Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

kan testi yaptın mı ? yapmadıysan önce kan testi yaptır olmazsa bi dr görün ...
inş bebeğin vardır ve seninledir...

cnm bendim galiba o kişi benim
bu linkten bahsediyosun sanırım yolluyorum tekrar linki
kızlarr sık kullanılanlara ekledim ben unutunca bakıyorum tekrar

İbrahim Saraçoğlu Hamilelik Kürü - YouTube

Son düzenleme:
kızlar demin dayanamadım yine test yaptım ve 2. çizgi silik çıktı. çok heyecanlandım. şu anda çok kötü oldum. sizce ne?

kızlar demin dayanamadım yine test yaptım ve 2. çizgi silik çıktı. çok heyecanlandım. şu anda çok kötü oldum. sizce ne?

canım istersen birkaç gün bekle istersen kan testi yaptır.benim ilk gebeliğimde öyle olmuştu hemen kan testi yaptırmıştım ve gebeydim.inşallah gebesindir.haberder etmeyi unutma....allahım ne olur bari birimizin sevinciyle toparlayalım.

Ayy kizzz hamilesin hayirlisiyla kucagina al insallah, kac defa yaptin sogan kürünü sizleri gorunce bende heycanlaniyorum ha! :teytey:

Rabbim kucagina almayi nasip etsin canim benim! bizde tup bebek denemesi yapiyoruz ama iki dusugum oldu bos gebelik yani..
cok sevindim senin adina darisi saglikli gene bizim basimiza insAllah!!

aypekcim bayılmadın demi kız hamilesin galiba....allah hayırlı gebelik ve doğum nasip etsin....

yok canım,burdayım. ama çizgi çook silik.çok hafif pembe çıktı. yani yine de pek güvenemiyorum. yarın haftasonu ya kan testi yaparlar mı acaba? özel bi yere mi gitsem?

yok canım,burdayım. ama çizgi çook silik.çok hafif pembe çıktı. yani yine de pek güvenemiyorum. yarın haftasonu ya kan testi yaparlar mı acaba? özel bi yere mi gitsem?

canım inşallah hamilesindir genelede silik bile çıksa büyük ihtimalle hamilesin darısı başımıza inşallah canım bu arada kaçıncı küründü bu

canım inşallah hamilesindir genelede silik bile çıksa büyük ihtimalle hamilesin darısı başımıza inşallah canım bu arada kaçıncı küründü bu

ben bu ay adetimin 3.günü çörekotu kürü yapmıştım canım. ondan önceki ay incir,ondan önceki ay da soğan kürü yapmıştım:) bu ay tekrar soğan kürüne başlamayı düşünüyodum. demin ablamla konuştum.biraz canım sıkıldı. onun da böyle olmuş.silik çizgi çıkmış ama hamile değilmiş. inş. hamileyimdirkızlar ama ümidim kırıldı.galiba kalp atışlarını duyana kadar içim rahat etmicek.

canım bugün bile yapabilirsin.acile git ve b-hcg yaptıracağım de....sonucu bir saat sonra veriyorlar acil de doktorum hemen istedi falan diyince veriyorlar.

canım bugün bile yapabilirsin.acile git ve b-hcg yaptıracağım de....sonucu bir saat sonra veriyorlar acil de doktorum hemen istedi falan diyince veriyorlar.

evimiz hastaneye uzak baya samatcım. eşim de çalışıyo. bakalım belki o gelince gideriz. tüm duygularım karıştı. değilsem çok üzülürüm. silik çizgi çıkması da kötüymüş. dua edin kızlar ne olur...

seni iyi anlıyorum canım aynı duyguları yaşamıştım...bir arkadaşımın zoruyla kan testi yapmıştım ve sonuç pozitifti.....eşimin yanına nasıl gittiğimi hatırlamıyorum bile iş çıkışı istanbul trafiği ne kadar çabuk ulaşmıştım 2 saatlik yola anlatamam....umarım gebesindir ve sevincin daim olur....adetin ne zamandı...

canim benim SAKIN üzulme bebek icin zararli olabilir, Allahin izniyle gebesin daha kurcalama :)
biliyorum insan inanamiyor ama ablanda ayni oldu diye sendede ayni olacak diye birsey yok coook insan var silik cizgi ile gebeligini sürdüren hcg degerin belki cok azdan baslamistir uzulme tmm?

ben silik çizgi bile görmedim yaws aylardır...hiçbişekilde....Rabbi'm gösterir inşallah....ama kesin olanı gösterir inş.

Son düzenleme:

inş. canım.çok sağol.moral oluyo yazdıklarınız.benim son adet tarihim 6 marttı. senin hamileliğin sonlandı mı canım? problem neydi?

inş. canım.çok sağol.moral oluyo yazdıklarınız.benim son adet tarihim 6 marttı. senin hamileliğin sonlandı mı canım? problem neydi?

canım ben laparoskopi sonrası glukofen+femara adlı haplarla gebe kalmıştım ama dış gebelikti.üzerinden 9 ay geçti ama gebe kalamıyorum şimdide....

çok sağol canım. çok sağol. iyi ki varsınız. inş. dediğin gibidir

canım inşallah hamilesindir....... moralini bozma en iyisi kan testi yaptırmak tabi...inşallah güzel haberlerini alırız

sağlıkla kucağına al inşallah ...tebrik ederim umut oldun bizlerede ...darısı başımıza inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…