sogan kürü kullananlar

kızlarrr kritik günlerin ilkini atlattım adet olmadan :) bugün 28.günüm sabah kalkınca adet oluyorum sandım benim adetim bel ağrısı ve büyük abdestimle beraber gelir afedersiniz.aynen öle oldu ama gelen giden yok.28-30 günde oluyorum.yarını ve haftasonunuda atlatırsam Allahın izniyle umut başlar.:KK52: ve 9 temmuz bizim 3.evlilik yıl dönümümüz ogün gidip test yaptıracam :)bu ay ilk defa soğan kürüde yapmıştım kistim falan yok ama kolaylaştırsın diye.

Insallah canim... Yok yumurta 9 tane olusuyor her tedavi oldugunde toplaniyo sonra spermle birlestiryolar 3 Tanesi tuttu .. Bitanesi 5 ci gune geldi.. Koydular olmadi yine.. Doktur emrionun bi anormal sekilde buyudugunu dedi. Ve yumurtanin kalites oldugundan dolayi emrio kalites ve ondan olmuyo dedi. Care olarak baskasinin yumurtasiyla olur dedi... Yani boyle canim sogan insallah ise yarar.. Simdi ben sali hastalandim canim hangi gun baslamam lazim ??? Sogana bazilari 7 gun yazmis..

canım ayrıca soğan kürü kaliteli ve fazla yumurta oluşmasını sağlarmış :KK66:

kızlarrr kritik günlerin ilkini atlattım adet olmadan :) bugün 28.günüm sabah kalkınca adet oluyorum sandım benim adetim bel ağrısı ve büyük abdestimle beraber gelir afedersiniz.aynen öle oldu ama gelen giden yok.28-30 günde oluyorum.yarını ve haftasonunuda atlatırsam Allahın izniyle umut başlar.:KK52: ve 9 temmuz bizim 3.evlilik yıl dönümümüz ogün gidip test yaptıracam :)bu ay ilk defa soğan kürüde yapmıştım kistim falan yok ama kolaylaştırsın diye.

benimde öyle kızzzzzzzzzz valla bi ben kendimi sanıyordum büyük abdesti gelen:KK9::KK9::KK9:
hemde diğer günlere nazaran rahat geçen bi büyük abdest :KK17:
bel ağrımı hiç saymıyorum bile o çok fena agrırdı
benim bugün 30. günüm canım sat 3 hzirandı şimdi 3 temmuzu atlattım bnde bakalım cumartesi falan test yaparım sanırım:18::18::18:
bizimde evlilik yıldönümümze az kaldı 6.yıl hediyesi olur inşallah
sizinde 3.yıl hediyenizzzzz gelsinnnnnnnnnnnnnnn

Son düzenleme:
benimde öyle kızzzzzzzzzz valla bi ben kendimi sanıyordum büyük abdesti gelen:KK9::KK9::KK9:
benim bugün 30. günüm canım sat 3 hzirandı şimdi 3 temmuzu atlattım bnde bakalım cumartesi falan test yaparım sanırım:18::18::18:

kız güldürdün beniiii akşam akşam Allahda seni güldürsün valla bende bende öyle oluyo sanıyodum sadece :KK70: kuzenim dediki abla bendede öle oluyo dedi.oo sen kritik günü tam atlatmışsın bacımmmm hadi inşallah ya.sağ sol kasığımdada hafif hafif tatlı bi batma var gelip giden ayakda durunca hissettiğim.:KK53: bende geçen ay 6 haziranda oldum 6 temmuzu atlatırsam zaten ohhhhhh:emir_bebek:

senin hiç çocuk yokmu canım?6. sene demişsin tedavimi gördünüz ?

kız güldürdün beniiii akşam akşam Allahda seni güldürsün valla bende bende öyle oluyo sanıyodum sadece :KK70: kuzenim dediki abla bendede öle oluyo dedi.oo sen kritik günü tam atlatmışsın bacımmmm hadi inşallah ya.sağ sol kasığımdada hafif hafif tatlı bi batma var gelip giden ayakda durunca hissettiğim.:KK53: bende geçen ay 6 haziranda oldum 6 temmuzu atlatırsam zaten ohhhhhh:emir_bebek:

:KK9::KK9::KK9: hımm demekki buda değişik bi regl belirtisi çogu kişide olmayan nadir görünen:KK9::KK9::KK9::KK9:
bende ağrı sızı bişey yok
bi wc den sonra yogun akıntı var onuda anlamadım diğer günlerde varmıydı yokmuydu beynim durmuş durumda:KK31:

senin hiç çocuk yokmu canım?6. sene demişsin tedavimi gördünüz ?

