Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

evrimcim iyiyim tatlım sınavlar bitti oh çok şükür. canım benim adetim gelicek gibi olağanüstü bir durum yok şimdilik. bol su içiyorum, adetime yakın çok sıvı tüketirim. yani bende merak ediyorum ama hayırlısı artık nediyim :)

sendeki bu değişikliklek gebelik belirtisi olabilir kasıkta ağrı filan hadi bakalım :)) şu 2 gün bir an önce geçsede bizde rahatlasak çok merak ediyorum yaahuu

Allah yardımcın olsun canım. yaşadıkların,bunlarla başa çıkmak çok zor.ama bebişlerimiz için katlanıyoruz işte.inş. en kısa zamanda bebişine kavuşursun...

yok canım ben direk incir den başlıyacağım başka bir topikte okudum incir ve havuç kürü 2 ay yapılıyormuş
bu kür adet döngüsü uzun olanlar için önermiş saraçoğlu bende 2 ay denemek istiyorum

sendeki bu değişikliklek gebelik belirtisi olabilir kasıkta ağrı filan hadi bakalım :)) şu 2 gün bir an önce geçsede bizde rahatlasak çok merak ediyorum yaahuu

Canım ya ben de çoook merak ediyorum. İnşallah kırmızıları görmeyiz, bu ay çok umutluyum ama bakalım. Gögüsler adet sinyali verdi. Ama işte adet belirtileri ile erken gebelik berlitileri birbirine çok benziyor; insan çift çizgiyi görmeden hamileyim diyemiyor:-((

kızlar stres yok sabır daha iki gününüz var allahtan dileğim inşallah ikinizde gebe kalırsınız...

kızlar stres yok sabır daha iki gününüz var allahtan dileğim inşallah ikinizde gebe kalırsınız...

Canım sağol, inşallah öyledir. Çok istiyorum, annelik hormonlar çoook depreşti bu ay. Hadi bakalım hepimize en kısa zamanda inşallah!!!

Merhabalar

Bende uzun zamandır idrar yolu iltihabı ile uğraşıyorum
İlaç içmekten içimdışım ilaç oldu
Ve bir haftadır mısır püskülü ve kiraz sapı karışımı çay yapıyorum
Bu ay reglimde katı katı kanamam oldu
Düşük yapar gibi :44::44: umarım bu benim için iyi bişeydir

Soğan suyu kürünü denedim ama dediğiniz gibi değil
Rast gele yaptım içtim yani adetimin 7.günü felan başlamadım

Şimdi ben hem diğer açyı hem soğan kürünü aynı anda
kullanayım mı ? acaba zararı olur mu?
Birde soğan kürü kaynamakta olan 2 bardak suya normal büyüklükteki
soğanı dörde bölüp atıyoruz 5 dk. kaynatıp soğutup içiyoruz
değil mi?:44::44::44::44:
Adetin 7.günü başlıyor 15 gün sonra bitiriyoruz
Sonraki ay adetine 10 gün kala başlıyor adetin başlayınca bırakıyoruz
doğru mu?

cevaplarsanız çok sevinirim
şu iltihap illetinden kurtulmak istiyorum hayırlısıyla kiiiii
hamilelik için çalışmalara başlayayım

Canım Saraçoğlu'nun sayfasına baksana, bu kronik idrar yolları enfeksiyonu için birşeyler vardır diye düşünüyorum.
Soğa kürü aynen dediğin gibi yapılıyor, ama ilk kür adetin 7. günü değil adet bittikten 7 gün sonra başlanıyormuş ama ben dayanamayıp adetin 7. günü yaptım)Bu formun sahibi hasankeyfde öyle yapmış hem de ilk ay hamile kalmış. İlk kürü aksatmadan 15 gün sabah-akşam yap, bence önemli olan bu.

slm.........

kızlar benim kürün bitmesine 3 gün kaldı ama bugün ilişki sırasında vajinal kuruluk yaşadım ...ve ilişki gerçekleşemedi o derece yaniii... ( kusura bakmayın ) bu kuruluk kürden olabilir mi? akıntı falanda yok kaç gündür ...ne yapsam bırakayımmı? tamamlayayımmı ? offffffffffffffffff....nolur bu ay hepimiz hamile olalım ya nolur Allah'ım duy sesimizi gerçekten yoruldum ....aşırı derecede bebeği kafama takıyorum ve bu hiç iyi değil biliyorum ama biran olsun aklımdan çıkmıyor ........

eşim bugün nette gezinirken kampanya görmüş bebek beşiğinde indirim varmış baksana ne kadar ucuz dedi ...bende hemen gidip alalım hadi kalmaz dedim istem dışı ........valla kendi halime üzüldüm o an ....Rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın hepimizin

canim sogan kuru nu hic denemedim bu yuzden bilemicem;(( ins allah sesimizi duyar ve bu yaz hepimiz bebislerimizi kucagimiza aliriz,,bende senin gibi yim her ay umutla bekliyorum bekliyorum offf ve istemeden cok takiyoruz kafaya, takinacada inat oluyo galiba((

Canım neden bu kadar takıyorsun kendini bu kadar üzme
Kuruluk bendede oluyor açıkçası küre başladım başlayalı bak sen buraya yazınca dank etti kafam
Gerçekten olabilir.sakın bırakma devam et muhakkak faydası olur benim 1 günüm kaldı ve çok faydasını gördüm

pardon bu sogan kuru ne ise yariyor ne gibi faydalari var anlatabilirmisin ? gebe kalabilmek icinmi uygulanan bisey ?? benim bi arkadas zayiflamak icin yapiyordu gobusu eritiyormus dedi bana,,,

pardon bu sogan kuru ne ise yariyor ne gibi faydalari var anlatabilirmisin ? gebe kalabilmek icinmi uygulanan bisey ?? benim bi arkadas zayiflamak icin yapiyordu gobusu eritiyormus dedi bana,,,

Valla 14. günüm göbek erittiği felan yok
Ben hamile kalmak için yaptım
Rahmim temizlensin diye akıntım iltihabım ve mantarım vardı azaldı baya
3.5 mm nin altında kistleri vücuttan atılmasına yardımcı oluyor bunada faydası oldu bende
Bide kasık ve karın ağrım olurdu sürekli şimdi kesildi o kadar rahatımki

canim bende iltihap mantar ve sayre yok sadece hamile kalmak istiyorum ,,bende basliyabilirmiyim yani bu kure??bebis gel artik bebisss

canim bende iltihap mantar ve sayre yok sadece hamile kalmak istiyorum ,,bende basliyabilirmiyim yani bu kure??bebis gel artik bebisss

Evet canım başlayabilirsin tabiki düzenli kullan ama ve inanarak iç tiksinerek içme
şİFA OLUR CANIM İNŞALLAH

sağolun canlarım ......bende bırakmamaya karar verdim kaynattım şimdi ılımasını bekliyorum valla bu hışımla gittim ıspanaklı börek yaptım bu saatte şimdi fırında pişiyor !! kesinlikle takmamak gerekiyor ama elimde değil ...bu ay iyice kafayı bozdum önceden bu kadar değildim... hepimize hayırlı evlatlar nasip olsun inşallah ....sizleri tanımıyorum ama hepimiz için dua ediyorum çünkü çok zor biliyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…