SmuwiLa' nın Çeyizi

evin komple çiçek bahçesi gibi....................

canım son aldıgın yemek takımına bayıldım ne kadar nerden aldın acaba?

Canım evmanyadan aldım toplu olarak, bir tabağı 20 liraya geliyordu yanlış hatırlamıyorsam? İndirim varmış en son hatta baktım ama mesela kase var, pasta tabağı yok vs. Bir bakmanı tavsiye ederim..
Beğenmediğim 1 tanecik bir şey bile göremedim. Her şeyiniz çok güzel. Çok zevkli seçimler yapmışsınız. Allah mutlulukla kullanmayı nasip eder İnşAllah.

Böyle düşünceler görünce ben çok mutlu oluyorum, beğenmenize çok sevindim çok teşekkür ederim..
Canım seninle zevklerimiz birbirine çok yakınnn. Birkez daha tüm cicilerini güle güle aşkla huzurla kullan inşaAllahhh

İnşallah canım çook teşekkürler..
Allah'ım Allah'ım hepsi birbirinden tatlı güzel .. Güle güle kullan inşallah canım darısı başıma

Çok teşekkür ederim, beğenmene çok sevindim. Amin, inşallah sende dahil olursun bu zevkli, ama bir o kadar da yorucu maratona..
aldıkların çok şık çok güzel güle güle kullan

Teşekkür ederim canım, beğenmene çok sevindim..

evin komple çiçek bahçesi gibi....................

İnşallah canım, hep hayalimdi böyle bir ev döşemek, hatta yaygın değildi 2-3 sene öncesine kadar Türkiye de, fellik fellik araştırıyordum herşeyi, şimdi tabak, çanaktan tutunda giyime kadar çiçekli, az gittigdiyordan çiçekli elbiseleri aratmamıştım, şimdi istemediğin kadar var çok şükür. Allah sana da gönlündeki gibi bir ev nasip etsin inşallah..

Ay forumda en begendigim ceyiz topiklerinden biriydi sizmissiniz. Hepppsine bayildim.masallahh masallah.burayi takipteyimki hep artik:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ay forumda en begendigim ceyiz topiklerinden biriydi sizmissiniz. Hepppsine bayildim.masallahh masallah.burayi takipteyimki hep artik:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çoooook teşekkür ederim beğenmen beni çok mutlu etti, sana da fikir olur inşallah, daha güzelleri senin olsun.

cnm son aldıkalrın çook güzeller allah güle güle kullanmak nasip etsin .. çiçekli bicekli ne güzel şeyelr onlar bide bana diyrolardı çeyizinde herşey güllü çiçekli diye seninkini görseler demezler herhalde cnm çook begendim düğünüme 1 ay kaldı inan zamanım olsa daha fazla çiçekli güllü pembe ve soft renk olan ne varsa toplar alırdımm ama zaman kısıtlı ve zaman kısıtlı olunca maddi imkanda kısıtlanıyor malesef artık evlenince alırımm bende

Tabiki tatlım, her zaman alınır, bende şuan söz aşamasındayım. Elbiseydi, tepsiydi, misafirlere özel hediyelerdi derken çeyiz topiğimle ilgilenemiyorum haliyle paralar başka şeylere gidiyor.

Musmutlu olursun inşallah..

maşallah cnm daha nişanlanmadan yapmışsısn baya sizlerden böyle kelamlar duydukca kafamı duvarlara vuruyorumm nişanlandıktan 8 ay sonra başladım çeyiz alışverişine. 6 ay içinde hızlı bir şekilde aldım ala bilidm kadar düğüne 1 ay kaldı ve istopladım artık evlenince yaparım şuan düğün hazırlıkalır aşaması başladı onlara yetiştirmem lazım paraları :) allah herşeyi gönlümüzce versin cnm. hayırlı olsun sözün tatlımm

Teşekkür ederim canım, amin beğendiklerim biraz tuzlu olup, kıyıda köşe de patik ve tülbentten başka bişey olmayınca mecburen başladım. Misafir yemek takımımı 1600 liraya aldım. Eğer şimdi başlasaydım sanırım 1600 liraya tencere takımı hatta kahvaltı takımı da dahil çeyiz seti almak zorunda kalabilirdim.

