sogan kürü kullananlar

:)) 7sinde adet olman gerekıyor ve 9u negatifı goruyosun ve 25ine kadar test felan yapmadan beklıyosun maşallahın var hisarcım:)) ne büyük bir mutluluk Rabbim hepimize yaşatsın.paşan sabırla bekler emınım :)2 3 kez ılıskı kafa rahatlıgıda var Rabbim ne büyük saglıkla sıhhatle alırsın ıns kucagına canım.

Kızlar cnm arkadaşlarım nerdesiniz geldiğim yeri özlüyorum sanırım... gelirken sancılı bir süreç olacağını tahmin ediyorduk zaten eşimle.. ben 10 yıldır oradaydım

Folıgım 10 yıldır rusyadamı yasıyordun sen? ilk baslar hep sıkıntılı gecer baska sehırde sık dişini verme canını kuzum..

Fikret Kızılok'tan "Bir Harmanım Bu Akşam" benim için gelsin dün doğumgünümdü 27 ekim. 32 sene geçti gitti :106:

Börtdeyin hepiiiyiiiii olsun topikdaşımm :) nice senelere saglıkla mutlulukla huzurla bebısınle esınle ınsallahh:))

Evet caaanim onu ben de fark etmedim değil yani 25ine kadar ne ara nasıl gecti de orali olmadi bizim kız hayret
Evet oradaydım cnm yıllardır ozlemekten ziyade alışkanlıklar zorluyor, beslenme, ikili dialoglar, iletişim, ulaşım, harcamalar, eğlenceler, yeni bir hayat bizim için epey zorlayıcı
Teşekkür ederim, yıllar sonra ailemle kutladım d.gunumu. teşekkür ederim iyi ki varsınız

selam olsun tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum arkadaslarima nasilsiniz kizlar
ben geldim dondum evime evimi sizleri cok ozlemisim esim burnumda tutuyordu kavusdum hepinize
mybayby hisarbuselik nukra folikcim asyacan bebisim anneolmakim ferideeee canlarim nasilsiniz nevar neyok kimmis hamile hepinizmi insallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

canim tebrik ederim ayyyyy okudum ne kadar sevindim tam da zamaninda gelmisim halaya yetisdim sukur canim kendiliyindenmi oldu dimi yoksa tupmu?
Allahim sana sukurler olsun darisi hepimize sukur oglusuna kardes geliyor sagsalim gelsin insallah ay yasasinnnnnnnnnnnnnnnnn

Sercem canım benim hosgeldin nerelerdeydin seni çok merak ettik hiç sesin çıkmadı

kız sen nerelerdesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnn hiç haber vermeden çektin gittin yaaa 1 ayı geçti neredeyse dimi yaaaaa aşk olsun çok özlettin kendini devushkaaa

serçeeeeeeeeeeeeeeeeemiiiiiiiiiiiiiiim sen nerdesiiiiiiiiiiiiiiin çok özledim seni kııız kendiliğinden oldu serçemmm kasımda tüp yaptırttçaktım ALLAH ım bana mucizemi gönderdii darısı senin ve tüm istiyenlerin başına inşallaaaah sen neler yaptın?

Sercem canım benim hosgeldin nerelerdeydin seni çok merak ettik hiç sesin çıkmadı
selam canim benim ben azbaycana gitmisdim ordanda irana ordan tekrar azerbaycan simdi dondum oralarda bilgisayara girmeye zamanim olmuyordu is guc derken doktora gitdim rahim filmi cektiler sol tup kapali dediler malesef az yumurtam oluyormus 1 ay oluyormus 2 ay olmuyormus bir suru ilac yazdilar esimede yazdilar banada dondum siz nasilsiniz neler yaptiz senin durumlar nasil ?
kız sen nerelerdesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnn hiç haber vermeden çektin gittin yaaa 1 ayı geçti neredeyse dimi yaaaaa aşk olsun çok özlettin kendini devushkaaa
devuska ay sizi nasil ozledim anlatamam ordada sizlerden bahs etdim hep bizim bir kiz var boyle bizim bir kiz var soyle diye diye cematin basini sisirdim siz nasilsiniz neler yapiyorsunuz

ay ne guzel Allah mucizeni vermis canim cok ama cok sevindim sagsalim kucagina al bebegini bende doktora gitdim ilac yazdi dondum hala hamile digilim anliyicagin canim mybayby nasil cok merak ediyorum insallah onun da guzel haberleri vardir bizlere insallahhhhhh

kizlar biz tasiniyoruz bu gun yarin giremiyicem hisarin sevinci hala ustumde cok sevincliyim gelicem yine optum

29 yasindayim bugun 6. günüm sogan küründe... 10 kasim regl tarihim :)

kizlar merhaba bende araniza yeni katildim.. listeye benide eklermisiniz :)) sogan küründe 6. gündeyim ve regl tarihim 10 kasim

Serçemmm gelmiş hoşgelmişşş :) kacaklar donuyor bır bır sıra mybabyde :)

Hisarcım sana bırsey sorucam elınde ovulasyon testlerınden varmı? varsa bitane yapıp baksan ıkıncı cızgı ondada cıkıyormu acaba? ben adet olmam gerekn gunde yaptım ıkıncı cızgı cok koyu olmamakla bırlıkte cıkıyor ama vucuttada sureklı bulunan bır hormon lh. dogrulugu varmıdır acep?

hosbuldum canim nasilsin kuzu seninde vaktin geldi artik iyi haber ver bizlere

kizlar merhaba bende araniza yeni katildim.. listeye benide eklermisiniz :)) sogan küründe 6. gündeyim ve regl tarihim 10 kasim
hosgeldin canim beybisim gelsin ekler senide hayirli olsun kurun insallah bebegin gelir en kisa surede))

Gecmis dogum gunun kutlu olsun canim.Insallah seneye bebegin kucaginda kutlarsin dogum gununu..mjx

Tebrik ederim cnm Rabbimin mucizesi bu..tamda umidini kesmissken tup bebek dusunurken Rabbim sana mucizeni gonderdi.insallah 9ay sikintisiz bi hamilelik gecirirsin ve 9ayin sonunda bebisini sag salim kucagina alirsin ♥

Bu arada benimde 10 aydir tik yok..sogan kuru,bal corek otu tarcin kuru,incir havuc kuru..hepsini yaptim ama hala birsey yok..bende meryem suresini okudum dun bitti.simdi adetime bir kac gun kaldi insallah hayirlisiyla hamile kalirim Allahin izniyle..birde bize buyu yapilmis esimle..kayinvalidem hocaya gitti..ve hoca demis ki evimiz olmasin,bebegimiz olmasin ve esimle ayrilalim diye buyu yapilmis..ve inanmicaksiniz hocanin tarif ettigi yerde tarif ettigi seyi bulduk.ALLAHa havale yaptim yapani..yapani da biliyorum..benim mutsuzlugumla mutlu olacagini zannediyor ama bilmiyor ki ALLAH izin vermedikce hic birsey yapamaz..bana yaptigi hersey ona geri donsun

Geçmiş olsun canım sen cok cok yatakodanizda Felak ve Nas surelerini oku Allah in izniyle herşey yoluna girer Peygamber Efendimiz kendisine yapılan buyuyu bunları okuyarak çözmüş yapan elbette cezasını çeker siz canınızı sıkmayin gelecege Allahuteaka dan başka kimse müdahele edemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…