sogan kürü kullananlar

Mybabbyy sana bakmaya geldim topiğe naptın adet oldunmu kuzucumm halaya durcaz gibi hissediyorum senin içun inşallah :) Halay çekesimde geldi bendende hayır yok malum

herkeseeeee küstümmm işte bananeee bananeee
canımm benim olurmu öyle şey sizde haklısınız tabii işiniz gücünüz var elbet
ben bu aralar evde boş boş takılıyorum, canm bişey yapmak istemiyo hiç
aklımda desen binbir soru var:44:
dr la görüşmedim ya microenjeksiyon yöntemi ile mi tüp olcak
kromozom dna hasar testi isticeklermi
istemezlerse ya tutmazsa sonra ben ya yayptırsaydık önceden dersem
ki bunuda genelde ilk denemede yapmıyorlarmış internette araştırdım bi kaç tüp bebek merkezini
bizdeki sorun morfoloji ya microenjeksiyon yöntemi daha mantıklı ama fiyat açısından daha mı pahalı
kafamda binbir sorular canım:18::18::18::18:
inşallah dediğin gibi olur benimde vesilem olur
çok ama çok heycanlıyım nukracım şimdiden
sizide öpüyorum ben burdayım merak etmeyin topik bana emanet :))
sizden de güzel haberler alırız inşallah hep

Mybabbyy sana bakmaya geldim topiğe naptın adet oldunmu kuzucumm halaya durcaz gibi hissediyorum senin içun inşallah :) Halay çekesimde geldi bendende hayır yok malum

önce sanada bi küsimmmmm sonra vercem cevabımı
al işte küstümmmmm

şimdi gelelim sebebi ziyaretine
ben bugün sabah surlarında adet gördüm
malesef negatif hahahha ne ilginç bi haber değil mi
tatlım vallahi o halaya nisanda mı mayısda mı ne durcaz inşallah benim için öyle görünüyor Allah ım nasip ederse o günleri
o yüzden sen şimdilik aç bi mezdeke azcık kıvır içindeki enerjiyi at :))
sonraki enerjini de nisana sakla olurmu

Bir kuple küstükten sonra barıstın mı benlende :) atarlı cevriyemm atarlanmış yine :))
Adet deeldir o bilmiyondur sen :) Düşünce gücüyle hamile bırakcam herhalde seni hahaha çok kuvvetli bi his var ama bende senin içın halaya durcaz Allahın ıznıyle belkı yarııııın belkı yarındanda yakındır ınsallah :) nisanada bısey kalmadı zaten canım mezdekede sıfırım ben popoyu cevırene kadar muzık bıtıverıo bıraz hantalım galıba :))hayırlı bir şekilde sonuclansın ınsallah hisarım gibi gerek kalmadan dıyorum halaa.gerekirsede güzel sonuclarla gel ınsallah canım benım.

hayırlısı olsun canım benimmm ALLAHım bu tüp bebekte nukra gibi yüzünü güldürsün inşallaaaah...meryem suresini okusaydın mybabyiim yaa serçemle ben başta ALLAH sonra onun sayesinde hamile kaldık biliyorsun...kıyamam yaa kimbilir nasıl sevincek sen hamile kaldığında ALLAHım bu duyguyu yaşatsın anacığına inşallaaah
hisarcım nasılsın?göbüş kocaman oldu mu?

cindirellaaam iyiyim canım görsen beni 6 aylık odum, sanki 9 aylıkımçok şiştim dışarda ne zaman doğumdiye soruyorla banadarısı başına canımm sen nasılsın nasıl gidiyo?