İhtiyaçlar fazla oluuyor ve sen zamanla yarışıyorsun. Böyle olunca zaman sıkıntım olmadı istediğimi, istediğim zaman rahata takarak aldım. :) Hayat sadece çeyiz alışverişinden ibaret değil neticede, bir sürü kişisel ihtiyaçta var.

Bir de bizim ne kadar nişanlı kalacağımız da belli değil, kış düğünü olacak herhalde derken bir bakmışsın Eylül, Ekim' de evlenmişim. O yüzden hayatımda hiç doğrum yoksa tek doğrum çeyiz alışverişime başlamak oldu diyebilirim.

İlla kalan şeyler olacaktır, evin eksiği hiç bitmez derler. Evlendikten sonra evini görüp ihtiyaçlarını, eksiklerini görerek giderirsin canım hiç takma kafana

Son düzenleme:

aldığın herşey tek kelimeyle harika bayıldım ya mobilyanı falanda alınca paylaşsan gelinlik falan süper olur bence bayılırım yeni gelin çeyizi bakmaya

[ı]çok teşekkür ederim, nasip olur da o günleri görürsek tabiki paylaşırım. [/ı]
bu eşyaları kullanmak için ben bile sabırsızlanırdım sende inşallah ogünleri görürüsün allah herzaman yanında olsun bende tekrardan çeyiz almak istiyorum

bu eşyaları kullanmak için ben bile sabırsızlanırdım sende inşallah ogünleri görürüsün allah herzaman yanında olsun bende tekrardan çeyiz almak istiyorum

Sabırsızlanıyorum aslında canım, sabırsızlanmam mı hiç? Daha eksiğim çok, onları da bir an önce almayı dört gözle bekliyorum. Güzel duaların için çok teşekkür ederim. Seninde herşey gönlünce olsun inşallah..

çümnkü bu cici şeyler bende acayip istek uyandırdı yeniden kocamla evlensemmi napsam

mantıklı davranmıssın kuzum ben şuan inanki zamanla yarışıyorum bir çok ıvır zıvırım lazım olan gereçlerim var ama alamıyorum çünkü az bir zamanım var yapamam şimdi onları malesef evlendikten sorna yaaprız diyoruz dogru yaaprızda ama çeyizinde herşey olamsı ve tas tamam gitmeside insanı mutlu ediyor valla ben liste yaptım başındna beri aldıkalrımı siliyorum ama alamadıkalrımıda temiz bir sayfaya çektimm evlenince ilk işim onalrı temin etmek inşallahh. şuan pek takıntı yapmıyorum cnm bide kayın validemle aynı evde oturavagız aynı ev derken ev içine ev degil bu arada 2 katlı altda ben üstde kayınvaldemler 2 yıl sonra allahın izniyle kendi evimizi alıp içine gecicez nasip olursa daha erken geceriz kısmet bu yüzden hiç takıntı yapmıyorum evimin dekoruna göre planına göre almak istiyorum eşyalarımı cnm. kayın validemlerle yemekte bir olucaz yukarda kendi evimide çook kullanacagımı sanmıyorum işden çık eve git saolsun kayın validemde yemeği yapar hep birlikte cici cici gecinir gideriz ( inşallahh ). bu yüzden eksiklerimi pek takıntı yapmıyorum

Çeyizlerine bayıldım bayıldım canım cok cok begendiğim parçalar var Rabbim güzel günlerde ağız tadıyla aşkla kullanmayı nasip etsinn

O zaman almadığına hiç üzülme bencede, benimde eksiğim olacaktır mutlaka, kendi evine geçtiğinde alırsın tatlım, inş kayinvalidenle cici cici gecirnirsiniz.

Ne zamandır istediğim, ama sürekli internette gördüğüm Nehir Can & Canan çay kaşıklarımızı hiç beklemediğim bir an da, çay, şeker alırken markette görmemle kapmam bir oldu.

İstediğim gibi dondurma kaseleri bulamayınca, bunları da markette Paşabahçe indirimden aldım. 2' li set halindeydi, 3 set alıp 6' ya tamamladım. Hem hiç cam ürünüm olmadığından iyi olmuş oldu.

Normalde Tantitoni' den dondurma kaşığı almıştım düz renkli saplı, asıl istediğim bunlar olunca değiştirdim.

Englısh Home kapı ağırlığı aksesuarım ve pembe masa örtüm son olarak..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…