Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

merhaba kızlar, aslında kötü yorum olmasın diye yazmayacaktım ama yazarım size dediğim için burdayım.
benim çikolata kistlerim var 2,5 cm civarı, hem sağ hem sol over da. 15 günlük kürü yaptım ve bugün dr a gittim. maalesef mm lik oynamalar hariç bir değişiklik yok... gelelim işin sevindirici kısmına, doktorum büyükler hariç rahmin temizlenmiş, kalınlığı da çok iyi, dedi. soğan kürü yaptığımı biliyordu. faydası çok. yapmaya devam et ayda 10 gün kadar dedi. yumurtalarım da oluşmaya başlamış. soğan kürünün yumurtalar için de faydalı olduğunu okumuştum. özetlersek, sanırım benim kistlerim eski oluşumlu olduğu için kür fayda etmedi. ama dediğim gibi olumsuz bir yorum olarak algılanmasın, her şekilde fayda faydadır... şimdi yumurtlama takibine başlıyoruz. Rabbim yardım etsin cümlemize... iyi akşamlar

kızlar bugün mutlu mutlu haberler okudum burda kürlerimiz sona yaklaştıkça mücize haberlerimiz artacak inşallah. tabiiii Türkiyenin cücük sayısıda artıcak sayemizde PP

Canım benim kürde 14. günüm, yarın son günüm inşallah kürde. Bu daha bu kürü ilk uygulamam. Aslında benim eşimde infertilite var. Dr. Evicap ve Trental verdi, 40-45 gündür kullanıyor; bunların yanısıra da keçiboynuzu kürü uyguluyorum ona. İbrahiç Saraçoğlu'nun bir hastası da bu durumda imiş(yani kadın sağlıklı, erkekte infertilite var), internetten okudum, bayana soğan kürünü ardından da incir kürünü uygulayabilirsiniz demiş. Ben de 30 yaşındayım ve yumurta kalitem artsın, işlem hızlanır diye kürü uyguluyorum. Eşim 20 güne kadar falan tekrar spermogram vermeye gidecek ama hiç gitsin istemiyorum, inşallah gerek kalmaz, hayırlı haberi alırız. Beklene adet tarihim (BAT) 10 nisan canım, ama bazen gebe kalma arzumdan dolayı birkaç gün gecikiyor. Bu küre başlamanı tavsiye ederim canım, bu kürden çok hamile kalan var, üstelik ilk denemesinde. Biz yaklaşık 1.5 yıldır bebek istiyorduk, olmadı, yaklaşık 2 ay önce tam olarak nedenini öğrendik.

Sen ve eşin ne kadar zamandır çocuk sahibi olmak istiyorsunuz?

Aramıza hoşgeldin şekercim!!!

Canım inşallah aşılamaya gerek kalmaz. Normal yolla alırsın bebişini kucağına en kısa zamanda inşallaaaaaaah!!!
Canım biz de 1.5 yıldır bebek istiyoruz, Dr.lar oyaladı durdu, meğer benim de eşimin morfolojisi düşükmüş (%7-Krugere göre), sayısı ve hızı azmış. Bilmiyorum Dr.lar bu testi neden bu kadar erteliyor, erkekler istemez diye mi.O kadar çok zaman harcadık ki, belki şimdiye kadar tedavi bitmişti. Tabi ki hayırlısını Allah bilir ama oyaladılar baya bir.
Neyse bize Dr. Evicap ve Trental verdi, size ne önerdi? %6 dediğin morfoloji mi? Kruger'e göre ise fena değil. Ben de keçiboynuzu kürü kullanıyorum canım. Rabbim hepimize şifa versin, meleklerimizi de kucağımıza versin inşallah!!!

