Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Canım tebrikler!!!! İnşallah sağlıkla mutlulukla kucağına alırsın. Tşkler paylaştığın için bize umut oldun...

arkadaşlar bende 15 gün soğan kürü uyguladım pazar günü bitti.2 gündür de incir kürü uyguluyorum bat 12 nisan inşallah gelmez kırmızılar.eğerki gelirse adet zamanımda incir kürüyle bal+çörek otu+tarçın kürü de uygulayacağım bu kürle hamile kalan da sayılmayacak kadar çok..

canım allah yardımcın olsun.metetraks la mı düşürüyorsun.deperin kaçta.kanaman bitince kahverengi lekelenmelerin olabilir uzun bir süre sakın korkma ama geçiyor acısı bile kalmıyor.eger dış gebelik geçirmeseydim bu ay bebişime kavuşacaktım bende.ilk adetin gecikebilir.adet bitince bir hafta sonrası başlayabilirsin daha sonra adet olursan bir sonraki adetine 10 gün kala başlamalısın ama doktor dış gebelikten sonra bana 3 ay gebe kalmayı yasaklamıştı.eğer kemoterapi iğnesi kullanıyorsan etkisi sürüyormuş.birde bolca yoğurt tüketmemi istemişti. sgebeliği yasaklamadı mı sana ...

merhaba arkadaşlar,
ben de aylardır bebek olsun diye uğraş veriyorum,Rabbi'mde diliyorum,dualarımız eksik olmuyor...
Soğan kürünü çok duymuştum ama uygulamak bu aya nasip olacak kısmetse.7.günden sonra başlayacağım,Rabbi'm 8.Denemede yüzümüze güler inşallah...

mrb kızlar bizde bebek istiyoruz... olmuyo malesef....
bende soğan kürüne başlıyorum.. hayırlısı rabbim herkese nasip etsin...

İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN ALINTIDIR....

1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı ve mor soğan olmaz ) dörde bölün, önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce 1 er bardak suyunu için. Kürü 15 gün uygulayıp sonlandırın.
Soğan kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncası yoktur. Ancak, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır.
Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.
Hamile kalmak için bu soğan suyu kürünü uyguladıktan sonra kuru incir kürünü uygulamalısınız.(her iki kürü aynı anda uygulamayınız)
Uyarı : Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.
Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. – 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.
Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Son düzenleme:

Samatım kırmızıları görmedin inşallah???

Kızlar benim de soğan küründe 14. günüm, BAT 10 Nisan, bakalım hayırlsı inşallah. Bu ay çooook umutluyum, kürlerden dolayı. Eşime de keçiboynuzu kürü uyguluyorum...

selam kızlar bende de pco var. bu ay tekrar deneyeceğim bu kürü. daha önce de denemiştim. hemen o ay kistler geçmişti. doktorum baya şaşırmıştı. ertesi ay da klomen kullanmıştım. doktorum klomen kullanmadan o ay denememi istemişti kistler olmadığı için. ama ben sabırsızlandığım için kullandım ve o ay hamile kaldım. ancak sonra pıhtılaşma sorunu yüzünden düşük oldu. inşallah bu ay bu kür uğurlu gelir hepimize

Son düzenleme:
Kızlar benim de soğan küründe 14. günüm, BAT 10 Nisan, bakalım hayırlsı inşallah. Bu ay çooook umutluyum, kürlerden dolayı. Eşime de keçiboynuzu kürü uyguluyorum...

inşallah hamişsindir tatlım...
ben soğan küründen sonra incir kürünü yapacağım hemen,amacım kilo da vermek aslında,hem kist varsa çıkıp gitsin

Canım öncelikle geçmiş olsun. Kürden baya şifa bulmuşsun, inşallah hayırlısıyla tekrar hamile kalırsın ve sağlıkla kucağına alırsın.

inşallah hamişsindir tatlım...
ben soğan küründen sonra incir kürünü yapacağım hemen,amacım kilo da vermek aslında,hem kist varsa çıkıp gitsin

Canım sağol, inşallah sen de hamiş olursun en kısa zamanda!!! Soğan kürünü zayıflama amaçlı önermiyor Saraçoğlu, senede 4 seferden fazla uygulamaması gerekiyormuş, çünkü rahim duvarının çok fazla incelmesine sebep oluyormuş, naçizane belirtmek istedim.

oo bunu öğrenmem iyi oldu tatlım,şöyle kapsamlı bitkisel çözümlere bakıyordum da bal çörekotu tarçın kürü de var fakat ondan memnun kalmayanlar da mevcut.sen nasıl başladın peki?ne zamandr deniyorsun kürü?Sonucu ne zaman alacaksın bebişle ilgili?

Canım öncelikle geçmiş olsun. Kürden baya şifa bulmuşsun, inşallah hayırlısıyla tekrar hamile kalırsın ve sağlıkla kucağına alırsın.

inşallah canım hepimiz hayırlısı ile sahip oluruz bebeklerimize. biz kadınlar olmuyor diye çok uğraşıyoruz. bence eşlerimizde bizim gibi baştan test yaptırmalı. ben hemen hamile kaldım diye eşimde sorun olacağına ihtimal vermemiştim. doktorum da çok sallamamıştı. ancak geçen bal tarçın çörek otu kullandım. ne güzel kendiliğinden yumurta gelişti onca kiste rağmen. doktorum da kaçırmayalım diye çatlatma iğnesi vurdu. ne dediyse yaptım. çok da umutluydum. olmayınca eşimden test istedi. eşimin sperm sayısı normal olmasına rağmen kalitesi kötü çıktı. sadece %6 sı normalmiş. çok şaşırdım. beklemiyordum. gerçi buna da şükür ama gebeliği zorlaştırıyor işte. ona da keçi boynuzu kürü yapıyorum. mayısta aşılama yaptıracağız. kim bilir belki de rabbim aşılamadan önce nasip eder. her şeye rağmen umutluyum.

Hay allah razı olsun Evrimcim.. dünden beri çatır çatır yazı yazılmış da bir sen cvp vermişsin,zahmet edip, teşekkürler teşekkürler teşekkürler :) bugun itibarı ile incir e başlıyorum, Allah ne verdiyse artık içip durcaz hadi hayırlısı..

ben adetin 2. günü başladım küre. saraçoğlu adetin herhangi bir gününde kullanılabileceğini, etkinlik açısından adet bitiminden en erken 7. günde demiş ama ben böyle 2. gün başladım. sonucunu sizlerle paylaşırım inşallah :))

merhaba...
ben de beyaz soğan alır almaz başlaycağım,çalıştığım için pazara çıkamıyorum.
Kırmızı soğan hiç mi faydalı olmaz yaws?:18::18:

merhaba...
ben de beyaz soğan alır almaz başlaycağım,çalıştığım için pazara çıkamıyorum.
Kırmızı soğan hiç mi faydalı olmaz yaws?:18::18:

merhaba canım. beyaz soğan değil de dış kabuğu sarı olan soğanlar tavsiye ediliyor. saraçoğlunun sitesinde okudum beyaz ya da kırmızı sağanların olmayacağını yazmış.
inşallah bu ay bu kür uğurlu gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…