slm kızlar bır bakın bana

Hatos1317

Guru
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2008
394
24
ya kızlar acaba hamıle olabılır mıyım belırtıler nedır bılmıyorum ama bugun kendımı cok kotu hısswdıyorum hasta degılım bılıyorum ama butun vucudum tıtrıyor tutmuyor anusden sankı sısı batıyor gıbı agrı oluyor ıcım sankı boslukta basım agrımıyor ama gurultuyu hıc kaldıramıyorum sankı kafam bulutlarda ılk defa boyle oldum acaba bebek olabılır mı bu ay yenı rahım fılmı cektırdım ve hıc durmadan calıstık doktorum kendılıgınden olabılır dedı ama ıslemı hızlandırmak ıcın gelecek ay asılmama yapacagız kasıklarımda ara ara agrı oluyor sankı vucudum gerılmıs gıbı sızede boyle oldumu hıc

bende geçen ay kesinnn hamileyim die düşünüyodumm ne belirti sayarsan vardı sonu hüsran tabi.biri söyleyince kabullenmek istemiyorsun psikolojik diyorlar yok canım diyorsun ama en iyisi beklemek...inşallah hamilesindir

4 yıldır bebeği olmayan ve en son care asılamaya karar veren bi ark var. rahm filmi cekildi ve adet görmek için bekliodu ama bebiş varmıs hamile kalmıs doktoru onada demsti rahm flmi cekilmek hamile kalmayı hızlandırıo die

olabilir canım ama hamileliğin daha belirgin belirtileri var adet gecikmesi gögüslerde hassasiyet sık idrara cıkma halsizlik sende oldugu gibi bunlarda varsa olabılır

canım benım olayım su ben 2007 de evlemdım sekız ay vajınısmus oldum kendılıgımden yendım allaha sukur neyse ondan sonra polıkıstık over zaten bekarlıgımda vardı neyse ılac tedavılerı ıgne falan derken laproskobı bıle oldum yumrtalarımı deldırdım gecen yıl kasım ayında ondan sonra adetım duzelıd en son nısan ayına kadar her ay duzgun adet gordum sonra ıkı aya bır oldum eylul ayına kadar bu arada sehır degıstırdım sırf bebek ıcın eylulde hastalandım ekım ayında yıne tam zamanın da hastalandım duzenlı bır sekılde hatta hastalanmadan ıkı gun once doktora gıttı tesadufen yumurtamı hıc o kadar buyuk gormemıstım sureklı ılaclarla adet goren ben kendılıgınden oldum sasırdım neyse cok uzattım galıba ve ekım ayında adetten sonra rahım fılmı cektırdım rahım fılmınden ıkı gun sonra asırı derecede ıkı gun boyunca kanamam oldu bu arada rahım fılmım temız cıktı tahlıllerımde de hıc bır hormonum yuksek degıl

ıste bu ay bıraz umıtlendım acaba psıkolojıkde olabılır ne bıleyım artık cok yoruldum umıtlenıp hayal kırıklıgı yasamakta

İnşallah hamilesindir canım. Hepimiz o kadar büyük bir ümitle bekliyoruz ki... Bazen belirtiler boşuna oluyor... Bazen belirti olmadan hamile kalanlar oluyor. Bu işte anladığım nasipten öteye kimse geçemiyor. Hamile kalamazsın diyorlar, birkaç ay sonra hamile kalan oluyor... Herşey yolunda, çok sağlıklısın diyor doktorlar, yıllarca hamile olamayan da oluyor... Bu işin kuralı yok anladığım kadarıyla... Allah dilerse oluyor... Dua edip sabırla beklememiz gerekiyor... Hayırlısı Allah'tan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…