sogan kürü kullananlar

canım seni merak ediyorumdum gonlum ferah senden yana son durum nedir tekrar gittin mi dr a

tatlım nasılsın mrak ettim seni:18: asyacım gittin mi tkrr doktora ?
Ben de bgn hastaneye gittim ve tedaviye başladık
ilk iğnelerimi vuruldum:KK52::KK52::KK52: Rabbim hayırla sonuçlandırsın inşallah

Kuzum hayırlı ugurlu olsun ınsallaahh Rabbim ne murat etmişse hayırlısı odur bizler için bol bol dua et canım bu donemdede.70 bin Lemyelid cekip eşinle birlikte ıcecegınız suya ufleyıp ıcın canım bu donemdede ben ne zaman cekmeye baslasam sonunu getıremeden guzel haberım geldı ınsallah devamıda gelir hayırlısıyla.çarşamba gidicem dr'a.

hayırlısı olsun inşallaah canımm ALLAHım yüzünü güldürsün:KK49:

bende merak ettim asyayı noldu acaba?

Dua bekliyor asya senden bol bol hisarımmm hamilelere daha bi arpışıyorum banada dua edin diye:KK1::KK1::KK1: Çarşamba gidicem kontrole hersey yolundadır ınsallahhh.

amin canım hayırlısı artık
Rabbim ol derse olur inşallah:KK16:

sen nasılsın napıyosun
inşallah canım hayırlısı olsunn
bende dün dr.kontrolüne gittim bu ayın 26 sında gel sezeryan gününü belirleyelim dedi...bebeği aşağıda taşıdığım için heran herşey olabilir hazırlıklı oldedi bebekte maşallaaah iri,24 saat arayabilirsin falan dedi işte çok iyi bir dr. bende dinleniyorum bol bol erken doğum olmaz inşallah ondan korkuyorum
Kuzum hayırlı ugurlu olsun ınsallaahh Rabbim ne murat etmişse hayırlısı odur bizler için bol bol dua et canım bu donemdede.70 bin Lemyelid cekip eşinle birlikte ıcecegınız suya ufleyıp ıcın canım bu donemdede ben ne zaman cekmeye baslasam sonunu getıremeden guzel haberım geldı ınsallah devamıda gelir hayırlısıyla.çarşamba gidicem dr'a.

herşey çok güzel olcak inşallaaah asyammm ALLAHım hayırlısını versin ben senin için hep öyle dua ediyorum

Dua bekliyor asya senden bol bol hisarımmm hamilelere daha bi arpışıyorum banada dua edin diye:KK1::KK1::KK1: Çarşamba gidicem kontrole hersey yolundadır ınsallahhh.

tatlım nasılsın mrak ettim seni:18: asyacım gittin mi tkrr doktora ?
Ben de bgn hastaneye gittim ve tedaviye başladık
ilk iğnelerimi vuruldum:KK52::KK52::KK52: Rabbim hayırla sonuçlandırsın inşallah

gözün aydın maybeybi, hayırlı uğurlu olsun, ne yaptın ne durumdasın neler oluyo anlat hele :KK51:

inşallah canım hayırlısı olsunn
bende dün dr.kontrolüne gittim bu ayın 26 sında gel sezeryan gününü belirleyelim dedi...bebeği aşağıda taşıdığım için heran herşey olabilir hazırlıklı oldedi bebekte maşallaaah iri,24 saat arayabilirsin falan dedi işte çok iyi bir dr. bende dinleniyorum bol bol erken doğum olmaz inşallah ondan korkuyorum

gözün aydın maybeybi, hayırlı uğurlu olsun, ne yaptın ne durumdasın neler oluyo anlat hele :KK51:

asyacanım inşalla senden de güzel haberler alırız tatlım Rabbim inşallah hepimizin muradıı versin
çarşamba dan önce gitmdin mi doktora ne durumdasın tam olarak ?
duan için tşk ederim lakin eşim yok yanımda biliyorsun ben kendi kendime yaparım olur mu :KK34:
vaarmı başka tavsiye edeceğin tesbihler varsa önerebilirsin canım

hisarım maşallah:nazar: prensesin aileye katılmak için sabırsızlanıyor demek :KK16:
Rabbim sağ salim kucagına almayı nasip etsin canım
isim düşündün mü bu arada :KK52::KK52::KK52::KK52:

folikim sağolasın canım inşallah hayırlı olur
ben şimdi dr dan geldim kan verdim artışa bakıyor işte kanda e2 falan
iğnelere devam şimdilk bu kadar haberler bakalım önümüzde ki günler bişiylr öğrendikçe paylaşırım:KK34:
sen nasılsın nasıl gidiyor?

