Soğan Kürü,İncir Kürü,Bal Tarçın Çörek Otu,Arı Poleni

bened senin gibiyim çok şişman değili çokta zayıf değilim ama dr kesinlikle kiloya karşı bende ekmek yemiyorum ama bugünlerde biraz fazla kaçırıyorum sanırım dr aradığımda bir ilaç kullanıyordum oda iştahımı kesiyodu onu tekrar kullanmamı söyledi inşş onun sayesinde kilo almam

slm arkadaşlar bana pgt yapılacağı için çok yumurta sağlamamız gerekli dedi doktor.incir kürümü yoksa bal tarçın çörekotu karışımımı daha iyi acaba yumurta sayısı için.

slm arkadaşlar bana pgt yapılacağı için çok yumurta sağlamamız gerekli dedi doktor.incir kürümü yoksa bal tarçın çörekotu karışımımı daha iyi acaba yumurta sayısı için.

canım merhaba ıkısınıde yap ben yapıyorumopuyorumnanaktan

benim bilgisayar kafayı yedi canım..aynı yazıyı 2 kere yolllamış...anlamış değilim..kafamçokkarıştı

Canim dr den geldik. bneim tup bebek asilamaya cevrildi.. carsamba kontrol var bugun ve yarin uc igne arasinda seyde var catlatma ignesi ve cuma gunu asilamam olacak mis. sansim yok bence.. ama yinede denicez. cunku 18 mm olan bir yumurta diger gorunen minik yumurtalarimin buyumesini engelliyormus. o nedenle asilamaya cevirdik. ama cok umitlenmiyorum hatta tutmucak gozuyle bakiyorum...ilgin icinde ayrica tesekkur ederim hayatim cok incesin sagol...

merhaba arkadaşlar ben bal tarçın çörekotu karışımını kullandım ama ozaman aşılama ve tüp bebek yaptırmamıştım dikkatli kullanmak gekiyor ben bir ay boyunca kullanmıştım aslında aynı klomen kullanımı gibi 5-6 ya da 7 gün kullanmak gerekiyormuş ben fazla kullanınca çok fazla yumurta oluşmuştu hepsi de doğal yoldan çatlamayınca birsürü kist oluştu tabi birde kasıklarımda şiddetli sancılar vardı kistlerin geçmesi için 2 ay doğu kontrol haı kullandım bu yüzden tavsiye edermiyim bilmiyorum ama tüp bebekte oluşan yumurtaların hepsi toplandığı için çatlamayan yumurtada kalmıyor bu mantıkla düşününce kaliteli ve çok yumurta oluşur ama yinede doktora danışmak lazım ben de 2, denememde ekim ayında kullanayım mı diğe düşünüyorum ama yine de bilmiyorum böyle deneyip de başarı sağlayanlardan ben de yardım bekliyorum aslında

merhaba arkadaşlar incir kürü uygulayan arkadaşlar yardımcı olursanız cok sevinirim ben kullandığım ilk haftadan beri kahverengi akıntım var sızdede oldumu küre devam etsemmi ne dersiniz?

canım merhaba ben gecen sne kasım ayında asılama yaptırmıstım o sure zarfında doktoruma cok sordum yapım mı dıye ınanarak yaparsan hersey guzel olur dedı sakıncası yok yap dedı guzel 3 tane yumurta buyumustu hamıs kalamadım ama

imoje inşalllah hakkında her ne hayırlıysa o olsun canım...bak buğünde kadir gecesi bol bol dua edelim... RABBıM her neyi layık görmüsse o olsun..inşalllah caınm sende hamiş kalanlardan olursun.. her şey nasiple...RABBıM ol dedikten sonra neden olmasın..

Canim benim insallah dualarimiz kabul olur.. Cok istedigimiz bebislerimize yada bebisimize kavusuruz.. harika hikayeler okudum tabi uzucude ama buradaki arakadaslarimizin azimleri beni cok etkiliyor.. nekadar guclu kizlar bravo gercekten.. Allah herkesin duasini bu mubarek gecede kabul olsun.. ve bu mubarek aylarda..
bu tarcin, ceviz, corekotu, bal karisimini ben buzdolabina koyuyorum sanki daha guzel oluyor gibi geldi bana :) yarin catlatma ignesi vurulacak.. artik anlimizda yaziliysa olacak degilsede mucadeleme diger arkadaslarim gibi devam edicem.. Allahim cok buyuk...

arkadaşlar acaba çörek otu+bal+tarçın karışımına polen eklesek bir zararı olurmu acaba? birde zencefil hakkında bilginiz varmı? onunda faydası olduğu söyleniyor

merhaba kızlar benim de sorum var yanıtlarsanız sevinirim inciri birde böğürtlen kökünü ynı anda yapsam olur mu ne olur banada cevap yazarsanız sevinirim.

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım iki haftadır incir kürünü uyguluyorum ve kahverengi akıntımvar aranızda buna benzer durum yaşayan varsa yardım edebilirmi sizce kürü bırakmalımıyım? yardım edin ne olur
herkesi öpüyorum

imoje canım ihşalllah hayırlısı olur hakkında...RABBıM nasip ettikten sonra neden olmasın..o yeterki istesin...şuna inan canım..ELBET BBıRGÜN BıZLERDE ANNE OLACAGIZ...DUALARIMIZI EKSıK ETMEYELıM..

imoje canım ihşalllah hayırlısı olur hakkında...RABBİM nasip ettikten sonra neden olmasın..o yeterki istesin...şuna inan canım..ELBET BBİRGÜN BİZLERDE ANNE OLACAGIZ...DUALARIMIZI EKSİK ETMEYELİM..

Merhabalar.. bilemiyorum ama sanki bu tarcin bal corek otu cevizle daha iyi oluyor gibi :) benim 12 mm lik bir yumosum daha olmus ama transfer icin belki olmasada yinede meydana gelmesi hosuma gitti... kimbilir belki Allahimin bir hediyesidir bana...Yuce Allahim hakimizda hayirlisi neyse onu versin.. arkadaslar dualarnizi esirgemeyin cok tuhaf hislermis ama ayni zamanda guzelde.. :)

arkadaşlar mrb ben soğan suyu kürünü yapıyorum bugün 9. günüm tahminen adet günüm 13 nisan bu kürü bitirdikten ne kadar sonra incir kürüne başlayacağım bilgilendirirseniz sevinirim

ben 2 defa yumurtalık kisti ameliyatı oldum sonrasında bir yıl oyunca hamile kalamadım rahim filmi çektirmek istedim rahim agzın kapalı dediler o ay ameliyat olacaktım ki kürleri araştırdım bilmiyorum onlar mı işe yaradı paylaşmak isterim belki birinize şifa olur
eşime keçi boyunuzu kürü
bana her gün arı poleni bal
her gün bal çörek otu tarçın
ve her gün hayıt tohumu suyu içtim
o ay hamile kaldım şimdi oglum 1 yaşında maşallah

canim rahim agzinda yapisiklikmi olusmustu ameliyatlardan dolayi yani???birde sen corek otunu cekilmismi yedin burda cektirme imkanim yok oyle cekilmeden yesem ise yararmi acaba:44:

kızlaarrrrrrrrr bu ıncır kurunu kımler uygulayabılır benım adetlerım duzenlı 31 gunde bırde yumurtam catlıomu catlamıomu bılmıorum yanı dr bısı solemedı bunun ıcın yumurta takıbı falan yapılmadı gorunurde bı sorun yok gıbı bıde hangı gun baslancak adet oncesı sonrası fark edermı bırde ac karnına mı yapılacak arastırıyorum ama cok acıklayıcı bısı bulamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…