Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

malum kızlar 2. kürümü de içip bitirdim... lakin kırmızılar geldi ve gitti kısmetse bu gün tekrar çalışmalar başlayacak...
3. kürü yapmak istemiyorum nedense...
mayısta doktora gideceğiz, (ilk defa gideceğim malum vajinal muayene falan:18: )yani bu ay inş doktora gitmeden tutunur bebişimiz...

canım özlettin kendini.umarım bugünkü sınavında iyi geçer.ne sınavı bunlar..bende kpss ye hazırlanıyorum bakalım ne olacak tabi insanın aklı bebekle meşgul olunca çalışamıyor doğal olarak ama atanmak da lazım bebişlere iiyi bir gelecek için....

bende mayısta gidecegim tatlım umarım mayısa bebiş patlaması yaşarız....

desteğiniz için hepinize çok çok teşekkür ederim arkadaşlar. inanın siz olmasanız bukadar kolay geçmez bu zor günler. umutlarım bi dahaki aya kaldı. soğan kürüyle birlikte çörekotu kürünü de yapıcam.bi de hsg çektircem artık.korkuyla bi yere varılmıyo.zaman ilerliyo...

ben 7 sene tedavi gördüm hamile kalamadım adetime 15 gün kala sogan kürü yaptım o ay gebe kaldım rahmetli ogluma anlıcagınız cennete 2 oglum bir kızm vartavsiye ederim kesin kalınıyo

evet canım hiç sorun değil alışıgız negatifleri görmeye galiba birgün pozitifi görünce test yanlıştır diye umursamayacagız.küre devam ama soğan iyiydi ya incir çok tatlı:))hsg den korkma basit sadece karnında gaz sancısı gibi bir sancı oluyor o da saniyelik ben çok korkmuştum ama basit bir işlem ve bir çok arkadaşım hsg üzerine gebe kaldı....hatta dün konuştum hsg ile gebe kalan arkadaşın biri 2.çocuk için yine çektirecekmiş.anesteziye gerek yok...allah yardımcın olsun....

ben 7 sene tedavi gördüm hamile kalamadım adetime 15 gün kala sogan kürü yaptım o ay gebe kaldım rahmetli ogluma anlıcagınız cennete 2 oglum bir kızm vartavsiye ederim kesin kalınıyo

ben kalamadım canım ama faydasına inanıyorum çünkü şuan adetliyim ve eskiden parça parça düşen kanamam yok olması gereken buydu galiba bu yüzden içimin temizlendiğini hissettim ..herşeyin hayırlısı ....

çok üzüldüm canım kayıpların için. benim yaşadıklarım senimkiyle kıyas edilemez tabii ki. bebeklerini neden kaybettin? biliyorum çok zor bi durum ama bizler de dikkatli olalım diye soruyorum.tabii ki insanın elinde olmayan şeyler de var ama önlem almak açısından...

sağol samatcım.Allah hepimizin yardımcısı olsun ve bebeklerimizi versin bize. evet haklısın incir çok tatlı.ben de soğanı tercih ediyorum. bakalım. bu ay hayırlı,güzel haberler veririz inş.

canım üzüldüm Allah birdaha yaşatmasın böyle üzüntüler ne diyelim Allah'ın taktiri ....bende kullanıyorum 4 gün kaldı kürümün bitmesine inşallah güzel haber alırım bu ay olmazsada sağlık olsun napalım bekleyeceğiz ama bende inanıyorum bu küre böyle örnekleri görünce bizede umut oluyo sağol

kızlar benim akıntım hala devam ediyo.1 haftadır çok fazla şeffaf,kokusuz akıntı oluyo.beni de en çok bu yanılttı zaten. ama hamile olmadığıma göre niye hala bukadar çok akıntı oluyo sizce? bi de kasıklarımda ağrı var.kistlerden dolayı diye düşünüyorum,doktora mı gitsem acaba? bir de yumurtlama dönemi olamaz değil mi? bilen varsa cevap yazarsa sevinirim

canım bende kist yoktu ama akıntım benimde seninki gibiydi hatta yumurtlama dönemini bile anlayamadım buyüzden....adet olmadıysan birkaistersenç daha bekleyip doktora git

cnm eğer soğan kürü yptıysan akıntınn sebebi o.. kokusuz olması güzel akıntının, eğer kokulu olsa enfeksiyonel bi durum oluyo çünkü...
dr gitmene gerek yok vücudundaki iltihapları atıyosun şuanda.. sevinmelisin bence ... bundan sonraki ay senin için daha önemli bence ....
ama için rahat değilse tabi git dra

Canım rica ederim, Allah hepimize şifa versin en kısa zamanda inşallah.
Simgeler konusunda benim de bilgim yok malesef...

sağol samatcım.Allah hepimizin yardımcısı olsun ve bebeklerimizi versin bize. evet haklısın incir çok tatlı.ben de soğanı tercih ediyorum. bakalım. bu ay hayırlı,güzel haberler veririz inş.

Kızlar ben bu soğan küründen önce 4-5 gün incir kürü uygulamıştım, sonra bırakmıştım. Fakat, o ay gögüslerim reglimden 12 gün önce davul gibi oldu, damarlarım çıktı, kesin hamileyim dedim. Bazı arkadaşlar incir kürünün süt hormonunu bazı kişilerde arttırdığını söylemiş, sanırım bu durumda da vücut kendini koruyor hamilelikten. Hani emziren annelerin korunmaya gerek duymaz ya. Bir de yumurtlaması normal kişilerde incir kürü kist oluşumuna engel oluyor diyen arkadaşlarda var. Ben de yumurtlama sorunu yok. Bu durumda incir kürü yapmasam mı ne dersiniz?

Kızlar soğan kürü biteli 3 gün oldu ama akıntılarım devam ediyor. Normalde kürü yaparken 14.güne kadar hiç akıntı olmadı, şimdi regl oldum sanıyorum resmen, bakıyorum beyaz sıvı bir akıntı. Tamam söylemiştiniz iltihaplar temizleniyordur diye ama kür biteli 3 gün oldu, böyle olması normal mi?

bu ay soğan kürü yapmadım canım. ama çörekotu kürü yaptım.o da iltihapları söker mi acaba? o da biteli baya oluyo gerçi.adetin 3.günü başladım.12gün yaptım. 18i gibi bitmişti kürüm.

Son düzenleme:

yumurtlama sorunun yoksa incir kürüne gerek yok bence canım.çünkü saraçoğlu yumurtlama sorunu olanlarda yada geç büyüyenlerde incir kürünü öneriyo. senin problem nedir?kist felan varsa soğan kürü öneriliyo.

Canım bende sorun yok, sorun eşimde. O tedavi olurken bende kürleri yapayım dedim işlemi hızlandırmak için, Saraçoğlu bizim durumumuzda bir çifte böyle önermiş, eşiniz tedavi olurken siz de işlemleri hızlandırmak için bunu yapabilirsiniz gibisinden. Çok çok az FSH'ım yüsek (8.97 falan), soğan kürü düşürüyormuş, onun için yaptım.

canım akıntın devam edecektir ben adet olduğum güne kadar akıntım oldu....galiba rahmi temizliyor dedikleri buydu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…