Slm kızlar yumoşları büyütmek için varmı bildiğiniz kuvvetli şeyler

mirage1983

Ikizanasi :)
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
9.147
3
40
Ben geçen ay menagona başladım bu ayda devam tabi bebiş yok ama benim yumoşlar geç büyüyor bu gelişimi hızlandırmak için bildiğiniz bir yol varmı

LÜtfen bu konuda yardım edın arkadaŞlar perŞembe kontrolÜm var ınŞ.bu ay barı bÜyÜtebılırım

Bırseneden berı doktora gıdıyorum gıttıĞım 2.doktor bana yardımcı oluyor ama benım de bıŞeyler yapmam lazım ymurta tembellıĞı var geÇ gelıŞıyor

canım ben bu ay klomenle birlikte incir kürünü ve bal tarçın çörekotu karışımını yaptım..adetimin 2. günü başladım...
12. günü doktora gittiğimde 3 yumurtam olmuştu..biri 19 küsür...diğeri 18 küsür...biride 12 mm di
bende bekliyorum bakalım adetime 7-8 gün var..inşallah tutmuştur..inşallahh sende en kısa zamanda hamile kalırsın canım..

valla birkaç arkadaştan duydum incirleri yiyip de hamile kaldıklarını...
suyunu içemiyorsan bol bol incir ye canım

ınŞ.canım ya ınŞ.kasıklarım aĞrısın sancısın da yumurtladıĞımı anlayayım dıye paralıyorum kendımı

canım yumurtalar büyürken herkes de ağrı olcak diye birşey yok..şimdiye hiç olmazdı bendede ağrı falan ama bu ay kasık ağrım çok oldu..hele çatlarken..

Ya oluyo ıŞte ÇÜnkÜ bı ayda bende oldu Çok gÜzel gelıŞtı aĞrım falan oldu Çatlatma ıĞnesı bıle kullanmadım ama o ayda bÖbrek taŞı dÜŞÜrdÜm antıbıyotıkler falan olmadı

X