Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

mrb arkadaşlar bal çörek otu ve tarçın tarifi nasıl oluyordu birde soğana hala devam ediyorum ikisi bir arada olurmu

kızlar kan testi yaptırdım acilde ve negatif çıktı. hem çok şaşkın hem de çooook üzgünüm. kendi başıma gelince anladım nekadar kötü bi duygu olduğunu. zaten ucuz,uyduruk bi testti benim yaptığım.bu uyduruk testlere güvenmeyin.beni çok üzdü,mutsuz etti.çok hayal kırıklığına uğradım.hep derdim silik bile olsa bi çizgi görsem diye.ama şimdi çok çok daha kötü oldum. ümitlenmiştim... yine de her şeyin hayırlısı diyorum...

canım yaaa inşallah öbür aya bebişimiz gelir üzülme Allahtan ümit kesilmez

merhaba arkadaşlar bnde 7 aylık evliyim.hiç korunmadık.eşimde sorun yok.bnde kontole gittm bütün tetkikler yapıldı sadce vajinal akıntım var.sanırım buda hamile kalabilmek için büyük engel.bnde soğan kürüne ilk defa başlayanlardanım.bugün 3. günüm.İNŞALLAH hepimize Allah ım sayesinde umut olur bu kür.

canım sıkma canını en azından içini kemiren duyguya cevap aldın.herşeyin hayırlısı ümidini kaybetme bak bende adetliyim ve bugün incire başladım.allah hepimize en kısa sürede nasip eder inşallah....

yumurtalıklarda sorun olmadığı halde incir kürünü uygulayanlarda yumurtalıkların fazla olgunlaşıp çatlaması sonuçu kist oluştuğunu duymuştum.sizlerle paylaşmak istedim.dikkatli kullanmakta fayda var

Son düzenleme:

O duyguyu bende biliyorum canim benim, sirf merak ettigim icin yumurta catlamasi icin gebelik hormonu SIKTILAR karnima bende heveslenerek
tabiki hamile olmadigimi bilerek o positifi gormek icin test yaptim, tuvalette az gulmedim deliligime ama bir baktimki rabbim 20 gun sonra positifi kanda gosterdi (gerci bos gebelik oldu ama) yinede Rabbim o duyguyu gosterdi ümidini sakin kesme rabbim büyüktur canim benim!

neclasu, hosgeldin aramiza canim.. ben daha henuz baslamadim ama adetim gelince hemen ele aliyorum isi
rabbim cabalarimizi bosa cikarmasin ve bu sene icinde hatta yaz gelmeden hepimiz saglikli sekilde hamis olalim insAllah!!

Canım çok tebrik ederim. Allah sağlıkla mutlulukla kucağına almayı nasip eder inşallah. Ben pkolu değilim ama bu kürü uyguladım, bize umut oldun, çok tşkler...Darısı başımıza inşallah!!!

Son düzenleme:
kızlar demin dayanamadım yine test yaptım ve 2. çizgi silik çıktı. çok heyecanlandım. şu anda çok kötü oldum. sizce ne?

Canım şimdiye kadar 2. çizgi silik çıkanların hepsi hamile çıktı. Sanırım bir mutlu haber daha geliyor bizeeeeeeeeeeeeee inşallah!!!

Canım öncelikle çok çok geçmiş olsun. Rabbim sabrını ve mükafatını versin inşallah.
Canım FSH yumurtlama işleminin vücutta başlaması için gerekli hormon, beyin bu hormonu yolluyormuş; ama eğer yumurtlama azalırsa (menapoza doğru ya da başka rahatsızlıklarda) beyin bu hormonu habire sentezliyor. Bu durumda bu değer çok yüksek değerlere çıkıyor. Yani bu hormonun çok yüksek olması demek şu ki, vücutta yumurtlama fonsiyonunda bir bozukluk var.

Son düzenleme:
aypek cim İNŞALLAH hamilesindir.ne şekilde hangi kürden nasıl hamile kaldığını yazarsan sevincine bizide ortak edebilirsin.:)

Canım ya bu yazını sonradan gördüm, hayırlısı olsun. Rabbim en kısa zamanda yüzümüzü güldürsün inşallah.

Canım bence eşinde gitsin kontrole bir üroloğa, ben de hep kendimde sanıyordum problem, eşimde çıktı. Eğer gitmese bile eşine keçiboynuzu kürünü içir

Canım bence eşinde gitsin kontrole bir üroloğa, ben de hep kendimde sanıyordum problem, eşimde çıktı. Eğer gitmese bile eşine keçiboynuzu kürünü içir

evlenmeden önce gitmişti o.normal demiş herşeye.bende evlendikten sonra gitmiştim.smear testi fln herşy normal.ayrıca çok teşekkr ederm ama eşim o tür şeyleri içmio.biz kadınlar bebiş için herşeye katlanıyorzda onların canı pek kıymetli :) ama tekrardsan ikimiz birlkte gitmeyi amaçlıorm bu kür fayda etmezse.

Rica ederim canım, Allah şifa versin.

aa anladim suan, okadar guzel yazmissinki arkadasim turkcem git oldugu halde super anladim tesekkurler fistik :)
benim o sorunum var gercekten tup bebekte hormon ignesi vurulmadan once kan testi yapiliyordu ve hep hormonun yuksek o yuzden
igne vuramiyoruz diyorlardi belkide bu FSH hormonu olabilir aay su kanamam gelsede baslasam bitiminde kurtaj oldugum icin ne zaman kanamam gelcegi belli degil puff

geri deki kizlara rabbim icin yavlariyorum insAllah kisa zamanda müjdeli haberleri aliriz saglikli sekilde !
(buarada sacma soru olacak ama burdaki icon'lari nasil bulmam gerek? hani gülücük yüzleri felan? ben pek anlamiyorum bu siteden) (utandim)

canım sıkma canını inşallah önümüzdeki ay olur...umutsuzluğa kapılma bunda da vardır bir hayır ,üzülmemek elde değil tabi ama pes etmek yok ! inşallah önümüzdeki ay alırsın müjdeni

merhaba kızlar 2 gün giremedim şuraya meraktan çatladım vallaaa. kaçırdığım sayfaları tek tek okudum :)) bugün sınavım vardı ve çok iyi geçti yarın biir sınavım daha var hayırlısı bakalım.Aypekcim üzelme beebeemm canın sağolsun rabbim hepimizin dualarını kabul etsin amiinnn

canım evet öyleymiş ama benim yumurta kalitem düşükmüş zaten doktorda bana puregon iğne vurduruyordu yumurtayı geliştirip ovitrelli çatlama iğnesiyle çatlatıyordu.bu yüzden kullanıyorum umarım şifa olur zaten sadece 21 gün kullanmayı düşünüyorum.allah hepimize şifa verir inşallah....inşallah incir kürünü yaparak yanlış birşey yapmıyorumdur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…