ben 15 gün soğanı uygularken adet oldum 3 günü neredeyse kesildi şimdide felaket akıntım var neden olabilir

bazen kanama olabiliyormuş saraçoğlu korkmayın devam edin diyordu...bildiğim bukadar ama tedirginlik duyuyorsan istersen sonlandır ona birşey diyemem..akıntı olması iyiymiş ama için temizleniyor demekmiş,iltihap falan varsa sökülüyormuş yine saraçoğlu akıntının artışını hayretle göreceksiniz demişti..bende akıntı olmamıştı ..ama genelde akıntı artıyormuş korkma yani akıntıdan ...inşallah faydasını görürsün

arkdşlar nasıl dayandınız içmeye ben kokusundan içemedim anca 3 gün içtim..acaba ben mi çok koyu yaptım da ağır geldi.

arkdşlar nasıl dayandınız içmeye ben kokusundan içemedim anca 3 gün içtim..acaba ben mi çok koyu yaptım da ağır geldi.

ılık olarak içeceksin ozaman koku falan olmuyor ..tek seferde içmeye çalış zaten alışıyorsun sonraları ... insan çaresiz olunca herşeyi yiyip içiyor naparsın

Bende de kist vardı regli oldum ve o ay doktoruma gittim 3 günlük regliyken kanamamda normal değildi sanki kırmızı damarlar çıkarıyordum parçalı doktor yumurta yerine kisti patlaşmışsın dedi son kist kendi kendine patladı regliyle geldi..

Benim kürde 3. günüm banada ilk başta mide bulandırıcı geldi ama ben içine iki üç damlada limon sıkıyorum ılıkken burnumu kapatarak içiyorum ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…