canım iyiyim çok şükür.hadi ya demek o kadar oldu göbüş:))))ben hamilelerde kocaman göbüş seviyorum çok güzel de senin hareket etmen açısından nasıl bilemicem

mybaby adet olmuşsun canım merak etmiştim seni.hayırlısı olsun umarım tüp bebekle yüzün güler.
ben yarın dr gidiyrum yumurta oluştuysa çatlama iğnesi vercek.dün çok ağrım vardı acaba çatladı mı?bugün bişi yok.dün rüyamda ikiz bebek gördüm benimmiş biri kız biri erkekti.kundakların biri mavi biri pembeydi ordan anladım cinsiyetihayırlısı artık manyaklaştım bennn

canlarım 31 martta izmire gidiyorum tedavim başlıcak biletimi aldık bgn.
eşimde arkamdan gelicek vakti gelince :)))

asyacanım canım bnm benm için aklından geçenler snn olsun... inşallah sen kalırsın hamile tedavi görmeden sağlıkla hayırlısıyla inşallah.
benm tedavi başladı başlıcak ama hisarım gibi süpriz yaparmı bebişim bilmem
tatlım adetim bitsin başlıcam yine meryem suresine bu sefer bitircem Allah izin verirse.
cindirella cnm inşallah rüyandaki gibi ikiz bebeklerin gelir

Mybaby canım yolun açık olsun tedavin rastgele insaallah bebislerinle gel kuzum Izmir den :) sindirella kuzum senin rüya süper bebisler yakinda gelecekler demekki bende son ay bebis emziriyordum rüyamda :) asyamm kuzuum sende basla gari bi ucundan ole boş duruverme garii :)) hisarim gobegin büyümüş maasallah canım size yemek yeme durumun nasıl benim durum vahimde :)

) bayaa büyüdü hiç sorma...ben ilk 4 ay hiç bir şey yiyememiştim hep kusmuştumkafamı kaldıramıyordum ama şimdi şükür düzeldim yemeklerlede aram gayet iyii nasıl vericem bu kiloları hiç bilmiyorum vallaa)
canım iyiyim çok şükür.hadi ya demek o kadar oldu göbüş:))))ben hamilelerde kocaman göbüş seviyorum çok güzel de senin hareket etmen açısından nasıl bilemicem

ben oğlumdada böyle olmuştum çok şişiyo göbeğimhareketlerimde kısıtlı oluyo tabii çabuk yoruluyorum...sizde benim yaşadıklarımı yaşayın inşallaaaahhayırlısıyla

haydi BİSMİLLAH hayırlısı olsun inşallaaaaaah RABBİM yüzünü güldürsün bidaha söylüyorum canımm temizlediğinde noluursun meryem suresine başla tamammmı

haydi BİSMİLLAH hayırlısı olsun inşallaaaaaah RABBİM yüzünü güldürsün bidaha söylüyorum canımm temizlediğinde noluursun meryem suresine başla tamammmı
Amin canlarim Amin bende size saglikli sihhatli dogunlar diliorum Allah im anali babali buyutmeyi nasip etsin insallah...
Nukracim bebislerinle demissin ama 35yas altina 1embriyo koyuluo sanirim :)) bebis olcak Allah izin verirse kuzucum. Sen nasilsin nasil gidio hamilelik? Sana tupten once rahime inceleme yaptilar ya o sirada rahime cizik mi ne denio bebek tutunabilsin die onu da yapmislar miydi?hisarim bu soru sana da gecerli:)) dun ben merkezle gorustumde aklima bisey takildi da bugub tkrr aricam azcik saat gecsin die bekliom :)) vallahi uyuyamadim.

Hisarcim canim ^^ tmm okuyacagim sòz. Okuyamicagim gunleri anneme solerim. Bazi gunler elim kolum baglanio okuyamiyorum ( sen arapcadan mi okumustun peki ?