evet cnm 6.senemize gireceğiz
bebiş hiç olmadı malesef hiç hamile de kalmadım
geçen mayıs tüp bebek denedik tutmadı 2.deneme için beklemedeyiz :KK14:
1 mayısda regl olmuştum 2 mayısda tüp bebek tedavisine başladık ve 3 haziranda regl oldum
yani 33.günde oldum geçen ay şuan 30.gün 3 gün daha müddet verdim kırmızılara gelmezse cumartesi test yaparım sanırım

:KK9::KK9::KK9: hımm demekki buda değişik bi regl belirtisi çogu kişide olmayan nadir görünen:KK9::KK9::KK9::KK9:
bende ağrı sızı bişey yok
bi wc den sonra yogun akıntı var onuda anlamadım diğer günlerde varmıydı yokmuydu beynim durmuş durumda:KK31:

evet cnm 6.senemize gireceğiz
bebiş hiç olmadı malesef hiç hamile de kalmadım
geçen mayıs tüp bebek denedik tutmadı 2.deneme için beklemedeyiz :KK14:
1 mayısda regl olmuştum 2 mayısda tüp bebek tedavisine başladık ve 3 haziranda regl oldum
yani 33.günde oldum geçen ay şuan 30.gün 3 gün daha müddet verdim kırmızılara gelmezse cumartesi test yaparım sanırım

abladım canım Allahım yardımcın olsun.bendede var canım wc den sonra sarımsı bi akıntı.ayrıca şuan burnum kanıyo sanırım adetim burnumdan gelmeyi tercih etti :KK70:

asyam Fetih suresini okudum Allah kabul etsin inşallah
Rabbim sınavında kolaylıklar versin zihin açıklıgı versin inşallah

Allah razı olsun devremm cok sagol ınankı mal gıbı bısey oldum 1 seneyı 1 haftaya sıgdırmaya calısmaktan.Rabbimin takdiri bundan sonrası napalım.
Hala adet olmamıssın tepenede bınemedım bu sınv stresım yuzunden sınavı bı atlatıym soracam ben sana :))

Ozaman durmak yok benım ıcın dua et :))

Ya Mukaddim C.C 184 tane
Ya Samed C.C 134 tane
Ya Evvel C.C 37 tane cokmu oluyorum acaba :)

canııııııımm, Allah yar ve yardımcın olsun, zihin açıklığı versin, kolaylaştırsın Rabbim. tüm sınavlarında her zaman! :KK48:

ben de yapışırım ki yarın saçına :KK4:

:KK60: yapar mı yapar :KK52: seni korkak tavuk! korkma, arkandayım asyam geri çekilme, yarın itibariyle psikolojik saldırıya geçiyoz :KK55:

Allah razı olsun Folikimmm.Mybaby folıgıde arkama aldım hıc sansın yok artık :) kuzum sınav yuzunden ılgılenemedım kucuk hanımla sen yarından basla emi sacını yolmaya :))sınvı atlatıyım bak gör ona neler yapıyom ben :)

Güzel yureklilerim kendinizi toparlamaniza çok ama cookk sevindim :) Rabbim bu günler hurmetine duası kabul olanlar hurmetine yüzünüzü guldursun hicbirinizi evlatsiz birakmasin sagliginiz huzurunuz maneviyatiniz maddiyatiniz daim olsun özledim sizleri
Mybabym diğer topikte yazını okudum çok sagol kuzum Rabbim hepinize bu duyguları yasatsin
Foligim Mybaybm Asyam Sercemim Hisarim Duacicegim Cindirellam Beybisim ve aramıza yeni katılan canlar insaallah hepiniz iyisinizdir
Bizi sorarsaniz Rabbim izin verdikçe buyuyoruz ve kendimize tatlı arkadaşlar bıcırıklar bekliyoruz teeezzz zamanda hayırlısı ile Rabbimizin lütfu ve keremi ile opuyoruz sizi teyzeleri...