Yardim edin arkadaslar... tam 3gündür turuncu renkte akinti gibi bisey geliyor ve adet dönemim yani adet mi degilmi bilemiyorum geçen ayda adetim kahverengi çamur gibi oldu o yüzden bu ay sogan kürü kullandim. Simdi ne oluyor bana bilmiyorum aranizda böyle olan var mi? adetimin 21. günüde böylr oldu ama bir damla kadar oysa şimdi bildiginiz yogun akinti ve başim şiddetli agriyor kist mi var yoksa bilmiyorum böyle olan var mi aranizda?

Son düzenleme:
iğnelere devam şimdilk bu kadar haberler bakalım önümüzde ki günler bişiylr öğrendikçe paylaşırım:KK34:

oh oh iyi maşallah, sorunsuz bir tedavi süreci ve pozitif sonuç diliyorum sana :KK16:

Yardim edin arkadaslar... tam 3gündür turuncu renkte akinti gibi bisey geliyor ve adet dönemim yani adet mi degilmi bilemiyorum geçen ayda adetim kahverengi çamur gibi oldu o yüzden bu ay sogan kürü kullandim. Simdi ne oluyor bana bilmiyorum aranizda böyle olan var mi? adetimin 21. günüde böylr oldu ama bir damla kadar oysa şimdi bildiginiz yogun akinti ve başim şiddetli agriyor kist mi var yoksa bilmiyorum böyle olan var mi aranizda?

merhaba, büyük ihtimalle kist ya da enfeksiyon gibi bişeyin vardı ve temizleniyor olabilir, sevinebilirsin yani için temizleniyor :KK16:

oh oh iyi maşallah, sorunsuz bir tedavi süreci ve pozitif sonuç diliyorum sana :KK16:

merhaba, büyük ihtimalle kist ya da enfeksiyon gibi bişeyin vardı ve temizleniyor olabilir, sevinebilirsin yni için temizleniyor :KK16:
merhaba :) insallah dedigin gibidir fakat adet olmaliydim ama hala bisey yok o yüzden korkuyorum yaa. Rabbim herkese sifa versin bana da insallah.

asyacanım inşalla senden de güzel haberler alırız tatlım Rabbim inşallah hepimizin muradıı versin
duan için tşk ederim lakin eşim yok yanımda biliyorsun ben kendi kendime yaparım olur mu :KK34:

hisarım maşallah:nazar: prensesin aileye katılmak için sabırsızlanıyor demek :KK16:

saol canım ALLAH razı olsun adı annemin adı olcak inşallaaah GÜLER :KK16:

merhaba, büyük ihtimalle kist ya da enfeksiyon gibi bişeyin vardı ve temizleniyor olabilir, sevinebilirsin yani için temizleniyor :KK16:

sağol canımcım gelişmlerden haberdar ederim :KK34:
sen başlamadın mı tedaviye daha yaaa:KK53:

adıyla büyüsün inşallah hayatı boyunca ismi gibide hep gülsün inşallah:KK16:

canım seni merak ediyorumdum gonlum ferah senden yana son durum nedir tekrar gittin mi dr a

Canım dr randevum yarın gonlun ferahmı gercekten benden yana buna cok sevındım :) detayları yazıcam ınsallah buraya.Dualarınızı beklıyorum kuzum.

Tatlım esın geldıgınde 100 tane felan ayır ona o ceksın okadarını.suya ufleyıp beraberce ıcın.2 kez nıyetıme aldım ılkını tamamladıktan sonra hamıle kalmısım oncekınde.bundada aklıma geldıkce cekıyordum nasip etti Rabbim.Ya Varis birce gunluk 707 defa dıyolar ama ben gece yatarken elımı karnıma koyup uykum gelene kadar cekerdım her gece.Fırsat buldukcada tefrıcıye oku canım.İnşallah hayırla sonuclanıcak ıkızlerınlen donucen evıne dualarımdasın tedavın basladgından beri.

Canım benimde aklıma kist olabilirmi diye geldi.Soganın etkısıyle atıyor olabılırsın.Akıntıda yapıyordu bazı bayanlarda sogan temizleniyorsundur bence.

Acayip fesatlanasım geldii devremm suan :))) Kayınannenin bu duruma bakış acısı nedir acep ? Bi tarafı koyunca dıger taraf gucenıyor ya hep o bakımdan soruyorum. yanlıs anlama İsmi gibi yaşasın Gülsün ömür boyu inşallah.