Inanamiyorum, başlıyorsunuz tedaviye Allah emeklerinizi umitlerinizi dualarinizi geri cevirmesin, bosa cikarmasin insallaaaahhh Darisi başıma

Inanamiyorum, başlıyorsunuz tedaviye Allah emeklerinizi umitlerinizi dualarinizi geri cevirmesin, bosa cikarmasin insallaaaahhh Darisi başıma

evet canım çok şükür ilk adımı attık canım
Amin Allah kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın öyle umutluyum ki anlatamam
sonuç üzücü olursa çok yıkılacağım ama artık geri dönüşü yok
kendimi olucak diye diye motive ediyorum durmadan ama kısmet tabiki Rabbim bilir ol derse olur.
darısı isteyen herkesin başına canım.
31 martta gidicem histeroskopi olucak sonra mayıs başındada tüp bebek başlıcak nasipse

Mybaybiii canimmmmmmm hayirli olsun cok sevindim inan simdi okudum insallah ruyandaki gibi ikiz olucak ay simdiden heyacanlandimmm Rabbim yuzunu guldursun bebisler simsiki tutunsun sana insallah hisarim dogru diyor meryem suresi oku okuyamadigini biz okuruz

Hisarimmmmmm canim benim gobusde azicik cikti veeee bugun qaliba tekme yedim oglusumdan Rabbim isteyen herkese nasib etsin
ama qaliba bende okadar buyuk gobus olmuyacak 4ay 1haftalik olduk ama gobusum azicik cikti
sindirella canim insallah seninde halayini az kaldi cekicez insallah burdaki herkes icin tabiki

bana gelince
Pasaport isim tamam sukurler olsun 16si bilet aldim gidicez esimin yanina evladimla oglusum ozledi babasini bende artik soldum gul gibi esimsiz buralarda
bugun oglusum ilk tekmesini atdi Rabbim sizlerede nasib eylesin insallah
yani yuzum guluyor bugun sukurler olsun
insallah esime tosun oglusumla sagsalim kavusuruz kizlar bizede dua edin..

mybaby canım ilk adımı atmışsın hayırlı olsun,inş o gün çabucak gelsin.tedavi de güzel sonuçlansın.

ben bugün çatlama iğnemi vurundum yarın gece saat 2 büyük an

ahhh keşke:)ama bilinçaltı oyunu gibi geliyo daha önce de erkek çocuğu görmüştüm,çift çizgi görmüştüm,hatta durmadan birileri rüyasında benim hamile olduğumu görüyor(tedavi vs haberi yok kimsenin) ama sonuç fosssss

evet canm inşallahhhh sonucuda güzel olur

ilk tekmeni yedin demek daha çok tekmeler yiceksin Allah ın izniyle canım merak etme
çok şükür herşey yolunda görünüyor sende eşine de kavuşacaksın Allah bir daha ayırmasın inşallah
çok sevindim canım senin adına mutlu oldugunu duymak benide mutlu etti arkadaşım

mybaby canım ilk adımı atmışsın hayırlı olsun,inş o gün çabucak gelsin.tedavi de güzel sonuçlansın.

ben bugün çatlama iğnemi vurundum yarın gece saat 2 büyük an

amin canım çok tşk ederim.
sende inşallah güzel sonuçlar alırsın hayırlısı olsun hakkımızda

Canım yaşım 25 ve doktorum her ihtimale karşı eger ikiz gebelik istersen dedi ve 2 embriyo transfer etti dosyamda görünen 1 embriyoydu yani bilgim olmadan kafadan yazmadım canım zaten tutanda tek embriyo oldu.Bahsettigin rahim cizfirmekten haberim yok kuzum ben doktorum ne dediyse harfiyen yaptım Rabbim e sigindim doktoruna guveniyorsan bence dip köşe araştırma yorulursun bu beyin yorgunluğu ile tedaviye başlamak seni daha çok yorar benden arkadaş tavsiyesi hatta ben tedaviye sıfır bilgi ile başladım ve hiiiiccc merak etmedim pismanda olmadım hamdolsun

bana çizik atılmadı sadece rahimin içine bakılmıştı yapışıklık varmı diye...arapça okumadım ben latince okudum

son aylara doğru demek şişçen sen serçemiiim...ooooh tekmede atmış paşa maşallaaaaaah oğluma ALLAHa emanet olsun;çok sevindim barıştığınıza inşallaaaaah bidaha böyle ayrı düşmessiniz hep mutlu olun canım benimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…