Kizlar sogan kuru yapiyodum bu ay ovulasyon testim pozitifmi sizce adetimin 13. Gunu. Bugun.sogan kurunun 8.gunu siCe pozitifmiiiii

Canim gec gordum ama tam ovu gunun degil 2. Cizginin tamamen koyu bir kirmizi olmasi lazim ama 1 yada 2 gune oda olur bu kadar koyulastigina gire sen yine de aksatma her gun girin iliskiye mubarek ay allah hepimize bebis nasip etsin (amiiiiin)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah razı olsun devremm cok sagol ınankı mal gıbı bısey oldum 1 seneyı 1 haftaya sıgdırmaya calısmaktan.Rabbimin takdiri bundan sonrası napalım.
Hala adet olmamıssın tepenede bınemedım bu sınv stresım yuzunden sınavı bı atlatıym soracam ben sana :))

Ozaman durmak yok benım ıcın dua et :))

Ya Mukaddim C.C 184 tane
Ya Samed C.C 134 tane
Ya Evvel C.C 37 tane cokmu oluyorum acaba :)

canımm ne demek ederim tabiki:KK16:
valla regl olmadıgım için:KK53: bugünde tesbihi çekerim canım merak etme
Allah yardımcın olsun sınavında su gibi çöz testleri
ayyy bide belim agrıyo oldum olacam sanırım korkuyorummmm:18::18::18:
Güzel yureklilerim kendinizi toparlamaniza çok ama cookk sevindim :) Rabbim bu günler hurmetine duası kabul olanlar hurmetine yüzünüzü guldursun hicbirinizi evlatsiz birakmasin sagliginiz huzurunuz maneviyatiniz maddiyatiniz daim olsun özledim sizleri
Mybabym diğer topikte yazını okudum çok sagol kuzum Rabbim hepinize bu duyguları yasatsin
Foligim Mybaybm Asyam Sercemim Hisarim Duacicegim Cindirellam Beybisim ve aramıza yeni katılan canlar insaallah hepiniz iyisinizdir
Bizi sorarsaniz Rabbim izin verdikçe buyuyoruz ve kendimize tatlı arkadaşlar bıcırıklar bekliyoruz teeezzz zamanda hayırlısı ile Rabbimizin lütfu ve keremi ile opuyoruz sizi teyzeleri...

kuzummm nukracımmmm:KK48: Amin diyorum dualarına canımmmm:KK19:
Az kaldı sercemin dogumuna sonrada sana gün saycaz inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16:
bizde seni özledikkkkkk hiç gelmiyorsun bu aralar :KK19: arada gel haberdar et özletme kendini canım :KK55:
Allaha emanet olun canım :nazar::emir_bebek::KK49::KK54:

abladım canım Allahım yardımcın olsun.bendede var canım wc den sonra sarımsı bi akıntı.ayrıca şuan burnum kanıyo sanırım adetim burnumdan gelmeyi tercih etti :KK70:

ne durumdasın geldimi kırmızılar:18::18::18:
bene hala gelen yok:18::18::18::18::18:

ne durumdasın geldimi kırmızılar:18::18::18:
bene hala gelen yok:18::18::18::18::18:

yok canım çok şükür sabah gene bi belim ağrıdı wc ye gittim ama bişey yok.ağrım falanda yok bilmiyorum canım inşallah ya şu haftasonuda sorunsuz geçerde hayırlı haberler alırız.bugün veya yarın hasta olursam diye pazartesiye randevu aldım hormon tahlilimi yeniletecem.artık pazartesi ya gebelik testine giderim yada hormon testine nasibimde hangisi varsa artık :)gerçi pazartesiye kadar olmazsam bi kaç gün daha tadını çıkarıyım test yapmayım diyorum salı çarşamba yaparım.

Son düzenleme:
yok canım çok şükür sabah gene bi belim ağrıdı wc ye gittim ama bişey yok.ağrım falanda yok bilmiyorum canım inşallah ya şu haftasonuda sorunsuz geçerde hayırlı haberler alırız.bugün veya yarın hasta olursam diye pazartesiye randevu aldım hormon tahlilimi yeniletecem.artık pazartesi ya gebelik testine giderim yada hormon testine nasibimde hangisi varsa artık :)gerçi pazartesiye kadar olmazsam bi kaç gün daha tadını çıkarıyım test yapmayım diyorum salı çarşamba yaparım.

bende test yapmaya korkuyorum azcık daha umutlanıp tadını çıkaryım
pazartesi gideceğim bende hadi bakalım ikimzde güzel haberler veririz
kızzzz büyük abdestim geldi valla korktum billa korktum neyse kırmızısız hallettim sorunu :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

kuzuuuuuuumm :KK19:

bende test yapmaya korkuyorum azcık daha umutlanıp tadını çıkaryım
pazartesi gideceğim bende hadi bakalım ikimzde güzel haberler veririz
kızzzz büyük abdestim geldi valla korktum billa korktum neyse kırmızısız hallettim sorunu :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK1:inşallah canım yaa.benimde bel ağrımla beraber sabah gelmişti canım bende atlattım çok şükür dilerim artık bağırsaklarımız bizi korkutmazda bebeişimiz gelir :KK70:

X