Slm arkadaşlar yardım edermisiniz...

bsrgms

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2011
248
0
Adet günüme 2 gün varken kan tahlili yaptırdım ve 157.1 hcg sonucum.doktor 2 gün sonra tekrar gel dedi bana en son 20 eylülde adet oldum...bu ay 19 ekimde yani yarın olmam gerekiyo?? Inşallah olmam yarın tekrar kan tahlili yaptırcam acaba ben hamilemiyim :)

ayy canım rabbim bi terslik vermesin, hamilesin :) sanırım sağlıklı gebelik için artışına bakacak doktor ama süperrrrr bi haber. inşallah ben de hamileyimdir yaa

ayy canım rabbim bi terslik vermesin, hamilesin :) sanırım sağlıklı gebelik için artışına bakacak doktor ama süperrrrr bi haber. inşallah ben de hamileyimdir yaa

DAHA 4 AYLIK EVLİYİM AMA ANNE OLMAK BAŞKA DUYGU VE RABBİM İSTEYENLERE YAŞATSIN...YA ARASTIRMA YAPIYORUM HALEN DAHA BİDE Bİ YANDAN KORKUYORUM YARIN YA ADET OLURSAM DİE ....

inşallah hamilesinizdir dilerim rabbimden dualarınız kabul olur darısıda başımıza

Benimde 2. çizgim silik çıkmıştı inanamayıp yeniden yaptım oda silik çıktı ertesi gün kanda tahlil 627 çıkmıştı şimdi 17 aylık bir kızım var
Zaten senin testin hamile olduğunun kanıtı ama doktor artışı görmek istemiştir sağlıklı ilerleyip ilerlemediğini anlamak için. Hayırlı olsun tebrikler:)

Son düzenleme:

öle bi rahatladımki bugün okuduklarımdan yarını sabırsızlıkla bekliyorum inşallah doktorda öle der ve burda sizinle paylasırım....rabbim herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin...

bence hamilesin canım tebrikler .

Tebrikler canım hamilesiniz..Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasib etsin

Canımm benim de son adet tarihim 20 eylüldü,dün akşam idrar testi yaptım 2. çizgi silik çıktı,bu sabah da kan testi yaptırdım değerim 174 çıktı,desene aynı zamanlarda doğum yapıcaz inşş:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…