Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Ah canım bölümün ne peki?
Rabbim gönlüne göre versin canım benim
Amin inşallah canım özel olmazsa sizdeki sorun ne?

takma tatlım bende sendenim diplomaları dizip duruyorum bebişte üstüne gelince karmakarışığım...üzüldüm bir noktada konuşmasını dahi beceremeyen veya işten anlamayan insanların güzel birişe sahip olması....bizimde evde oturmamız.yazıkki yıllarımızı evde oturmak için harcamışız.....ve yazıkki köreliyor bilgilerimiz.....

Ah canım bölümün ne peki?
Rabbim gönlüne göre versin canım benim
Amin inşallah canım özel olmazsa sizdeki sorun ne?

Amin canım sağol. Bölümüm Kimya. Ben de sorun yok da, eşimin sperm sayısı, hızı ve morfolojisi kötü. 40 günden faladır işte evicap ve trental kullanıyor. Bir de keçiboynuzu. Ben de kür yapıyorum, hafif FSH yüksek diye (8.97 falan). Sizin sorununuz ne canım?

Aynen canım aynen. Bir tarafım, bırakma pes etme diyor. Bir taraftan yıllarımı verdim, birşey olmadı.Ne zormuş hayat, insan her zaman emeklerinin karşılığını alamıyormuş.Dediğin gibi bazı insanlar pıt yükseliyor, neden anlamıyorsun, nedeni malum. Diyorumki bebeğim olsa ona iyi bir anne olmayı başarsam en azından dünyaya bir iz bırakabilirim. Allah nasip eder inşallah. Çünkü şuanda kendimi nokta gibi hissediyorum dünyada, küçücük anlamsız...

Son düzenleme:

Yüzde kaçeşinin değerleri canım doktorlar ne diyor hayırlısı
Bende gen bozukluğu var canım daha önce 2 defa düşük yaptım
ŞİMdi doğaldan deniyoruz işte hamile kalmak için uğraşıyorum

Sayı 16.2 milyon, morfoloji % 7 (kruger'e göre), hız da % 7.5 canım. Ürolog ilaçları verdi, 2 ay sonra gelin dedi, başka da birşey söylemedi. İçiyor bakalım, hayırlısı. Gen bozukluğunun tedavisi nedir mervecim?

bende aynı düşüncedeyim ama şartlar emeklerimizi önemsemiyor...en azından bebiş kendimizi anlamsız hissetmememizi sağlayacak diye düşünüyorum.bir işe yaradığımı hissettirecek belkide...kendimi gereksiz gördüğüm anda yaşama bağlanmamı sağlayacak diye düşünüyorum ama o da gelmemek için direniyor dünyaya.....

İnşallah gelecek canım, inşallah ve biz onlar sayesinde daha güçlü olacağız. Anneler hep daha güçlüdür çünkü.

ben kaçıyorum kızlar...herkese iyi geceler...sabah yeni umutlara doğru yol alacagız yeniden....bana canyoldaşı olduğunuz için allah razı olsun. hepimizi gönlünden geçene kavuştursun....

Canım inşallah yükselir değerleri eşinin
peki morali bozuluyor mu sebep benim felan diyor mu
Malesef canım benim sorunumun tedavisi yok
Pgt tüp bebek yöntemi deneycez yada
Doğal yoldan gebelik ile düşük yapa yapa sağlıklıyı bulacağız
Zo rbir imtihan ne yapalım kader

ben kaçıyorum kızlar...herkese iyi geceler...sabah yeni umutlara doğru yol alacagız yeniden....bana canyoldaşı olduğunuz için allah razı olsun. hepimizi gönlünden geçene kavuştursun....

Amin canım benim Hayırlı geceler
Allah rahatlık versin öpüyorum snei

İnşallah düzelir canım. İlk gün çok üzüldü eşim, ben destek olmaya çalıştım. Erkekler daha farklı, derler ya hani yuvayı dişi kuş yapar diye, aynen öyle, çok üstüne varmadım, herşeyin çaresi var artık dedim. Olmazsa kedi besleriz, biz beraber olalım falan filan derken ben şimdi o benden daha sağlam duruyor. O beni teselli ediyor. Tabi bir de kimde sıkıntı varsa, o daha çok üzülüyor, sanki suçlu gibi. Ama alakası yok. Ben de sorun olsaydı eminim daha çok üzülürdüm. Böyle düşünmemek lazım, sakın sen de böyle düşünme. Belki eşinle samimiyetiniz artması için bir vesiledir diye düşün. İnşallah eşin de sana destek oluyordur.
Sizin imtihanınız da zor ama imkansız yok ya inanana, önemli olan o. Canım Meryem suresini bol bol oku, hatta mealini de oku. Keyf surenin mealini özellikle oku. Belki de okuyorsundur ama olsun yine de söylemek istedim. Benim şimdi çıkmam lazım, tanıştığımıza çok memnun oldum...

Son düzenleme:

Evet gerçektende erkekler daha hassa oluyor bu konuda
Gurur yapıyorlar.canm bizim elimizde değilki
Kim isterki böyle olmasını.Bizler şuan sınanıyoruz yüce mevlam tarafından
Bu imtihanı başarıyla geçenlerden olalım inşallah.evet canım okuyorum okumazmıyımm ahh
Sağolasın canım Allah Razı olsun.günlük tesbihlerim var onları çekiyorum
Bende çok memnun oldum hayırlı geceler Allah'a emanet ol

canım hamile kalmış olmayasın...

selam bende gecen ay yaptım sogan kurunu 15 gun...reglı gunume yakın hıcbır belırtım yoktu ne kasık agrısı ne bel agrısı ne göguslerde agrı şişlik hiçbiri yoktu heralde hamıleyım dedım ustune reglım de 3 gun gecıktı kan testı fln yaptırdım negatıf... bu sefer tamam demıstım kı şiddetli bir kasık agırısyla uyandım...ben o agrının sogandan oldugunu dusunuyorum....bu ay hıcbırsey yapmadım atesımı olctum ve ovulasyon testı kullandımo gunlerı degerlendırdım sımdı 3-4 gun var reglıme bel agrım fln basladı bakalım buay ne olacak...

Son düzenleme:

Herkesde değişiklik bir belirti oluyor, anlamadım ki. Herhalde çift çizgiyi görmeden emin olamayacağız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…