sogan kürü kullananlar

bugun iynemide yaptilar hani doktor yazmisdiya onu iste :KK5: onu neden yazmis bana hic anlamadim :26: hic alakasi yok bana o iyne hamileler icinmis :KK52:

hıc tam yapmadım ben kuru bu sefer ınsallah yapıcam ...:)hayırlısı bakalım sercem senın adet nezaman

hıc tam yapmadım ben kuru bu sefer ınsallah yapıcam ...:)hayırlısı bakalım sercem senın adet nezaman

benim adetin adi batsin batsin adi 20 si gelicek diyorlar yanlardan bana solda seytan kafami kurcaliyor gelicek iste gorursun sen diyor :KK52: sagda meleyim sabr et gelmez insallah diyor.. :KK16: bende sasiyom :KK53:

sercemcım baska seylerle ugras cnm :) ınan adetı bır gece ben baslıyorum hemen hamıle belırtılerıne :)hanı yanı utanmasam benımkıne aserdım deyıp kısın ortasında mandalına ıstıcem o derece :)sapıtıyom yanı sınırım yok bnm ...herturlu asererım ... sende dahıl hepımız kafamıza tak tak tak nereye kadar :)Dua edelımde rabbım bıze cok beklemeden versın ..

Regl oldum :KK1: şaka gibi! Gece gece reglim başladı resmen, inat etti sabahı bile beklemedi :KK9: ben yine yarını başlangıç alayım da "âdet yerini bulsun":KK53:

bU gun doktora gıtıım ya : kendı doktorum ızın almıs ondan baska bı doktordan aldım randevuyu:) sımdı kadın benı ılk gordunden basladı anlatmaya yok efenm pko soyle boyle ,ınsulın drenfı , sayıyo bılgı verıyor ama ben de arada dıpnot gecıyorum ... kadın en sonunda dedı valla ferıha sen benden ıyı bılıyon galıba :)beraber gulduk ama ...dusun yanı ıhtısas yaptık be bu konularda bız

sercemcım baska seylerle ugras cnm :) ınan adetı bır gece ben baslıyorum hemen hamıle belırtılerıne :)hanı yanı utanmasam benımkıne aserdım deyıp kısın ortasında mandalına ıstıcem o derece :)sapıtıyom yanı sınırım yok bnm ...herturlu asererım ... sende dahıl hepımız kafamıza tak tak tak nereye kadar :)Dua edelımde rabbım bıze cok beklemeden versın ..

dua zaten ben kendim cok ediyorum listede yapalim daha cok olsun duami hic eksiltmiyorumki yerken icerken yuyrken uyurken namazlarimda her saatimde tanrimdan istiyorum insallah duyar sesimizi... evet kafayi usutdum bu belirtilerle ama ben adete yozuyorum cunki ayipdir soylemesi hic hamilelik belirtisi bilmiyorum nasil oluyor cunki yasamadim herkesde farkli acaba ben hamile olunca ne olucak belirtilerim diye dusunuyorum cunki belirtilerim hepsi adetde zaten hamileliye hic belirti kalmiyo hamile olunca belirtim birtek bulanti olucak qaliba cunki o belirtini hic yasamadim :2:

bU gun doktora gıtıım ya : kendı doktorum ızın almıs ondan baska bı doktordan aldım randevuyu:) sımdı kadın benı ılk gordunden basladı anlatmaya yok efenm pko soyle boyle ,ınsulın drenfı , sayıyo bılgı verıyor ama ben de arada dıpnot gecıyorum ... kadın en sonunda dedı valla ferıha sen benden ıyı bılıyon galıba :)beraber gulduk ama ...dusun yanı ıhtısas yaptık be bu konularda bız

doktor hakli ben kime anlatsam yumurta boyle oluyor yok efenim eyer bu olmazsa boyle oluyor diye herkes boyle bakiyor :KK53: sen neler biliyorsun diye :KK9: ama ben hepsini burda oyrendim hic birsey bilmiyordum :KK9:

X