Sizlere iki sorum var arkadaslar

Umarım kısa zaman içerisinde dileğinize kavuşursunuz.Ben de yaklaşık bir senedir deniyorum, iki kere hamile kaldım maalesef biri 10. Haftada kalbi durdu, diğeri kimyasaldi. Cok istiyorum ama bu dusukler beni çok korkuttu artık hep bir korku ve gölge olacak pozitifi görsem de. Çocuğa giden yol bazıları için çok çetrefilli.

Bugün önerilerinize göre satın alacağım testleri.

Adetten tam 6 gün önce çok silik bir şekilde prodictor early test ile öğrendim ben, sonraki günden itibaren kaset testte de çıkmaya başlamıştı, yani 6 gün önce görülmez diye bir şey yok ben şu an 8 haftalık hamileyim

İnşaAllah en kısa zamanda hayırlı ve sağlıklı bir pozitif görürsünüz

rica etsem belirtilerini anlatirmisiniz

rica etsem belirtilerini anlatirmisiniz
Gebeliğimi öğrenmeden önce ve şu an da sürekli kasık ağrısı çektim. Tam ramazan döneminde olduğu için mide bulantısı diyemem çünkü oruçtan da olabilirdi bilmiyorum. Aşırı gerginleştim sebepsizce her şey beni cidden sinirlendiriyordu. Göğüslerim acıma değil de, sızlıyordu sanki küçük küçük iğne batırıyorlarmış gibi. Ve belirti mi bilmiyorum ama idrar rengim koyuydu bayağı hatta idrar yolu enfeksiyonu mu oldum acaba diye düşünmüştüm, akıntım da vardı çünkü.

anladim cnm saol

Canım merhaba. Benimde yumurtlama günümün 10. Günü. Beklediğim adet tarihininde 5. Günü. Henüz adet olmadım. Yumurtlamamda 1 hafta geç oldu ama. Bugün test yaptım. Silik çizgi öi var. Bana mı öyle geliyor. Erken mi yaptım acaba

Eklentiler

• IMG_2283.jpeg
    51,4 KB · Görüntüleme: 48
Yani var gibi de yok gibi de. Birşey diyemedim çünkü ikinci çizginin yeri de bazen belli oluyor ama yarın sabah ilk uyandığındaki idrarla yeniden yap. Varsa çıkacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…