sogan kürü kullananlar

Arkadaslar bilen varsa lütfen söylesin yarın benım sogan kürınde son gunüm bıtırdıkten hemen sonra ıncır ve havuç kurune başlasam Bı zararı olurmu? Ben pco luyum. Lütfen bıldıyınızı paylaşın. Ben ılaclara karsı allerjılıyım çok fazla ılac almadam Allah'ın ıznıyle hamıle olmak ısıtıyorum hem bende hıpertıroıd de var

merhaba canımm soğan küründe 1. ayın galiba hemen bittiği gibi incir havuç kürüne başlama soğan kürünü 3 ay yap ondan sonra incir havuç kürünü uygula bence

merhaba canımm soğan küründe 1. ayın galiba hemen bittiği gibi incir havuç kürüne başlama soğan kürünü 3 ay yap ondan sonra incir havuç kürünü uygula bence

Salam canım evet benim ılk ayım. Cevapladığın ıcın teşekkür ederım. Bu konunun ılk sayfasında bi tablo var yalnıs hatırlamıyorsam senın karşından hamile sözü yazılmış. Sen neler yaptın? Sogan kuru uyguladın mı hıc ? Bı sorunun var mıydı? Çok soru oldu ama napıyım hamıle kalanların neler yaptığını Bılmek ısıtıyorum

canım ben 3 ay soğan kürü uyguladım bende pko vardı ama asıl sorun eşimdeydi eşimde varikosel vardı ameliyatta olmuyordu tam tüp bebek yaptıracaktık hamile kaldım benim hamileliğim dualarlada oldu diyebilirim meryem suresini oudum 41 gün bitti hamile olduğumu öğrendim bide bir arkadaş bana mekkeden gelen meryem otu verdi üzerimde taşıdım

Canim
meryem suresi tum ayeleri okunmali hergun burda meryem suresi okuyanlar adli bir topik var bak istersen
folik asite bende etki vermezdim ama irandaki dr ic mutlaka dedi ve bende icdim
incir kuru pralaktini yukseltir bilmis ol
Sen sakin simdi yapma cunki kur yaptin zaten
tuylenme kilo yoksa sen pco degilsin
benim bir arkadas varfi burda baska topikden oda pkoyum ama tuylenme sivilce kilo yok dedi
bende bak sen pko digilsin ve en kisa surede hamile kalicaksin dedim ve oylede oldu
sozum o ki sende yumurtlama belkide oluyor ama benim gibi biray oluyor iki ay olmuyor
Bana bir arrkadass demisdi
gunde bir tane havuc yi
mutlaka ilac gibi bir gunde aksatma
her gun bir tane kivi yiye bilirsen
ikisinide sabah aksama sal yi
sogani pisirmemis mutlaka yimek yerken dogrra koy esinde sende bol bol yiyin
esine hergun iliskiden once kahve icir yarim saat once
esin sarimsak yiye bilirse tez tez yisin
baska aklimma gelen
birde yaMutefekkir sozunu gumde aklina ne kadar gelirse soyle

dogum kontrol hapi mesala diana onu icerken asla haMile kalamayiz onluyor
onun gibi de ilaclar cok yani
ira.daki dr numarasini. ozelden atmam gerek sana ama telden girdigim ucun beceremiyorum bir deniyicem

Cenura- kayinvalden ne dedi tepki yapmadi dimi insallah
5 ay ne ki sen kendini uzuyorsun olucak senim bebegin insallah en kisa surede
hisarim-canim arkadasim cok tesekur ederim cok dogru

FERIDEEEEE- Canim gecmis olsun neler olmus oyle amelyat olucakmisin Rabbim yar ve yardimcin olsun
mybaybi folik asya beybisim nukra. anneolmak burdamisiz

sercemmmmmmmmmmmm nerelerdesin ya özlüyoruz seni sık girmiyosun.........

canım bu pko belırtısı tüylenme nasıl oluyor...benım 3 kılo fazlam var ama bende pko var mı ki??????

Serçem canım sana çok ama çok teşekkür ederim öyle güzel yazmışsın kı çok mınnetdarım. Allah senı sevdıyı kullarından eylesın amın. Canım ben hormonlarını bulmuyorum mesela prolaktın hormonu onun fazla olmasının belırtılerı ne acaba? Canım ınsaAllah havuç ve kıvı çok yıyecem. Bugün sogan kurumu bıtırdım ınsaAllah yarından ıtıbaren karacorek otu yağına başlayacam. Soganı zaten severim bol bol tuketıcem ınsaAllah

Bi şey sorucam, pco olmadıgın halde ultrason bakımında yumurtalıklar pko gıbı görüşe bilir mi? Bende kılo tüylerime yok ama adet duzensızlıgım var Bı de folıkullarım küçük en büyüyü 9mm.