Canım benim rica ederim, cümlemizden razı olsun. Eğer polikistik overın varsa soğan küründen başla derim. Ben de pko da yok ama soğanla başladım, sonra incir kürü ile devam edeceğim. Belki incire kalmadan bebişim gelir inşallah!!! Poisam aramıza hoş geldin, küre devam ederken gelişmeleri bildir, bebiş gelirse hele ki söylemeyi hiiiiiç unutma

Canım öncelikle geçmiş olsun. Saraçoğlunun bir yazısında okumuştum, her tip kiste fayda etmiyormuş zaten. Diğer şifaları için sevindim ama dr.unun dediği gibi devam et, belli mi olur, belki o büyük kistlerine de şifa olur. Yalnız çok uzun süre yapmanın rahim duvarını çok incelttiğini duymuştum. İstersen onu bir araştır.

evet canım morfoloji %6. normalde %14'ün üzerinde olması gerekiyormuş. henüz bir şey kullanmıyor eşim keçi boynuzu dışında :)) inşallah tez zamanda güzel haberler veririz birbirimize

evet canım morfoloji %6. normalde %14'ün üzerinde olması gerekiyormuş. henüz bir şey kullanmıyor eşim keçi boynuzu dışında :)) inşallah tez zamanda güzel haberler veririz birbirimize

Canım bizim de % 7 söylediğim gibi, istersen bu ilaçları siz de alın. Zaten evicap E vitamini, Trental ne işe yarıyor bilmiyorum. Eczaneden eşim ikisine 12 lira civarı vermiş sanırım. Ama tabi bizde sayı da az ve de hız da, belki onlar için vermiştir Dr.
Bu arada bu keçiboynuzu çok faydalı, Saraçoğlunun sitesinde okudum, sadece morfoloji de değil, baş kısmında bulunan bir enzim varmış, spermin rahim duvarını delmesi için gerekli olan, onu da aktivitesini baya arttırıyormuş.

Son düzenleme:
kızlar bugün mutlu mutlu haberler okudum burda kürlerimiz sona yaklaştıkça mücize haberlerimiz artacak inşallah. tabiiii Türkiyenin cücük sayısıda artıcak sayemizde PP

)) Pegasum eşim de bugün diyor ki, çocuk olursa sayende soğan manyağı olacak, soğankolik))

)) Fena gelmiyor kulağa, "Cücük Can" mesela Erkek olursa ama ilerideki yaşlarda hakaret gibi olur ama çocuğa))

eşlerimiz dalga geçe dursun bizim cücükler sağlıkla nazlanmadan gelir inşallah.ben hala kırmızıları görmedim umarım görmemde....

eşlerimiz dalga geçe dursun bizim cücükler sağlıkla nazlanmadan gelir inşallah.ben hala kırmızıları görmedim umarım görmemde....

Canım inşallah görmezsin. Bu soğan kürünü ilk uygulamalarına hamile kalan arkadaşlarımız umut oldu bana, inşallah darısı başımıza.

Nasıl hiçbir değişik durum var mı vücudunda diyeceğim ama adet belirtileri ile erkek hamilelik belirtileri çok benziyor.

Son düzenleme:

canım tahlillerini yarın mı yaptıracaksın.hadi sende sevindir bizi

bilmiyorum ki adet olacakmışım gibi hissediyorum kendimi sadece sarı akıntılarım var...bakalım hayırlısı .en son 4-martta olmuştum.

Kızlar soğan kürü yaparken hiç akıntınız oldu mu? Ben de hiç olmamıştı. Bugün 14. günüm, beyaz bir akıntım oldu ama çok fazla, sıvı. Ay insan buna bile ümitleniyor hamile miyim diye. Daha 1 hafta var BAT için, aylardır böyle her ay ümitlenmek ne zormuş!!! Herşeyden bir mana çıkarmak. Eşim de diyor ki, 2 aydan önce hiç hissedilmez, boşuna vesvese yapma

canım sarı akıntım olmuştu.arada beyaz akıntılar.sarı hala var.2 aydan önce hissedersin gebeliği mesela ben gebe kaldığımı aşırı uyku hali ve ter basmaları ile hissetmiştim.henüz bir aylıkken sonra adetim gecikince test pozitif çıkmıştı.akıntı konusunu soracak olursan oldumu hatırlamıyorum

cnm ümitlerini kırmak istemem ama zaten olması gereken o... bende yaptığımda kürü çamaşırım sırılsıklam oluyodu...
iltihapmış meğersem o bizim akıntı dediğimiz... hepsi akıtıp rahmi temizliyo....

ilk yaptığımda su gibi sürekli akıntı olmuştu. ne oluyo diye sürekli tuvalete gidiyordum. bu sefer deneme amaçlı adetli iken başladım. her zaman korkunç kanamam olurken kanamam azaldı, normal insan boyutlarında oluyor bundan mı bilemedim:))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…