Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

mervecim sanırım faydasını görüyorsun ne güzell..bende regl olursam 3. gün başlıcam kısmetse

Kesinlikle haklısın canım bebek için her şeyi yapmaya razıyım
Yokluğu daha kötü valla bu kürlerinden tadından

Kesinlikle haklısın canım bebek için her şeyi yapmaya razıyım
Yokluğu daha kötü valla bu kürlerinden tadından

kesinlikleeee canım:))))

mervecim yaptım ama 1 hafta felan yaptım ben..aynı senin gibi oldu sürekli çamaşır değiştirdim gün içinde..
sanıyorum faydası olduğundanmış..

kızlar bana müsade yarın görüşürüz yine..
sohbet için teşekkürler ççook öptüm:)))

Canım doğru olanı şu ki adete 10 gün kala başlamak gerekiyor, ilk kürü 15 gün uyguluyorsun. Ama benim gibi sabredemeyenler bazen adetin 7. günü de başlayabiliyor)Ama 7. günü başlayıp sonuç alan da var

merhabalar......

soğan kürü ve bal+çörekotu+tarçına devam ediyorum...bugün yoğun şeffaf akıntım oldu sanırım işe yarıyor inşallah hepimiz sonuç alıcaz zaten soğan kürü bitince incir kürü yapıcam yılmak yok !!! pes etmiycem inşallah bir gün ben de ..sizlerde anne olucaz

Son düzenleme:
merhabalar arkadaşlar bende bu ay düzenli olarak 15 gün soğan kürünü uyguladım ama ve bugün hamile olduğumu öğrendim tabiki soğan işin bahanesi taktir yüce Rabbim o ne zaman ol derse o zaman oluyor ama biz yinede elimizden geleni yapalım değil mi

çok sevindim!!!!! sağlıkla al kucağına inşallah ....Rabbim inşallah bizlerede nasip eder bizimde soğan cücüğümüz gelir

bende adet düzenliği var.. ilk 15 gün bittikten sonrada adetine 10 gün kala tekrar uygulamak gerekiyormuş.. ben ne zaman adet olacağımı kestiremiyorum ki..

bende adet düzenliği var.. ilk 15 gün bittikten sonrada adetine 10 gün kala tekrar uygulamak gerekiyormuş.. ben ne zaman adet olacağımı kestiremiyorum ki..

ozaman en kısa süren adetinin süresini esas alıp ona göre başlayacakmışsın küre ...

Kızlar benim hormonlarım yüksek bu durumda soğan veya incir değilde bal-tarçın-çörekotunu mu yapsam?Saraçoğlu hormanları düzenliyo demiş?

Canım bir an önce başla bence şuan kaçıncı günündesin adetine kaç gün var yani
Valla bende burayı okuyunca kafam karıştı ama adetim biter bitmez başladım Ya Allah dedim
Bugün 8. günümdü işe yarıyo galiba akıntım çok fazla inşallah şifa olurda hamile kalırız hayırlı bir şekilde

ozaman en kısa süren adetinin süresini esas alıp ona göre başlayacakmışsın küre ...

şuan adet olayım biraz karışık daha eni dış gebelik geçiriyorum.. hatta hala değerlerim sıfır olmadı.. kanamam devam ediyor. kanamam durduktan sonraki ilk adetimde başlamayı dşünüyorum..Adetim bittiğinin ertesi gün başlayıp 15 gün dvm edeceğim.. peki sonra tekrar ne zaman başlayacağım..

Aman canım kanaman bitsin ondan sonra başla çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine
Bir dahaki küre de adetine 10 gün kala başlayacaksın 5 yada 7 gün içeceksin canım

geçmiş olsun...hımm ozaman dediğin gibi adet olup bitmesini bekle ...bende adetim bittiğinin ertesi günü başladım....15 gün yapıcam...sonra adete 10 gün kala tekrarlanıyor diye biliyorum kür yanlışım varsa düzeltin tabi ..hepimize şifa olsun inşallah

Aman canım kanaman bitsin ondan sonra başla çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine
Bir dahaki küre de adetine 10 gün kala başlayacaksın 5 yada 7 gün içeceksin canım

bende 2. sefer adete 10 gün kala başlanıyor die biliyorum ama im adetim düzenli olmadığı için 10 gün kala ne zaman olduğunu bilmiyorum...

bende 2. sefer adete 10 gün kala başlanıyor die biliyorum ama im adetim düzenli olmadığı için 10 gün kala ne zaman olduğunu bilmiyorum...

Canım 3 4 günden bir şey olmaz sen geçen aya göre hesapla işte ona göre yap 3 4 gün gecikirsede artık oda senin elinde olan bir şey değl
Kaç haftalıktı canım dış gebeliğin belirtileri tam olarak ne?fazla mı sancın vardı:26:

canım bende senin gibiyim düzensizlik konusunda
ben adet bittikten 10 gün sonra başladım 10 gün içeceğim hatta bugun 5, günüm daha önceki sayfaları okuma imkanın varsa oku oralarda daha açıklayıcı bilgiler var
unutma bittikten 10 gün sonra 10 gün:))))

önce bir sakinliğini koru arkadaşım, gebeliğe engel bu panik hali :)) şimdi adetin başlar azıyla çoğuyla olursun bitersin. eğer 10 günü geçiyorsa 10 gün baz al bence. diyelim ki ayın 1inde adet oldun. 10 unda bitti. bittikten sonra 1 hafta geçecek yani olacak ayın 17 si. o zaman başlayacak 15 gün içilecek. hepsi bu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…