Dr sankı kendı durumu anlamıştı kayınvalıdeme dedı kı hiç bir sorun yok sadece yumurtalıklar zayıf çalışıyor bı tedavı ıle duZelıcek. Ama kağıtta pko yazdı ve kağıtı da dırek bana uzattı. Allah'a çok cok şükrler olsun Rabbım Rahmandır. Böyle yanı kayınvalıdeme pco oldugumu Dr soylemedı ben de Bı şey demedım. Sende durum nasıl? Hamılelık ıyı gıdıyor mu?

slm öncelikle bebğin hayırlı olsun bende pkoluyum adetlerim geç olur şuan bende Meryem otu taşıyorum Meryem otunu taktığım ay ve sonraki ay adetim gunu gününe oldu bu ay yine gecikti korkar oldum test yaptırmaya ama rabbimden ümidimi kesmedim

Arkadaşlar merhaba
Ben uzun zamandır kkye giremiyordum. ama problemlerime çözüm araştırırken çoğu zaman okuyordum yazılanları. dayanamadım yeniden aranıza katılmak istedim beni de alınnn
ben de pkoluyummm
2012 ocak ayından beri bebek istiyorummm
geçtiğimiz yıl işimiz dolayısıyla eşimden ayrı kalmak zorundaydım ama yine de o yılı da sayıyorum
tahlillerimde fsh/lh dışında bir dengesizlik çıkmadı hamd olsun
geçen ay beş gün ilaç kullandım yumurtam 18mmdi doktor akışına bırak dedi çatlatma iğnesi vermedi e sonra gebelik oluşmadı. nasip...
ben de bu ay doktora gitmedim kendimi soğan suyuna verdimm

Son düzenleme:
Cikolatacips kiz bazen dr pko herkese derler ama kendimiz bakinca pko muyuz degilmiyiz az da olsun anliyoruz
mesala ben kilo problemim yokdu ama tuy problemim olusmustu hatda goguslerimin uzerinde kucuk tuyler cikmisdi
ama Rabbim mucizemi verdi kokde Allah yerde de Hediyye dr cok yardimci oldular bana 1 ay tedavi yetdi
Rabbim sizlerede nasib etsin tedavisiz filan ama
bir tek. Allah ol desin yeter

cenure canim sarimsak sogan kahve de iliskiden once olunca sperme iyi gelir derler
sana dr diane yerine Yasmin yazsin onu bir ay ve ya 3 ay ice bilirsen ic
Kontrol hapi
Dr sana bununla birlikte yumurta gelistirici ilac vermeli
ilaclari iihmal etme
kayinvalidenin birsey anlamadigina sevindim
Insallah o birsey anlamadan bebegin gelir gobusune
bu arada prolaktin sut hormonu
cogu kiside. sut gelir kimisinde gelmez

Kimisinde saclari cok tokulur prolaktin cok oldugunda ben bildiklerim bunlar canim
hadi hayirlisi hos geldin insallah burda hamileligini de paylasiriz

mrb kızlar
serçem ve hisar hamilelik nası gidiyor?

feride ben de rahim filmi çektircem 2 aya kadar.pek korkmuyorum ne biliyim.bence bir doktora daha görün belki farklı bişi derler.ameliyat diyince hemen canını sıkma.doktorların görüşleri farklı olabiliyor bazen.

nukra canım hakkında hayırlısı.inş güzel haberlerle gelirsin.

canım benım yuzumde yada baska yerde deilde gögsümde o kahvverengi yerin kenarlarında kıllar var:18: acaba bende de mi pko var....dert ettimya...ama jınekologa muayene oldum bılmez mıydı öle bişey oldugunu :18::18:

Serçem canım gırıyordum bura ama yazamıyorum canım sen dedıklerını uyguluyorum dünden ıtıbaren karacorekotu yağını günde ıkı defa 1 çay kasığı kullanıyorum. Bı de bende sogan kuru kullandığım zaman akıntım çok az oldu yanı hiç olmadı diye bilirim ama iki gündür akıntım sabah çok oluyo ve belımde karnımın aşağısında ağrılar var hatta dün sag ayağımı çekmekten birazcık zorlanıyorum acaba bu neden ola bılır? Böyle olan var mı aranızda?

Son düzenleme:
canım benım yuzumde yada baska yerde deilde gögsümde o kahvverengi yerin kenarlarında kıllar var:18: acaba bende de mi pko var....dert ettimya...ama jınekologa muayene oldum bılmez mıydı öle bişey oldugunu :18::18:
yok canim bende de var ben bir keresinde sordum bir rus kizinaa bana dediki ,musluman kadinlarda cok olur rusdarda almanlarda olmaz ama goyus uste tuk canina dert etme sende pko yooooooooook hem muayine etmsler olsa mutlaka soylerler
canim bugun kaninci gunundesin adetinin eger yumurtlama zamaniysa iyi bir belirti
karacoret otu bilgim yok o ne iser yarar canim?
sagolasin bitanem sukur iyiyiz bugun 9+6 olduk sukur yavas yavas buyuyoruz darisi sizlerin basina

Bugün adetin 19. Gunü sence bu zaman ovulasayon ola bilir mı? Karacorekotu otu çok faydalı peygamberimiz (sav ) karacorekotunun ölümden başka her seye care olduğunu buyurmuş. Gelınımız karacorek otu kullandı ve sımdı cok seker Bı oğlu var masaAllah

Canım sene mesaj yaza bilmedim post sayım 50 olmalıdır mende ise 25di. Sene çox teşekkürü edirem adım Nuray senınkını bılırem çünkü pco oldugumu oyrendıyım günden Beri buranı ızleyırem. InsaAllah sağ Salamat ovladını dünyaya getır . Qaracorekotu barede onu da deyım kı hamılelık vaxtı ıstıfade olunması tovsıyye olunmur

Kızlar rahim filminden bu ayda vazgecmıtım ama ferideii nin msjını aldıktan sonra randevu aldım yarın adet bıtımının 5.günü ve film cekılıcek anestezisiz cektiricem drla konustum 5 dk bır ıslem anesteziyle 45 dk sürücek ve korktugun gıbı bır ıslem değil emin ol dedi.İnşallah kolay geçer.benim adetlerimde cok agrılı olur o yuzden acı eşiğim yüksek sanırım. sonuclarıda guzel olur ınsallah dualarınızı beklıyorum canlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…