Soğan kürü hakkında

As6

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2021
562
227
32
İyi geceler kızlar
Soğan kürüne başladım da hamilelik olması için
Burda bir sürü yazı okudum kafam karıştı
Bi yazmışlar hormonlarımı bozdu erken adet oldum diye
Bi yazmışlar çok iyi gldi gebelik oluştu diye
Kullananız varmı işe yarayıp gebelik oluşan
Sadece yumurtlamaya kadar kullanacam ama yinede tedirgin oldum

Kullanmadım ama herkese yaramıyormuş. Yararı kadar yan etkisi de oluyormuş.

Reactions: As6
Ben de buradan okuduklarımdan sonra umutlanıp bu ay kullandım 12 gün boyunca âdetten iki gün sonra başladım adetime dokuz gün kala lekelenme başladı erken adet olacağım diye düşündüm soğan suyundan dolayı ama hala sökülmedi bugün de normal akıntı geldi anlamış değilim

Ben kullandım ilk kez gebe kalabildim ama kimyasal oldu. Ama benim bir önceki aydan yumurtam çatlamadığı için kist olmuştu. Ondan dolayı doktoruma sorarak kullanmıştım korunmak istemediğim için

Test yaptın mı cnm gebelik varsa

Ben kullandım ilk kez gebe kalabildim ama kimyasal oldu. Ama benim bir önceki aydan yumurtam çatlamadığı için kist olmuştu. Ondan dolayı doktoruma sorarak kullanmıştım korunmak istemediğim için
Anladım cnm bnde iki gün içtim
Bir gün arayla içmeyi düşünüyorum yumurtlamaya kadar

benim doktorum sadece reg olmana yarar, başka da bir işe yaramaz demişti bana. o yüzden hiç denemedim

Kafamiza gore uygulanmamali ibrahim saracoglunun musteri hizmetlerini arayin cunku onun kürü bu, hemen yardimci oluyorlar belki baska bir sey oneririler ,sogan rahim uzerinde cok etkili bir kür

Kafamiza gore uygulanmamali ibrahim saracoglunun musteri hizmetlerini arayin cunku onun kürü bu, hemen yardimci oluyorlar belki baska bir sey oneririler ,sogan rahim uzerinde cok etkili bir kür
Kafamıza göre değil zaten bende polikistik over var ve soğan suyu kürünü öneriyor saraçoğlu videolarında o yüzden de kullandım

Adet söktürücü olarak biliyorum bende gebeliği ilk defa duydum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…