Sizlere iki sorum var arkadaslar

Meine Sterne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2023
1.459
2.912
37
Merhaba arkadaşlar,

Sizlere iki sorum olacak. Yumurtlama gününün iki gün öncesini ve yumurtlama gününü değerlendirdim. Yumurtlamadan sonraki üçüncü günde adet sancıları gibi ağrılar başladı, özellikle bel ve kasik ağrısı olmak üzere ve gunde 3 kere derin derin uyumaya basladim. Yorgunluk o sekilde olmasa da hala devam ediyor. 4 veya 5. Gününde de goguslerim yavastan sismeye ve sızlamaya, 7 günde ise yürüyemez hale getirecek şekilde ağrımaya başladı. 10. Gün itibariyle bütün bu ağrılar çok azaldı. Göğüs sızım hala var, gece tuvalete kalkarsam gün icerisinden daha cok sizladigini fark ediyorum ama gun icerisinde sadece elleyicince sizi geliyor. Akintim da var ama yumurtlama zamani kadar cok degil. Açıkçası ağrılar azaldığı için umudum pek yok ama bu kadar erken ağrımasına ve uzun sürmesine ne dersiniz arkadaşlarım?

Ya bugün, ya yarın, en geç yarından sonra adet olmam gerekiyor. Test yapmak istiyorum ama su an Türkiye'de ailemi ziyaret ediyorum. Hangi testi almam lazım bilmiyorum, önerdiğiniz bir test var mıdır? Adet öncesi yapacağım için kesine yakın hangi testi tavsiye edersiniz?

Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.

Testin markası farketmez varsa çıkacaktır ama hatalı olma ihtimaline karşı 2-3 tane alın. Çıkan sonuca göre yeniden yapın derim. Çünkü ben yalancı pozitif görmüştüm.
Ama okuduklarıma göre en iyisi productor early marka test.
Kaset testlerde artımed hariç istediğinizi alın. Sürekli silik çizgi çıkarıyor. Tavsiye etmem.

Göğüs ağrınıza gelince de bu normal. Yumurta çatlayınca progesteron hormonu yükseliyor. Bu da göğüs ağrısı yapıyor. Sıkıntı bir durum yok

Cok tesekkür ederim cevabın için. Tamam o zaman dediğiniz markayı tercih edeceğim, birden fazla almayı planlanmıştım zaten. Kaset test almayı düşünmüyorum, hiç kullanmadım.

Göğüs ağrısı arada sırada reglime 4-5 gün kala olan bir durumdu, bu sefer direkt yumurtlamadan sonra başladı ve çok sanciliydi, o yüzden başka bir şey mi var diye düşünmüştüm.

Siz hamile misiniz onbirmayis? Bu arada yarın on bir mayıs :)

En garanti sonucu laboquick marka testi veriyor

Ama erken gebelik testinde prodoctor fakat erken gebelik testleri yanıltabilir

Bak bu şekilde ultra erken gebelik testleri de var bulabilrsen deneyebilirsin bunuda 1-2-3-4 haftaliksa ona göre çizgi çıkıyor

Eklentiler

• IMG-20230427-WA0004.jpg
    113,5 KB · Görüntüleme: 82
Heheheheheh evet 11 Mayıs :)))

Göğüs ağrısı her zaman iyidir hormonlar görevini yerine getiriyor

Kaset testler de silik bile olsa gösteriyor merak etmeyin. Yeter ki gebelik olsun.

Maalesef hamile değilim uğraşıyorum 1 seneyi geçti
Buralarda ünlü oldum artık.

Bu arada productor markanın 2 çeşidi var. Birisi çok hata çıkarıyormuş. Benim dediğim eklediğim görseldeki.
Mutlaka bunun da hata payı vardır. Bilemeyiz ama popüler olanlar arasında.

Son düzenleme:
Bundan memnun olan çok.
Ama adetten 6 gün önce lafına inanma. Öyle birşey yok :)

Eklentiler

• 7DCA861C-F5C1-4BAE-B2FB-F57D3842738B.jpeg
    14,9 KB · Görüntüleme: 72
Hayir ovulasyon testi kullanmamistim
O zaman 5 gün kalıp kalmadığının kesin bir kanıtı yok. Yanlış anlamayın şunun için söylüyorum; 5-6 gün kala test yapıp negatif görüp üzülenler var. Ama belki daha geç yumurtladı.. İllaki regl günlerimizde 1-2 gün kayma oluyor. O yüzden önemli olan yumurtlamadan kaç gün sonra test yapıldığı. Yumurtlamadan 9 gün sonra çok silik çizgilerle öğrenenleri okudum burada. Gebelik varsa bile erken yapıp negatif görüp üzülüyorlar. En başta da ben. İlk zamanlar 1 hafta öncesinden başlardım test yapmaya.
Hala pozitif göremedim ama birgün görürsem kaçıncı günde gördüğümü paylaşacağım.

Tabi siz benim regl duzenimi falan benden daha iyi bilirsiniz. Bir suredir cocuk deniyor olmaniz da benim bunca yillik kk uyeligimde ogrendiklerime bin basar tabi. Rica edecegim beni adet dongusunu, yumurtlamayi falan bilmeyen uyelerle karistirmayin, ukalaliginizi da baskasina yapin

Saygısızlık yapmazsanız sevinirim. Ukalalık falan (!) nerede yapmışım ukalalık ? Cümlelerime bile yanlış anlamayın diye başlıyorum gayet kibarca.
Bunca yıldır üyeliğiniz varmış ama buradaki olması gereken konuşma üsluplarını tecrübe edinememişsiniz.

Cumleye “yanlis anlamayin” diye baslayinca istediginizi soyleyebiliyor musunuz? Ben regl tarihimden emindim, ukalalik kismi burasiydi. 5 gun vardi diyorsam 5 gun vardir. Siz de buna cevaben 5 gun kaldiginin kesin kaniti yok diyorsunuz, inanilir gibi degil gercekten

Aynen tamam sizsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…