Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

arkadaşlar bu ay bende başlayacağım soğan kürüne insallah isteyen herkese allahım verirr. bu arada haberdar olalım bırbırmızden gelişmeleri yazalımmm olur mu??

arkadaşlar bu ay bende başlayacağım soğan kürüne insallah isteyen herkese allahım verirr. bu arada haberdar olalım bırbırmızden gelişmeleri yazalımmm olur mu??

ben ilk kürü bitirdim 2 gün sonra doktor kontrolüm var sonuçları burada paylaşacağım.

çok ilginç gerçekten. çünkü pko. de adet gecikmesi oluyo.hatta bazen hiç adet göremeyenler bile oluyomuş. senin hormonların nasıl? belki hormonlarında problem yoktur.

tsh, fsh bu hormanlarım normal kan değerlerim hepsi süper bakılması gereken diğer hormonlarım var onlarada önümüzdeki hafta baktırıcam (7-8 nisanda sınavlarım var onlara çalışıyorumda bu hafta full evdeyim) hamilelik için ne testi gerekiyorsa hepsini yaptırıcam işte muayene vs vs...

yapma yaaa (( ama yinede belli olmaz bi yarın olsun bakalım sen sık sık gir yaz bize çok meraklanıyorum inşallah gelmez .Amiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnn

geçen ay 33.günde olmuştum.umarım olmam olsamda haberdar edecegim.olursam ümitsizlik yok hemen incir kürüne başlayacagım.eşime de keçiboynuzu kürü yapacagım.

ya hu kızlar atlaya atlaya hemen her sayfayı okudum sayılır baştan sona..

öyle kafam karıştı ki anlatamam. hem güldüm yazdıklarınıza , yeri geldi keyfim de kaçtı ama .. ne çok şey yaşıyoruz biz kadınlar yaaaa.. walla şaşırdım halimize bir kez daha

şimdi biri demiş adet bitimden 7 gün sonra biri demiş 10. günde. biri demiş 5.gün.

ya bu adet bitimi nasıl hesaplanır ki, adetin başladığı tarihten denilse anlayacağım da adetin bittiği gün hangi gündür allah aşkına biri yazsın walla çatlıycam iyice kafam karıştı, 5 .gün süper yoğun kanama biter ama 2-3- gün daha kahve kahve gelir mesela hangi gündür tam bitimi nasıl hesaplanır..bazen de 4 gün sürer yoğunluk 3-4 gün kahveler gelir..

ben geçen hafta salı günü adet oldm, bugün 7. gün mesela ben yarın başlasam 10 gün içsem sonra yine adetten sonra başlasam, bu kadar matematik hesabı gibi gün gün ayar yapmak mı lazım illa?

Allah rızası için bi kısa bilgilendirme yapın bana :/

Ya kızlar bugün 8.günüm ben çok akıntılı bi kadın değilim
O kadar çok akıntım geliyor ki anlatamam afedersiniz löp löp böyle çok tuhafıma gitti
Bulanık renkte sarı renkte ve şeffaf renkte inşallah içim temizleniyordur
Bugün görünce şaşırdım açıkçası

izliyim valla..nasılsa işi gücü bıraktık nerde kür var hepsini yapıyoruz:)))
bizim bebeişler topaç gibi doğucaklar bu kadar takviye ile:))))

Hiç sorma canım lıkır lıkır içiyorum valla nerde kür orda ben
Hele bi sağlıcakla gelsinlerr nazlanıyorlar gelmekte

Hiç sorma canım lıkır lıkır içiyorum valla nerde kür orda ben
Hele bi sağlıcakla gelsinlerr nazlanıyorlar gelmekte

eheheh afiyet bal şeker olsun..
bende bugün bal tarçın çörek otuna başladım,herkes tadı kötü diyor ama valla bana muhteşem geldi..yani abartmıcamı bilsem kaşık kaşık yicem o derece:)))
hayıt içinde tadı kokusu çok kötü diyorlardı,tereddütlüydüm alırken ama kesinlikle yapmayada karar verdim..
bugün onuda aldım ve içtim hiçte çok kötü gelmedi..
valla kötü bile olsa bebiş için değer diye düşünüyorum..:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…