Benim hayalımdekı ısımlerde Elif Asya, Yusuf ? Koyabılmek nasip olur inşallahhh :))

Canım dr randevum yarın gonlun ferahmı gercekten benden yana buna cok sevındım :) detayları yazıcam ınsallah buraya.Dualarınızı beklıyorum kuzum.

Tatlım esın geldıgınde 100 tane felan ayır ona o ceksın okadarını.suya ufleyıp beraberce ıcın.2 kez nıyetıme aldım ılkını tamamladıktan sonra hamıle kalmısım oncekınde.bundada aklıma geldıkce cekıyordum nasip etti Rabbim.Ya Varis birce gunluk 707 defa dıyolar ama ben gece yatarken elımı karnıma koyup uykum gelene kadar cekerdım her gece.Fırsat buldukcada tefrıcıye oku canım.İnşallah hayırla sonuclanıcak ıkızlerınlen donucen evıne dualarımdasın tedavın basladgından beri.
asyacımmmm canımmm:KK16:
nasılsn tatlım? senden güzel haberler geleceğine inanıyorum ben yürekten
yarın artık herşey belli olcak mı dr a gidince ? senin de gönlüne su serpilsin artık inşallah
707 defa ya varisi duymuştum
ozaman ben suya şimdiden okumaya başlayayım madem ki
birde yagmur suyum var onu da eşim gelince elinden içmek için tutuyorum:KK34:
Rabbim vesilem kılar inşallah canım yrn benmde kontrol var bakalım ne dicek merak ediyorum
kaç yumim olmuş öğrencem:18:

Acayip fesatlanasım geldii devremm suan :))) Kayınannenin bu duruma bakış acısı nedir acep ? Bi tarafı koyunca dıger taraf gucenıyor ya hep o bakımdan soruyorum. yanlıs anlama İsmi gibi yaşasın Gülsün ömür boyu inşallah.

Benim hayalımdekı ısımlerde Elif Asya, Yusuf ? Koyabılmek nasip olur inşallahhh :))

olucak inşallah ALLAH ın izniyle canım
benimde ogluşum çınar kızım olursa bilemiyorum henüz :KK70:

tatlım bu 70bin lemyelidi ne kadr suya okucaz yarım litre şişeye okusam olurmu kapağını açıp içine mi üflücem bide:KK17:
abdestli mi olmak gerekiyor onuda sorim taam :KK33:

asyacımmmm canımmm:KK16:
nasılsn tatlım? senden güzel haberler geleceğine inanıyorum ben yürekten
yarın artık herşey belli olcak mı dr a gidince ? senin de gönlüne su serpilsin artık inşallah
707 defa ya varisi duymuştum
ozaman ben suya şimdiden okumaya başlayayım madem ki
birde yagmur suyum var onu da eşim gelince elinden içmek için tutuyorum:KK34:
Rabbim vesilem kılar inşallah canım yrn benmde kontrol var bakalım ne dicek merak ediyorum
kaç yumim olmuş öğrencem:18:

İnşallahh mybabymm gerginim heycanlıyım bayaa biii korkumdan baska dr a gıtmedım gecen haftadan beri.kotu bırsey duyarım korkusu durduruyor sanırm.Ama bir taraftanda bi rahatlık var ıcımde ruyalarımda felan muayne oluyorum ben bırazda ondan gıtmıyorum herhalde dra.:KK1::KK1: Rabbim her türlü sonucu içimize sindirsin inşallah canımm. Sende hayırlı haberlerle gel ınsallah yarın. Önceki sayfalardada Ashabı Bedir isimlerini paylastım kandıl gunu onların ısımlerıyle dua ettım hepımız ıcın Rabbim kabul etsin inşallah.O ısımlerlede yap duanı kuzum.Bol boll yımırtaların olsun ınsallah cıft sarılı cıft sarılı :))

tatlım bu 70bin lemyelidi ne kadr suya okucaz yarım litre şişeye okusam olurmu kapağını açıp içine mi üflücem bide:KK17:
abdestli mi olmak gerekiyor onuda sorim taam :KK33:

Tatlım abdestsızde cekebiliyorsun ıstanbul trafıgınde hele bı gunde bıtırırsın bence sen 70 bını :))evet kuzum hepsını bıtırdıkten sonra suya ufluyosun ben abdestlı olarak uflemıstım ben senın yerınde olsam yarım lt suya uflemem daha fazla yararlanmak adına okunmus sudan damacanaya ufledımdı ben:KK1::KK1::KK1: agzını acmadan dısından besmele cekıp uflemıstım

Mybabyym hatlar karıstı :))) folık sordu sandım soruyu ıstanbul trafıgı felan :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

X